Indijanska Krstionica ~Vigvam kod Chuvara~

Moon Child:
Keeper:
tri ochenasha i deset devico marijo i oproshteno ti je, mesechevo dete :pPpp
manitua mi,ja ne znam 'devico marijo' :shock: :oops:
vicente:
Moon Child:
Mesechevo dete pokorno moli chuvara za oprost sto i pomislja na pobunu.. :oops: :oops: :oops: :oops:

zar ćeš dozvoliti da tako upravlja tobom.....
vodja...nash....slushati....mi...njega....on...upravljati....nama.....ti...biti...izdajica......ti...mene...nagovarati...da...se...bunim( :lol: :lol: :lol: ) :evil:
hihihi... luda mala :pPp
mogla si i na kraju da kazes ~buniti :pP ali i ovako je luuuuuudo, luda mala (((:
 
Sasha85:
Alexandra9:
necju da budem guskaaaaaaa... (ok, makar ne ona obichna :p)...
Ja sam vecj prichala sa Chuvarom Vechitih Rasprava (i zvacju te ovako dok ne budem zadovoljna svojim imenom, da znash... :p)... i predlozhila par primera... njemu nishta ne odgovara... :p
ako cjemo po Balashevicju... (o ne, opet :p)... mozhe... malo duzhe...
Devojka sa Zvezdama u Ochima... :pPp
neki od vas znaju moje alternativne nickove...
Lutajucja Dusha... npr...
bla bla... Zashto ja uvek moram biti neka zhivina?... :p
Ja samo samo skupila nadimke... Niko jos uvek nema ime... :)
Meni je prvo ime za tebe bilo Glas Razuma... Ali Devojka Sa Zvezadama U Ocima... Ili Lutajuca Dusa... Nekako ti vise cuce... ;)
haha... Glas Razuma... surovo... ((:

Keeper:
e, super..... samo, alex nije guska koja lupeta :lol: hihihiih. mozhe da bude ako hocje ???Devojka sa Mesecom u Oku???, ali sachekajmo da se Mare izjasni poshto vidim da je neshto u pripremi..... potrebno je da se svi gore sa ovim slozhe i onda cjemo imati sva imena :)
khm... :smiley_koji_kashljuca: :pPP

Keeper:
uh uh uh ....... shto smo ratoborni :lol:
mozhe Pobesneli Ratnik? :)
Shinoda, ovo je ok... (;

Moon Child:
vicente:
Moon Child:
Mesechevo dete pokorno moli chuvara za oprost sto i pomislja na pobunu.. :oops: :oops: :oops: :oops:
zar ćeš dozvoliti da tako upravlja tobom.....
vodja...nash....slushati....mi...njega....on... upravljati ....nama.....ti...biti...izdajica......ti...mene ...nagovarati ...da...se...bunim( :lol: :lol: :lol: ) :evil:
hahaha... ne i tiiii... (((: Pokazacju ti moj recept sa cjoravim mishevima koji ako dobro primenish utiche na Chuvareve glavobolje... Tako cjesh se osloboditi njegovog sekt... ovaj, plemenskog uticaja... (;

DJ_MaRe:
A Alex bih nazvao Neshvacena Dobrota... Pa vi mesajte sa onim vasim guskama ako hocete, ali meni je ovo pravi nick za nju... :)
jaooo... pa odakle ti to?... ((: aha... shvatam... ja sam zla, odnosno ~neshvacjeno dobra... :pPp Shalim se... ((: Nisam ovo ochekivala, videcjemo josh... (:

Keeper:
alex je dobrota?..... :lol: e da na tebe baca chini pa te boli glava po ceo dan bila bi ti ona dobra :)
shalim se...... eto, nek ona izabere izmedju Devojke sa Mesecom u Oku ili Neshvacjene Dobrote......
Ander... ne pravi parodiju na moj predlog za ime... )): :pPp

DJ_MaRe:
A mozda je najbolje da obojca budemo u pravu....
Znaci, bilo bi Mesecev Pogled Neshvacene Dobrote...
E, od ovoga nema bolje... Cekam saglasnost... 8)
Zar i ti sine banditu? :p

*november rain*:
Alexandra9:
Sasha85:
Keeper - Cuvar Koji Sedi (Cuvar Plamenova)
Bleach - Belilo Koje Se Razmazuje, Belina
Sasha - Veliki Mod Sa Cvetnim Kolima
Moon Child - Mesecevo Dete
Cheaf - Veseli Dabar
Shinoda - Pobesneli Fan (Fan?)
Alex - Guska Koja Lupeta
Infidel - Mali Zidar
November Rain - Jutarnja Kisa
The Last Unicorn - Mali Konjic Rogonjic
Bliznakinja - Vanoftu
Miss - Fanssy
Sve nadimke sam pokupila u jedan post... ;)
necju da budem guskaaaaaaa... (ok, makar ne ona obichna :p)...
Ja sam vecj prichala sa Chuvarom Vechitih Rasprava (i zvacju te ovako dok ne budem zadovoljna svojim imenom, da znash... :p)... i predlozhila par primera... njemu nishta ne odgovara... :p
ako cjemo po Balashevicju... (o ne, opet :p)... mozhe... malo duzhe...
Devojka sa Zvezdama u Ochima... :pPp
neki od vas znaju moje alternativne nickove...
Lutajucja Dusha... npr...
bla bla... Zashto ja uvek moram biti neka zhivina?... :p
eto ko je primetio... :**

bleach:
DJ_MaRe:
A Alex bih nazvao Neshvacena Dobrota... Pa vi mesajte sa onim vasim guskama ako hocete, ali meni je ovo pravi nick za nju... :)
jaooo... jao, jao, jao... kako si diiiiiiiivan... jaoooooooo... kako je to lepo s tvoje strane... jao... divno, predivno... sad sam sva... jaoooo...
naravno da se slazem sa ovim... savrseno za nasu Stashu...
a moras da priznas i da ~guska~ ima svoje cari... :pPp
ali dobrota... nesahvacena dobrota... ma svaka cast!... (:
ma shta savrsheno za stashu? Lazhemo ljude... (;

Uh... kol'ko sam quote-ova ovde napravila? :pPp
 
vicente:
eto, o tome vam pričam...
sve će vas pokrstiti vaš samozvani poglavica....
nećete valjda to dozvoliti, manitua vam...

Vaš bledoliki prijatelj....
bledoliki prijatelj koji veruje u manitua?... (: To vam je ljudi tolerancija... (:
Nego, reci mi... dali te je Chuvar Vechitih Rasprava primio u pleme, ili te je izbacio zbog boje kozhe i kaubojskog sheshira kao mene?... :p
 
Keeper:
DJ_MaRe:
A mozda je najbolje da obojca budemo u pravu....
Znaci, bilo bi Mesecev Pogled Neshvacene Dobrote...
E, od ovoga nema bolje... Cekam saglasnost... 8)

zanimljiva ideja, ali mislim da je malo previshe zbudzeno ime..... no, to je samo moje skromno mishljenje.
Pa ako "veliki mod sa cvetnim kolima" moze da prodje, moze i ovo sto se duzine tice... 8)
 
Alexandra9:
vicente:
eto, o tome vam pričam...
sve će vas pokrstiti vaš samozvani poglavica....
nećete valjda to dozvoliti, manitua vam...

Vaš bledoliki prijatelj....
bledoliki prijatelj koji veruje u manitua?... (: To vam je ljudi tolerancija... (:
Nego, reci mi... dali te je Chuvar Vechitih Rasprava primio u pleme, ili te je izbacio zbog boje kozhe i kaubojskog sheshira kao mene?... :p

kao veliki prijatelj indijanaca naravno da poštujem njihova verovanja, koja pojedini, na visokim položajima u plemenu, pokušavaju da oskrnave... :)

nemam status u plemenu... moram sklopiti krvno bratstvo sa nekim ili tako nešto... :)
 
Alexandra9:
Sasha85:
Alexandra9:
necju da budem guskaaaaaaa... (ok, makar ne ona obichna :p)...
Ja sam vecj prichala sa Chuvarom Vechitih Rasprava (i zvacju te ovako dok ne budem zadovoljna svojim imenom, da znash... :p)... i predlozhila par primera... njemu nishta ne odgovara... :p
ako cjemo po Balashevicju... (o ne, opet :p)... mozhe... malo duzhe...
Devojka sa Zvezdama u Ochima... :pPp
neki od vas znaju moje alternativne nickove...
Lutajucja Dusha... npr...
bla bla... Zashto ja uvek moram biti neka zhivina?... :p
Ja samo samo skupila nadimke... Niko jos uvek nema ime... :)
Meni je prvo ime za tebe bilo Glas Razuma... Ali Devojka Sa Zvezadama U Ocima... Ili Lutajuca Dusa... Nekako ti vise cuce... ;)
haha... Glas Razuma... surovo... ((:

Sto surovo? :)
 
Alexandra9:
Moon Child:
vicente:
Moon Child:
Mesechevo dete pokorno moli chuvara za oprost sto i pomislja na pobunu.. :oops: :oops: :oops: :oops:
zar ćeš dozvoliti da tako upravlja tobom.....
vodja...nash....slushati....mi...njega....on... upravljati ....nama.....ti...biti...izdajica......ti...mene ...nagovarati ...da...se...bunim( :lol: :lol: :lol: ) :evil:
hahaha... ne i tiiii... (((: Pokazacju ti moj recept sa cjoravim mishevima koji ako dobro primenish utiche na Chuvareve glavobolje... Tako cjesh se osloboditi njegovog sekt... ovaj, plemenskog uticaja... (;
'ocu i ja! 'ocu i ja!... ili mozda i necu... :roll: ne, ne... vi niste doble... hocete da dirate naseg poglavicu!... kako se samo usudjujete... :smajli_koji_se_narogusio_k'o_malo_detence_sa_rukama_na_kukovima: :pPp
Alexandra_9:
bleach:
DJ_MaRe:
A Alex bih nazvao Neshvacena Dobrota... Pa vi mesajte sa onim vasim guskama ako hocete, ali meni je ovo pravi nick za nju... :)
jaooo... jao, jao, jao... kako si diiiiiiiivan... jaoooooooo... kako je to lepo s tvoje strane... jao... divno, predivno... sad sam sva... jaoooo...
naravno da se slazem sa ovim... savrseno za nasu Stashu...
a moras da priznas i da ~guska~ ima svoje cari... :pPp
ali dobrota... nesahvacena dobrota... ma svaka cast!... (:
ma shta savrsheno za Stashu? Lazhemo ljude... (;
za Stashu!!!
elem... da, jeste savrseno istinito ;) i niko ne laze ljude... ne, ne... 8) dobro, dobro... ponekad :oops: :pPp :oops:
ali to nije sada... 8) 8) 8)
 
Ernesto_Che:
nisam dobila ime...osecjam se tako odbacheno...ja jedina od svih ovde :cry: ...
koje sve testove snage moram procji da bi vas uverila u svoju vrednost, ako to josh dosad niste shvatili... :wink: :cry:

zvanicno josh niko od vas nema ime osim Velikog Moda i mene, jer smo mi ipak glavni :p ..... ovaj..... smislicemo i tebi neshto na kraju krajeva, al nemoj da kukash da te ne bih krstio Cmizdravo Derle :)
 
Keeper:
DJ_MaRe:
Pa ako "veliki mod sa cvetnim kolima" moze da prodje, moze i ovo sto se duzine tice... 8)
nije to do duzhine..... nego do nabijenosti. sashino ime oznachava dva termina - moda i kola, a za alex9 je nabijeniji i mnogo tezhi, i ima tri termina.....
mozda mozemo da 'korigujemo' ime naseg Velikog Cuvara... da iskoristimo ono Sashino ~Glas razuma... :pPp
 

Back
Top