Opet taj SP2

The Scientist

Zainteresovan član
Poruka
208
Od kad sam instalirao SP2 sistem mi se bar jednom u dva dana sam od sebe restartuje. Znam da neki programi nisu kompatibilni sa SP2, ali nikako da provalim sta je u pitanju. Da li se nekom nesto slicno desavalo?
 
E ovako ja sam jedan od onih koji su ljudima govorili sve instalirajte sem SP-a 2!!! Ali od sinoc sam promenio misljenje, doduse Windoza mi je zakrpljena ko guma od bicikla (iz stripa ALAN FORD), i uz dva update-a (5.1MB) win mi je UP TO DATE! Ali ponavljam na win ociscen sam sve instalirao i uz 19sati prolazenja raznim programima, testerima, setovanjima itd. dobijo sam sjajnu konfiguraciju! Zapamti win treba da bude ociscen od crva, virusa itd. pre instalacije! Predlazem ti KAV5 Personal (trenutno je jedan od najboljih), ad-aware za spijune i neki registry medic. Naravno sve mora da bude UP TO DATE. Predlazem i nove drajvere za graficku, cipset itf.

Sta da ti kazem DOOM3 1024x768, Medium,Advenced Options = sve sem antialaising filtera na ON.
konf:
Athlon T-bred B @ 2088MHZ
2x256MB DDR333
FX 5200 128MB (128-bit)@300/500MHz, Veruj mi kod druga radi i na slabijoj grafickoj na ovim setovanjima - naravno ovakav OS
ASUS A7N8X 2.0 ultra 400
 
I ja evo drzim CD u ruci sa SP2, ali mi se nekako ne mili da ga stavim i instaliram. :cry: Nemam bas nikakvih problema bez tog SP2, pa ne vidim razlog zasto ga instalirati. :cry:
 
DEVIL:
I ja evo drzim CD u ruci sa SP2, ali mi se nekako ne mili da ga stavim i instaliram. :cry: Nemam bas nikakvih problema bez tog SP2, pa ne vidim razlog zasto ga instalirati. :cry:
Ja ga ne drzim u ruci...Stoji mi na stolu i sakuplja prashinu....
nalepnajajpeg3b.jpg
 

Back
Top