Не могу да верујем

Ko bre tog Vucica jos shvata ozbiljno ?

Да није можда слагао.....де ти је интегритет?Ко је рекао да је слагао.Погледај клип шта каже најпопуларнији политичар у Србији , кад радници у пошти не неггирају.Де је на медијима Вучић лаже, сад нападаш његов интегритет а овамо сте сви борци за демократију а де је овде демократија да је то он урадио ставили би га сте у топ..лицемери
 
Baš ću Vučiću da verujem...

Да није можда лаж , употреби мозак а не заслепљеност глупостима .Дал је неко демантовао де је вест на медијима ај да коментаришемо догађај а не Вучића.Само га нападате као ех то је Вучић..хебо вас тито
 
Да није можда слагао.....де ти је интегритет?Ко је рекао да је слагао.Погледај клип шта каже најпопуларнији политичар у Србији , кад радници у пошти не неггирају.Де је на медијима Вучић лаже, сад нападаш његов интегритет а овамо сте сви борци за демократију а де је овде демократија да је то он урадио ставили би га сте у топ..лицемери
posle ovoga mu ne bi poverovao ni da kaze da sunce izlazi na istoku , notorna lazovcina :mrgreen: kao i ostali politicari ...
 
posle ovoga mu ne bi poverovao ni da kaze da sunce izlazi na istoku , notorna lazovcina :mrgreen: kao i ostali politicari ...


ИМА ЈОШ, ИМА ЈОШ!



" Вућић - Па мислим да је у Вуковару, ако ме питате за Овчару, ....да...мислим да је Овчара злочин!
Новинар - А ко је направио тај злочин!?
ВУЧИЋ - ПА СРБИ!"
 
posle ovoga mu ne bi poverovao ni da kaze da sunce izlazi na istoku , notorna lazovcina :mrgreen: kao i ostali politicari ...

Баш леп клип а да нема ове музике и преваре видео би шта је рекао да су то српска места већ.А и јесу.А немој ти Вучића ај да бверујемо Млађи и Боти да ставим клипове овде качио бих до ујутру и мани политичке говоре пре христа ако је и слагао сви су слагали и лажу и политичари и неполитичари.До се десило и то нико не пориче ни у Бору ни нигде...да се правимо луди зато што ти не волиш неког...:zcepanje: палинисам ретард
 
ИМА ЈОШ, ИМА ЈОШ!



" Вућић - Па мислим да је у Вуковару, ако ме питате за Овчару, ....да...мислим да је Овчара злочин!
Новинар - А ко је направио тај злочин!?
ВУЧИЋ - ПА СРБИ!"

Ај бре пали која монтажа исекли га на пола речи...ТИ ТО ЗНАШ АЛИ СИ ТАКАВ

сРБИ ПОБИЈЕНИ НА ОВЧАРИ ЕЕЕЕЈЈ, САД ЈА ТЕБИ НЕ ВЕРУЈЕМ НИШТА
 
ето ти га млађа па га води кући..и немој са никим да причаш пошто су сви слагали некад а овде ви тврдите за једну лаж ач заслепљени не слушате прича....бо вас динкић

To sto je Vucic lazov ,hohstapler i placipicka , ne znaci da je Dinkic dobar i posten ...
 
Да није можда слагао.....де ти је интегритет?Ко је рекао да је слагао.Погледај клип шта каже најпопуларнији политичар у Србији , кад радници у пошти не неггирају.Де је на медијима Вучић лаже, сад нападаш његов интегритет а овамо сте сви борци за демократију а де је овде демократија да је то он урадио ставили би га сте у топ..лицемери
Oни су гори од жутих :rtfm:
 
Ne nego su ovi kur ve i to je poenta nije tema Vucic nego lopovska vlast....jer trebao da cuti....ili da ostane vecito opozicija sa teorijom zavere Sekijem

:dash::dash::dash:

najvažniji post u svetu bloga.

sledi jedna od najružnijih grešaka koja se neretko može čuti, čak i od finih ljudi. koncentracija sada>>

jer = zato što
je l' = je li = jeste li

+ lekcija iz pravopisa: je_l' (ne jel)

ej! sa jer se ne pita.
je l' nije veznik uzročnih rečenica.
obrnuto je.


nadam se da prvi put čujete ovu glupost, mene sramota da ispravljam ljude s kojima komuniciram kad kažu "jer ideš...?" :x



edit: rečca li.
anonimni čitalac bloga kaže da se jel piše upravo ovako, a pošto se to ne podudara sa današnjom lekcijom, dodaću još par redova.
oko pisanja te/tih reči nisu se svi jezičari složili. otprilike, u svakoj knjizi pravopisa ili gramatike iz moje police stoji drugačije pravilo, koliko se sećam. ali ono što je sigurno je da je l' ne može ni po kom osnovu biti nepravilno.
http://openminddead.blogspot.com/2006/11/najvaniji-post-u-svetu-bloga.html

П.С.
Каже се хвала чика Паприкариусе!
:bye::bye::bye:
 
Pa pogledaj opet jer nije isecen,,,,,pogledaj kako je iseceno kaze srbi i onada ide rez i promena polozaja tela ,vidi se rez ko iz aviona jedino retard ne moze da vidi ili onaj ko se pravi .....nije ti lako...

:dash::dash::dash:

Ја сам тај клип гледао довољан број пута и закључио сам да је тај љигавац, лажов и дно људског рода ОКРИВИО СРБЕ ЗА ЗЛОЧИН!:dash::dash::dash:

П.С.
Што није водио рачуна шта прича и како одговара!?
Он је политичар, он живи од речи, а новинари од монтаже!
 

Back
Top