zeMska kafana

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
zene, je l vam se deshavalo da vam se nervoza, ali ona tiha, unutrashnja, koji ne pokazujete vec precutkujete svima,
manifestuje na neki fizichki nachin?
mislim da sam se osula od neizdrza:(

Ofkors... meni izlaze ospice od nervoze :lol: Svrbi ko ujed od komarca... a ako se baš iznerviram počne da mi treperi želudac... i tako... za koju godinu dobiću čir, verovatno :lol:
 
zene, je l vam se deshavalo da vam se nervoza, ali ona tiha, unutrashnja, koji ne pokazujete vec precutkujete svima,
manifestuje na neki fizichki nachin?
mislim da sam se osula od neizdrza:(

ja se nikad nisam osula...ali mi se desavalo da pocnem da se gusim...i da osecam kamen na srcu...bukvalno...:eek:...a onda sam pocela da ebem kevu svima koji me nerviraju...ili prosto napustim mesto zlocina....sto ja da se razboljevam zbog nekih tamo....:mrgreen:
 
zene, je l vam se deshavalo da vam se nervoza, ali ona tiha, unutrashnja, koji ne pokazujete vec precutkujete svima,
manifestuje na neki fizichki nachin?
mislim da sam se osula od neizdrza:(

Desilo mi se da dobijem ospice kad mi se jedna odredjena osoba obrati :eek: i to ne u prenosnom znacenju vec stvarno pocne koza da se crveni i onako izgleda kao da ima plikova. inace nemam nikakve alergije al na neke ljude imam :evil:
Lek - ukloniti ili osobu ili sebe
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top