zeMska kafana

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobro veče svima, e da i ja jednom stignem bar prvi dan na novu temu. Prvo rodjendanske čestitke Milicinom sinu i Anabelinoj sestrici ....
Pošto je ovo kafana, pozvala sam i moje drugarice sa dijete, na po jedan (ili više) Bejlis....
Živeli!
Pa ćemo da krstarimo ....
 
Poslednja izmena:
Ne bih htela da suviše uozbiljim temu, ali danas sam baš nešto razmišljala o slučaju rodjenja Anabeline sestrice i u stvari sam oduševljena koliko se ona njoj iskreno raduje.
A ne prihvataju uvek deca tako lepo nove veze svojih roditelja, pogotovo kad su u nekim godinama, kad kao Anabela već imaju svoju decu.
Moja tetka je posle nekoliko godina udovištva, a već u svojim poznim godina (oko 60) upoznala čoveka i otišla da živi kod njega. I da nadje sebi druga i da ostavi sina i snaju da žive svoj život. I upravo je taj sin njoj najviše zamerio, što je ona u tim godinama otišla. A i pola ostale rodbine je smatralo to nekom ličnom uvredom, pa je to išlo dotle da joj se nisu javljali na ulici kad je sretnu.... Mnogo smo čudan narod.
 
Ne bih htela da suviše uozbiljim temu, ali danas sam baš nešto razmišljala o slučaju rodjenja Anabeline sestrice i u stvari sam oduševljena koliko se ona njoj iskreno raduje.
A ne prihvataju uvek deca tako lepo nove veze svojih roditelja, pogotovo kad su u nekim godinama, kad kao Anabela već imaju svoju decu.
Moja tetka je posle nekoliko godina udovištva, a već u svojim poznim godina (oko 60) upoznala čoveka i otišla da živi kod njega. I da nadje sebi druga i da ostavi sina i snaju da žive svoj život. I upravo je taj sin njoj najviše zamerio, što je ona u tim godinama otišla. A i pola ostale rodbine je smatralo to nekom ličnom uvredom, pa je to išlo dotle da joj se nisu javljali na ulici kad je sretnu.... Mnogo smo čudan narod.

....eee....Bi, imam ja jednu strinu koja je slično uradila, a isto prošla....neko ne
ume da gleda pozitivno na mnoge stvari...i voli da kroji tuđi život...:(
 
...drage moje drugarice i drugari....ja vas napuštam...:(

...odoh zove me jastuk...valja ustati ujutro, bem ti ustajem ko komunalac:mrgreen:

....laku noć, spavajte lepo, sanjajte još lepše...eto mene sutra opet sa vama...:zag::bye::bye::bye::bye:
 
Ne bih htela da suviše uozbiljim temu, ali danas sam baš nešto razmišljala o slučaju rodjenja Anabeline sestrice i u stvari sam oduševljena koliko se ona njoj iskreno raduje.
A ne prihvataju uvek deca tako lepo nove veze svojih roditelja, pogotovo kad su u nekim godinama, kad kao Anabela već imaju svoju decu.
Moja tetka je posle nekoliko godina udovištva, a već u svojim poznim godina (oko 60) upoznala čoveka i otišla da živi kod njega. I da nadje sebi druga i da ostavi sina i snaju da žive svoj život. I upravo je taj sin njoj najviše zamerio, što je ona u tim godinama otišla. A i pola ostale rodbine je smatralo to nekom ličnom uvredom, pa je to išlo dotle da joj se nisu javljali na ulici kad je sretnu.... Mnogo smo čudan narod.

I ja sam o tome mislila danas i baš mi je drago što ima ovakvih porodica kao Anabelina. Pretpostavljam da takvi slučajevi nikad ne prolaze glatko, ali lepo je kad sve legne na svoje mesto.
Prosto, u takvim vremenima živimo, razvodi i novi brakovi nisu više ništa neuobičajeno, ali nekako, bar ovde kod nas, imam utisak da to stvara mnogo veće provalije među ljudima nego što je to neophodno. Ako ništa drugo, makar decu iz razičitih brakova ne treba razdvajati, tj. treba ih udruživati, podsticati tu vezu iako imaju jednog različitog roditelja.
Mnogo mi je lepo kad novi brakovi razvedenih roditelja proširuju prvobitnu porodicu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top