Pomoooooc oko rezaca!!! :D

The Last Boy On Earth

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
264
Evoooooooo i mene na ovoj temi po ko zna koji put sa problemom naravnoooo o.O.. :mrgreen:

Problem je rezac (izgleda da je rezac ..c c c.)..Reze mi sve super na DVD a na obican CD nece nista da reze,uvek mi na pola rezanja izbaci eror..Da li neko ima slican problem i da li neko zna kako to mogu da resim posto stvarno ne mogu da skapiram o cemu se radi jer se bas ne razumem u te stvari a za servis mi se pare bas i ne daju ..... :mrgreen: ..Unapred zahvalan..:mrgreen:
 
Koristio sam Nero,Burn4 (mislim da se tako zove program) a sada koristim Ashampoo Burning i na sva 3 isti problem...Koristim Verbatim i Princo (mislim da se tako zovu nisam siguran) ali mislim da nije do diskova jer koristim verbatin dvd-jeve i prilikom rezanja istih se ne pojavljuju problemi...
 
Pa rezac sam menjao pre 2 meseca tako da mi se ne kupuje novi al izgleda da cu morati...
Izbacuje mi gresku(e) da treba da ubdejtujem program iako imam novu verziju,da sam namestio najmanju brzinu iako ja namestim na najbrze,pa posto nije rezao dobro ni na najbrze ja sam brzine smenjivao i sjebao desetak diskova na nista...
 

Back
Top