malo o incestu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

MirjanaZ

Elita
Poruka
15.261
interesuje me da li sanjate incestoidne snove od kojih se osecate lose kad se probudite?psiholozi kazu da je to podsvesna zelja da se zblizimo s osobom koju smo sanjali ali i to objasnjenje ne sprecava osecaj straha od samog sebe
 
ja sam bez blama drkao na sestru od tetke...

prvo me malo grizla savest, a onda sam skontao da je to sasvim normalno... naravno, nikad je nisam muvao - taman posla - al tih mesec-dva sam drkao na nju ponekad. ******, dalje mislim da super izgleda, al se ne secam kad sam posl put izdrko na nju - ponekad se desi...
 
u_hodu:
ja sam bez blama drkao na sestru od tetke...

prvo me malo grizla savest, a onda sam skontao da je to sasvim normalno... naravno, nikad je nisam muvao - taman posla - al tih mesec-dva sam drkao na nju ponekad. *, dalje mislim da super izgleda, al se ne secam kad sam posl put izdrko na nju - ponekad se desi...


Muskarci, molim vas recite mi da je ovo izuzetak. Pliiiiiz :cry:
 
soraja:
u_hodu:
ja sam bez blama drkao na sestru od tetke...

prvo me malo grizla savest, a onda sam skontao da je to sasvim normalno... naravno, nikad je nisam muvao - taman posla - al tih mesec-dva sam drkao na nju ponekad. *, dalje mislim da super izgleda, al se ne secam kad sam posl put izdrko na nju - ponekad se desi...


Muskarci, molim vas recite mi da je ovo izuzetak. Pliiiiiz :cry:

Iskreno se nadam da je izuzetak :shock: ..... Ja nikad nisam imao takve snove, zelje, mastu.... !!! ma sta god......
Yuck !!!! :shock: :shock: ma..... :shock: odvratno......... :shock:
Ali shta sad ima onih koji bi da kresnu sve shto je zensko i shto ima dve noge......sestra, kuma, nepoznata devojka (nemojte svatiti kao uvredu !).
 
soraja:
u_hodu:
ja sam bez blama drkao na sestru od tetke...

prvo me malo grizla savest, a onda sam skontao da je to sasvim normalno... naravno, nikad je nisam muvao - taman posla - al tih mesec-dva sam drkao na nju ponekad. *, dalje mislim da super izgleda, al se ne secam kad sam posl put izdrko na nju - ponekad se desi...


Muskarci, molim vas recite mi da je ovo izuzetak. Pliiiiiz :cry:

I ja sam dok sam bio mladji... sta mogu kad su mi sestre dobre ribe.

A za snove... eh to ne mogu reci koliko su psihoanaliticari u pravu... snovi su neispitana oblast, tako da sumnjam u verodostojnost Frojdove teorije. Cezar je na primer sanjao da ima odnos sa majkom... po cemu to znaci da je imao ili bi zeleo da ima? Jednostavno mu je san ostavio utisak i to je zapisao ili ispricao nekom... kako bi mi sada tumacili njegovu licnost kada se jednostavno divimo njegovoj velicini... ili to psiholozi shvataju i hteli bi i velike ljude poistovetiti sa obicnim covekom?
Po cemu je Leonardo Da Vinci homoseksualac ili ima zelju za oralnim seksom, ako je sanjao kako ga gavran lupka repom po ustima?

Snovi mi nikako nisu jasni, pa prema tome sva tumacenja ne mogu uzeti za ozbiljno.
 
ok....sudeci po silnim priznanjima ovde mogu da zakljuchim da mnogi mushkarci nisu spremni da priznaju sebi da su bili zaljubljeni u svoje majke kao vrlo, vrlo mladi...
a to je sasvim normalno....
mislim-da su bili zaljubljeni a ne to shto ne zele da priznaju.....
ali ok....ima vremena....mozda jednog dana skontaju da im zene liche na majke :lol: ....
 
Koliko sam ja shvatila čovjek govori o SNOVIMA, a na snove se ne može uticati. Ja, konkretno, nisam nikada sanjala svoju bližu rodbinu mada mi se dešavalo da sanjam npr. da vodim ljubav s nekim koga svaki dan gledam (npr. neko s posla) koji mi NIKAD, AMA BAŠ NIKAD ne bi pao na pamet, koji mi čak nije ni privlačan! I kada ga sutra sretnem ne mogu u oči da ga pogledam, toliko mi nešto neprijatno.
 
hanibal77:
interesuje me da li sanjate incestoidne snove od kojih se osecate lose kad se probudite?psiholozi kazu da je to podsvesna zelja da se zblizimo s osobom koju smo sanjali ali i to objasnjenje ne sprecava osecaj straha od samog sebe
Nesanjam uopste o tome a i ti probaj da mislis
o nekoj dobroj komsinici ili ucenici,studentkinji i neces da sanjas takve stvari a i mogao bi naci neku da se istreses do daske pa neces puno razmisljati o rodjakama. Sa ovim nisam htio da te uvredim nego samo da ti dam savet :idea:
 
hanibal77:
interesuje me da li sanjate incestoidne snove od kojih se osecate lose kad se probudite?psiholozi kazu da je to podsvesna zelja da se zblizimo s osobom koju smo sanjali ali i to objasnjenje ne sprecava osecaj straha od samog sebe

Puno komentara "novih članova"
O OVOME JE NAŽALOST SVOJEVREMENO OBJAVLJIVAN UŽASAN FELJTON U "TV REVIJI"...

Odnosno još jedna potvrda kako muškarac tretira ženu u jednoj primitivnoj sredini...


U većini evropskih zemalja JE REGULISANO KAKO SE ORGANIZUJE PORODICA tj PROSTORIJE U STANU AKO SU DECA RAZLIČITOG POLA...

KOD NAS JE PRIRODNI PRIRAŠTAJ NEGATIVAN I ČESTO NEMAMO ELEMENTARNE USLOVE ZA NORMALNO STANOVANJE; BOMBARDOVANI SMO MANIJACIMA SA PRIVATNIH TELEVIZIJA....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top