TV PINK-SPECIJALNI RAT PROTIV SRBIJE

crni djordje

Primećen član
Poruka
846
Na ovim prostorima se idalje vodi specijalni rat usmeren protiv Srpskog naroda.Preko medija(tui najvise mislim na TV Pink na celu sa Z.Mitrovicem)nam se servira jeftina zabava,namece nam se stil oblacenja,ponasanja,koje je za svaku osudu,za svaki sud.To je pocelo na Pinku pre par godina emisijom tipa BB Sou,zatim Grand Sou,a vrhunac specijalnog rata desava se upravo sada,i to je emisija Balkan Net.Razni prostaci skupljeni ko zna odakle pricaju o totalnim glupostima,prvenstveno o sexu,pa o laznim idolima ovog naroda,a pri tom nam i prodaju svoja prizemna razmisljanja.I ne bi to bilo toliko strasno,da se emisija Balkan Net ne prikazuje u terminu od 09 do 11 svakog dana,pri tom pogadjajuci prvenstveno najmladju populaciju,trujuci njihove mlade mozgove.Sve je to sa ciljem da se prosecna Srpska populacija priblizi intelektualno ostalim narodima u okruzenju,Rumunima,Bugarima,Albancima,da svi postanemo prosecne ovce,jeftina radna snaga.Za koga to radi Mitrovic i protiv koga,procenite sami.
Da ne pricam o tabloidima tipa Svet(koji je najtirazniji list na ovim prostorima),Skandal,Ekskluziv i ostali otrovi sirokih narodnih masa.Nacija nam propada,a svi cute.Idoli su Romana,J.Karleusa,Ceca...!Da nije toliko strasno,bilo bi smesno,ali ja ne moguda se smejem.
Spanske serije,Grand sou,Balkan net,City,sve to rastura nasu inteligenciju,i sve je to servirano od ruzicaste televizije.Mislite o tome,narode koji si iznedrio Copica,Teslu,Nusica,Andrica...
 
Црни Ђорђе, црно нам се пише ако је све ово тачно, а бојим се да јесте. Желео бих само да допуним ово твоје излагање. Наиме, није само Пинк тај који води специјални рат (који се може назвати и Mind control - контрола ума) против Срба, већ и многе друге медијске куће, а пре свих Б92.

На први поглед изгледа да су разлике између ТВ Пинк и ТВ Б92 - огромне, али када се упустите у мало дубљу анализу, схватате да су разлике само у средствима којима се служе, а да је циљ исти - ЗАГЛУПЉИВАЊЕ НАРОДА!

Ако обратите пажњу, видећете да су и Пинк и Б92 "југо-носталгични" (читај ЈУГО-КОМУНИСТИ). На Пинку иде некаква емисија која, тобоже, треба да повеже Беорад, Сарајево, и не знам ни ја које све већ градове. Б92 је недавно емитовао емисију о томе како живе млади у градовима у Србији, БиХ и Хрватској. Циљ оваквих емисија није никаква толеранција међу народима, како то неки покушавају да представе, већ стварање БАЛКАНСКЕ РЕГИЈЕ - још једне федерације у коју Србија треба да уђе, и на тај начин у потпуности изгуби свој идентитет.

Још неколико сличности. И Пинк и Б92 пишу искључиво ЛАТИНИЦОМ. Да ли мислите да то раде случајно? Наравно да не. Циљ је да се Срби одрекну свог писма и на тај начин приближе Хрватима и тзв. Бошњацима. Не заборавите да је на Форуму Б92 званични језик некакав БХС (босански-хрватски-српски), гле чуда, баш као и у Трибуналу у Хагу. Видите, на удару је чак и српски језик!

Емисије типа "Сити", "Гоу плеј", и сл. су класичан пример испирања мозгова младим људима. Неопходно је њихове мисли одаљити од реалног живота, и заинтересовати их за потпуно небитне ствари.

Као што сам на почетку рекао, циљ Пинка и Б92 је исти, али су средства којима се служе различита. Б92 је, бар за сада, изабрала за циљну групу тзв. урбану популацију, коју трује кретенским серијама типа "Секс и град". С друге стране, Пинк се више обраћа руралној популацији, и то пре свега емитовањем "Гранд шоуа" и сличних емисија у којима доминира такозвана народна музика. И заиста, то јесте народна музика, али не српска народна музика, већ иранска, пакистанска и ко зна шта још.

Стари комунисти, дакле они од 1944. давали су нам информације на кашичицу. Дакле, било нам је дозвољено да чујемо само оно што њима одговара. Ови данашњи комунисти нас буквално затрпавају информацијама, али НЕБИТНИМ информацијама, и то се све одвија у склопу овог пропагандно-психолошког рата.
 
Eeee ja o tome trubim vec 3-4 godine, al' me niko ne slusa.
Sve sto sam uspeo je da promenim misljenje 1 i 1/2 osobe i to je sve.

Na kraju sam odustao od svega toga i kad god mi neko pita: "Jesi li gledao"
"NISAM!"
Dovoljno mi je da ne gledam sva ta jeftina sr@anja sto srevira Pink, a i ostale TV stanice, a ostali ako hoce da gledaju neka gledaju, sta im ja mogu.
 
a medju njima kao najjaci - televizija i ne sluze obrazovanju, sirenju kulture, sirenju i razmeni informacija, vec manipulisanju. Pobogu, pa jos je Gebels je govorio o medijima /doduse ne o televiziji/. Ne znam zasto svi ocekuju od televizije nesto plemenito i istinito. Uostalom, prosecan radni covek, djak ili student, zaista i nemaju vremena da gledaju tv, a radio obicno sluzi za slusanje muzike. Ostatak naroda, kao u ostalom i u ostatku sveta, zgubidani pored tv-a. Bila sam u USA mesec dana pre 3 godine, i ono sto se moze videti na njihovoj televiziji kod vas bi izazvalo momentalni izliv krvi u mozak. Reality show, show tipa onih tuca pred kamerama u kojima ucestvuju gosti i gledaoci, ketcheri, neke uvrnute skrivene kamere, vesti koje naravno imaju frizirane priloge /setite se izvestaja sa ovih prostora/,... Zaboravite nas kulturno-obrazovni program, to su prosla vremena, to vise nikome ne ide u prilog da pravi. Animal planet, Discovery i povremeno neki dobar film /nakon besomucnog saltanja/ - to je sve sto vam tv moze dati.
 
Pobunjenik:
Црни Ђорђе, црно нам се пише ако је све ово тачно, а бојим се да јесте. Желео бих само да допуним ово твоје излагање. Наиме, није само Пинк тај који води специјални рат (који се може назвати и Mind control - контрола ума) против Срба, већ и многе друге медијске куће, а пре свих Б92.

На први поглед изгледа да су разлике између ТВ Пинк и ТВ Б92 - огромне, али када се упустите у мало дубљу анализу, схватате да су разлике само у средствима којима се служе, а да је циљ исти - ЗАГЛУПЉИВАЊЕ НАРОДА!

Ако обратите пажњу, видећете да су и Пинк и Б92 "југо-носталгични" (читај ЈУГО-КОМУНИСТИ). На Пинку иде некаква емисија која, тобоже, треба да повеже Беорад, Сарајево, и не знам ни ја које све већ градове. Б92 је недавно емитовао емисију о томе како живе млади у градовима у Србији, БиХ и Хрватској. Циљ оваквих емисија није никаква толеранција међу народима, како то неки покушавају да представе, већ стварање БАЛКАНСКЕ РЕГИЈЕ - још једне федерације у коју Србија треба да уђе, и на тај начин у потпуности изгуби свој идентитет.

Још неколико сличности. И Пинк и Б92 пишу искључиво ЛАТИНИЦОМ. Да ли мислите да то раде случајно? Наравно да не. Циљ је да се Срби одрекну свог писма и на тај начин приближе Хрватима и тзв. Бошњацима. Не заборавите да је на Форуму Б92 званични језик некакав БХС (босански-хрватски-српски), гле чуда, баш као и у Трибуналу у Хагу. Видите, на удару је чак и српски језик!

Емисије типа "Сити", "Гоу плеј", и сл. су класичан пример испирања мозгова младим људима. Неопходно је њихове мисли одаљити од реалног живота, и заинтересовати их за потпуно небитне ствари.

Као што сам на почетку рекао, циљ Пинка и Б92 је исти, али су средства којима се служе различита. Б92 је, бар за сада, изабрала за циљну групу тзв. урбану популацију, коју трује кретенским серијама типа "Секс и град". С друге стране, Пинк се више обраћа руралној популацији, и то пре свега емитовањем "Гранд шоуа" и сличних емисија у којима доминира такозвана народна музика. И заиста, то јесте народна музика, али не српска народна музика, већ иранска, пакистанска и ко зна шта још.

Стари комунисти, дакле они од 1944. давали су нам информације на кашичицу. Дакле, било нам је дозвољено да чујемо само оно што њима одговара. Ови данашњи комунисти нас буквално затрпавају информацијама, али НЕБИТНИМ информацијама, и то се све одвија у склопу овог пропагандно-психолошког рата.

pa da...
nisam ni sumnjao da cesh to da kazesh
liche, liche
pink i b92

strasno
(da ne poverujesh sta sve ovde moze da se prochita)
 
crni djordje:
Del Boy,ja i ne gledam Pink cesto,ali na svakom koraku se srecem sa nekulturom koju nam on namece.Odgledajte,to vam je domaci,samo jednu emisiju Balkan Neta i shvaticete o cemu pricam.A sto se B92 tice,nemam reci ni za njih.
Jeste li culi da je glavni sponzor B92 Soros :idea:
Da, da to je veliki problem.
Ako neko i pocne da kuka na to odmah ga ispljuju.
No i dalje drzim do svojih stavova.
Nejveci problemi leze i grandu i sitiju, pa u onim jeftinim Latino americkim serijama.
To stvara velike probleme mladom narastaju koji svoje idole traze u tim serijama. A kasnije i ne treba da se cudimo kada vecina devojaka postanu *****.

A o ostatak programa je cisto ispiranje mozga, kako matorima tako i mladima. Resenje-forum :lol:
 
Pinke je stvarno vrhunac kiceraja i neukusa, barem za mene. Ali ne vidim sta imate protiv B92, ni najmanje ga ne poistovecujem sa sugavim Pinkom. Imas gomilu dokumentaraca na B92, raznih ozbiljnih emisija, a ne samo glupih sramja za povecanje gledanosti. Ja licno bojkotujem TV Pink, a najvise gledam B92!
 
Vi cete se smejati ali to je sve deo zavere jevrejskog lobija...pa nije ni cudo da B-92 prikazuje "Sex and the city" seriju koja se trudi da nauci mlade devojke seksualnim slobodama i koja je klasican primer rovarenja morala hriscanskih nacija od strane judeo-masonerije...za Pink ne bih davao komentar-jer to je kancer koji se siri i protiv koga se treba odlucno boriti obrazovanjem...pa raspitajte se i videcete da sva omladina do 15-16god. starosti slusa te spodobe sa Pink-a.Dok sam ja isao u skolu na zurkama se slusao Punk,Metal,Disco ili neki rani Hip-Hop,a na zurci u mom kosiluku samo prste te zvezde Granda i cega vec,i na moj komentar da je ta muzika zesci Sh.iT dobio sam odgovor "Kita je car!"(Mile Kitic,u prevodu) i to od 13-godisnje devojcice...
 
1# ЈЕВРЕЈИ

Не ради се овде ни о каквој "јудео-масонској завери". Тачно је да је Џорџ Сорос, један од финансијера Б92, по националности Јеврејин, али ако се он залаже за укидање СВИХ религија и СВИХ нација, то онда подразумева и елиминацију јудаизма и његових следбеника - Јевреја. Према томе, прича о "јеврејској завери" је управо то...ПРИЧА!

2# ПИНК - Б92

На први поглед се свакоме чини да су разлике између овде две медијске куће огромне, али то је само привид. Да бисте схватили суштину потребно је мало више анализе и мало мање површности. Да би свима било разумљиво, мораћу најбаналнијим примерима да покажем сличности:

1) И Пинк и Б92 пишу ЛАТИНИЦОМ. Тамо нема НИЈЕДНЕ, али понављам НИЈЕДНЕ емисије где се користе ћирилична слова. Зашто је ово важно објаснићу касније.

2) Пинк има "Сити", а Б92 "Гоу плеј (Around the CITY)". Обе емисије имају за циљ ЗАГЛУПЉИВАЊЕ ОМЛАДИНЕ.

3) Пинк је, до недавно, био медијски експонент Демократске странке. Б92 је то и дан-данас.

4) Обе телевизије приказују емисије посвећене "братству и јединству" на простору бивше СФРЈ. Циљ таквих емисија није никакво помирење, већ утапање Србије у БАЛКАНСКУ РЕГИЈУ - будућу федерацију коју ће чинити Србија, Црна Гора, Косово, БиХ (УНИТАРНА!!!), Македонија и Албанија. Срби се, пре тога, морају одрећи свог писма - ћирилице, како би се "приближили" Хрватима и мухамеданцима у БиХ. Када српски језик буде у потпуности уништен, створиће се услови за проглашење јединственог језика који ће се користити на простору читаве Балканске регије. Хашки трибунал и Б92 већ иду у том правцу. Код њих је званични језик некакав БХС (босанско-хрватско српски).

За мене, а верујем и за свакога ко размишља својом главом, НЕ ПОСТОЈИ никаква разлика између Пинка и Б92! Осим, наравно, у одређеним средствима којима се служе, али циљ им је заједнички!

3# МУЗИКА

Пинк се определио за заглупљивање најнижих друштвених слојева. Зато и емитује турбо-фолк. Б92, с друге стране, за циљну групу је изабрао скоројевиће, бескрајно примитивне, неваспитане и дрогиране младе људе, као и оне средњих година. Зато емитује музику која њима више одговара.

Ако неко почне да се дрогира од малена, а слушање музике које нам сервирају ове две станице је класично дрогирање, мали су изгледи да ће престати с том праксом када дође у зреле године, ако икада стигне дотле.

ПИНК, Б92, као и многе друге телевизије, представљају класичан механизам ЗАГЛУПЉИВАЊА НАРОДА!!!!
 
Nece to josh dugo.
Sada je to neophodno da se zavrshe stvari koje su zapochete.Da bude mirno i bez talasanja...
Kasnije se formira vecina koja je na isti kalup i ona sama filtrira ostatak (primer je kad dodje vredan i radan i pronicljiv u neradnu i lopovsku firmu-on smeta) i razvoj i formiranje mladih....

Ali da ne mislite da je to jednostrano, prvo je TV i mas kultura isforsirala nekulturu i opusteno (citaj domace nevaspitanje) ponashanje, zatim je trziste vratilo impuls kroz finanskijsku podrsku i popularnost, zatim se krenulo dalje i to mic po mic....

Razbijeno je drustvo , domacinska porodica, mnenje kao kontrola zloupotreba, a pritom drzavni tuzilac ne radi sta treba da radi , vec bije po sirotinji (koja nema veze da potegne pa da ga prichepi).
Za sve to je bilo potrebno kreirati ovakav medijski prostor (i TV i novine....)

Reshenje...RTS radi nesto na tome , ali .....nema mladu publiku, nema + impuls u javnom mnjenju....
 
zasto se bre ljudi nervirate oko toga?ne razumem vas.pa svaka drzava nesto krije nesto muti jedino sto nasa nam ne da da jedemo.mislim da se samo kod nas obicni ljudi toliko bave politikom.u francuskoj na tv nema bre dnevnik od pola sata pa kako je zak sirak bio kod busa pa pili kafu i pregovarali.bas me boli dupe;ovde na dnevniku budu obicni ljudi kako je neko dete nestalo ili kako je neka firma uradila nesto sto drugi nisu.jer kad dodjem s posla samo mi fali da me boli glava od politike.oni glasanjem obave svoj deo posla a posle toga politicari treba da se potrude da naprave zivot lepim ili ostavka.pa ovde niko ne zna imena ministara niti su culi za milosevica.eto samo smo se sjebali kad smo glasali za pogresne.a to sa tv programom je tacno ali koren problema nije tu
 
Prilično interesantna tema.Slažem se sa većinom stvari, ali... Zašto je samo nazadno ono što se zove narodnom muzikom - ali narodnom-izvornom a ne ovom novokomponovanom.Ne može se u isti koš stavljati npr. Radiša Urošević koji peva stare srpske pesme sa nekom pevaljkom- cicom.Glupo mi je i gledati one ankete (recimo u maksoviziji dok su bile) o nekom pevaču nar. muzike a pojedine face:"ne slušam tu vrstu muzike..." a sutradan ga vidiš kako igra na splavu uz "tu" muziku ili na ispraćaju u VJ...Ja mislim da je za srpstvo isto pogubno ovo "poenglezivanje"- od muzike pa do raznih reči i izraza- kao i turski melos sve to nama ruši svest da smo srbi koji imaju svoju istoriju i koje ne treba da se stide.( Izuzimam zadnjih 60-70 godina, o tome će tek istorija reći koje u pravu).
Ja sam Srbin i ne znam zašto bih više voleo da slušam hip-hop od Bore Dugića...
 
Uau, da ne poverujes. Neki su ovde ispreli citavu teoriju zavere protiv nas velikih Srba koji smo tako jadni i sitni da nas ostali i ne primecuju. Nema tu zavere a ni cilja, pardon, osim LOVE. Hteli to da priznamo ili ne, gluposti koje dolaze sa Pinka ne stvaraju nekulturnu i debilnu naciju, vec na zalost samo prate i odslikavaju njeno trenutno stanje. Nije ruzicasti Zeljko stvorio publiku spanskih serija...ona je prosto bila tu i kad je pronasla sadrzaj duhovno blizak svojoj praznini(emotivnoj, intelektualnoj, moralnoj...) prihvatila ga i eto...
Sad neki konacno imaju sa kim i za kim da placu-da ne bi plakali za sobom i svojim jadnim zivotima- neki su konacno pronasli muziku koja od njih ne trazi nikakvo angazovanje, nekima su se ispunile zelje da se pojave na televiziji... a neko je sve to dobro unovcio i boli ga uvo sto mi sad ovde sipamo drvlje i kamenje na njega i njegovu TV. Tako vam je nastao Pink i bojim se da ce ih biti jos mnogo. Nema tu nikakvih zavera, priznajem lakse bi mi bilo da mogu da verujem u njih. Ovako sve je to samo nase ogledalo i nek nam je bog na pomoci.
 
"crni djordjije" je u pravu sto se tice npr PINK-a,ali je promasio temu...

mislim,kakve to ima veze sa nekakvim "specijalnim ratom protiv srbije"!?...ako to i jeste neki "rat",onda su Srbi ooodavno porazeni,jer su MASOVNO potonuli u tu "pink kulturu"(narocito u Beogradu),pa nema ni razloga da se "rat" dalje vodi

odnosno,nije Pink ovde glavni problem,pa da sad neko kaze "e da nema tog pinka,sve bi bilo super"...... taj JADNI pink je samo ODRAZ jednog drustva(u srbiji) sa kojim nesto DUUBOKO nije u redu(u ekonomsko-finansijsko-socijalno-moralnom smislu)

narod koji zivi na ovim prostorima je sklon tako nekim glupostima(ne zelim da vredjam neciji ukus),ali zar nije LEPA BRENA pocetkom 80tih,dok nije ni postojao PINK,dizala noge na ibarskoj magistrali,a ljudi je FANATICNO obozavali??

ili,jos gluplji primer su ovi nasi GASTARBAJTERI koji u nemackoj,austriji,svajcarskoj jedva cekaju da dodje vikend,i da dodje neka pevaljka sa pinka u neku kafancinu i da se tamo "otkace do jaja"(sto kaze BORA CORBA u pesmi),pa zar u tim zemljama vec ne postoji neka muzika koji oni mogu da slusaju,nego samo im nedostaju "nase" pevaljke sa pinka??...jesu li bas toliko nostalgicni????

na b92 postoji COOL dokumentarac koji se zove "sav taj folk",a mislim da tako nesto se niko ne bi usudio da emituje na pinku...

i jos nesto.....da li se zapitate kako to da ovde,na ovom forumu,nema nikog ko ce "braniti" taj PINK,.....pa sad,ispada da se na ovom forumu skupljamo MI "moralisti"(ili kako vec da nazovem),a u stvarnom zivotu,srbija je MASOVNO potonula u te "pink vrednosti"?? :roll:
 

Back
Top