U čemu je problem?

Poruka
22.606
Tema inspirisana već postojećom, da mi ne zameri moj kolega forumaš na plagijatu,samo su muškarci u pitanju.

Sta mislite o muškarcima koji lako nadju devojku, ali je nikako ne mogu zadrzati, da li je u njima problem ili nemaju srece.... ili nemaju dovoljno keša? :zcepanje:
 
Tema inspirisana već postojećom, da mi ne zameri moj kolega forumaš na plagijatu,samo su muškarci u pitanju.

Sta mislite o muškarcima koji lako nadju devojku, ali je nikako ne mogu zadrzati, da li je u njima problem ili nemaju srece.... ili nemaju dovoljno keša? :zcepanje:
Nisu bas vesti, ili nisu telesno kompatibilni :lol:
Ili ne znaju da se ljube i nikako nece da nauce.
A inace su slatki i sve se lepe za njih... :(
 
Tema inspirisana već postojećom, da mi ne zameri moj kolega forumaš na plagijatu,samo su muškarci u pitanju.

Sta mislite o muškarcima koji lako nadju devojku ali je nikako ne mogu zadrzati, da li je u njima problem ili nemaju srece.... ili nemaju dovoljno keša? :zcepanje:

Zabole ih da ih zadržavaju, jer, kao što reče, lako nalaze devojku, a svaka valja da se istresu mu.da.
 
A,moj Zvocko..ko ce to znati?:)Veza je spona dvoje,tako da ne moze biti samo jedan isljucivi krivac.:)Mozda nisu imali srece,da nalete na pravu i istinsku ljubav,jer svi mi na kraju trazimo samo isto..Nekoga kome je stalo do nas,ko ce nas prihvatiti takve kakvi jesmo.

ti si tako ozbiljna i fina devojka, pravo si sunasce.

evo smislih pesmicu za tebe:

tajna spona sto spaja nas
cvrsta je i tanana
najjaci orkani pocepati je ne mogu
tvoj dah oduvati je moze
sve sto zelim sada
je da udahnem bice tvoje
i izdahnem svoje
U TEBE
da samo nezni povetarac
ostane za nama
 

Back
Top