Gradska vlast

ugusice se od birokratije, mislim da bi trebali svoje nezadovoljstvo izraziti gradjanskom neposlusnosti , zbog komaraca,neefikasnosti,sporosti,ne smanjivanja plata , laganja itd
 
Poslednja izmena:
Čekanje u redu, užasna i užasno ponižavajuća stvar. To bi moglo da se uredi na potpuno drukčiji način, bez stajanja u redu i dugog čekanja. Ali, izgleda da mi ne možemo bez neljubaznih šalterskih službenika:think:.
 
super je sto je wireless uveden u centru... ko .ebe nas iz ostatka grada sto placamao takse !!
vazno da je gradonacelniko sve lepo kad pogleda kroz prozor!!!

jedva cekam izbore... ovo je katastrofa za novi sad, ovi su gori od milosevica, ukrali bi kaldru sa ulice samo da nije tako krupna i teska!!!!
 
Po običaju, samo jalova kritika. Ne vidim nijedan konstruktivni predlog te nastupajuće građanske inicijative.
Ako se sve svodi na čekanje na sledeće izbore, to će kanda biti mršavo :(
 
sve razmisljam da kad dodje racun od informatike (lopova koji sa zaduzeni za legalnu pljacku naroda ) preskocim ciklonizaciju e, sad kad bi svi bili slozni da ne platimo bar jedno 3 racuna ...........

e..a ja otkacila kad sma videla racun od struje..sunce ti ebem pa ja drzim u stanu neku fabricku masinu....7 i po hiljada sam potrosila u avgustu
a do 13. avgusta bila na moru
 
Posebna je prica sto postoje neke potrebe koje su prioritetna ali za njih nikada nemaju para , tako npr semafor kod nove skole u Veterniku ,saobracaj veoma intezivan ,dnevno predje u proseku po 40 000 vozila, ljudi cekaju po 10-15 min da predju ulicu a rizik da neki ucenik nastrada je veliki ,pritom njihove strucne sluzbe su utvrdila da je neophodno postaviti tri semafora ali za sada nema ni jednog na vidiku.Glavno je da su se slikali kada je skola izgradjena i u raznim brosurama predstavljali to kao njihov rezultat iako sa tim nemaju veze niti su dinar ulozili vec sve je islo preko ministarstva a finansirala sve Eu
 
Ne znam da li je do gradske vlasti,ali je sramotno i bedno.Ukinuli beneficije porodicama s troje i vise dece i prepravili na 'trece i svako sledece dete'Sigurno ce povecati natalitet tako.
:evil:
 

Back
Top