Da li mozes drugu polovinu zavoleti ovakvom Ljubavlju

Aleksa28

Obećava
Poruka
62
Kazu da su dan i noc posledica obrtanja Zemlje oko svoje ose. Mada mi vidimo da je Sunce maleno i da se ono obrce oko Zemlje od istoka ka zapada. No dobro. I jos kazu da u vasioni traje neprestan dan. I sad to juce; danas; sutra. E sada
Zamisli da smo Ti i ja dva bica slicna Angelima i da mozemo da letimo. Sigurno bi smo odleteli tamo gde traje neprestan dan.
Kazu da grlice kada se vezu ceo svoj zivot provode zajedno ne odvajajuci se jedna od druge. Ako se desi da jedna od njih ugine pre vremena ova druga ostaje sama do svog kraja.
Reci mi da li verujes da ce Tvoje voljeno bice ( druga polovina ) postojati vecno ?
:arrow: Puno Te pozdravljam i zelim Ti zivot ispunjen radoscu i Ljubavlju
pisi
dabica@teamnet.ws
 
Aleksa28:
Kazu da su dan i noc posledica obrtanja Zemlje oko svoje ose. Mada mi vidimo da je Sunce maleno i da se ono obrce oko Zemlje od istoka ka zapada. No dobro. I jos kazu da u vasioni traje neprestan dan. I sad to juce; danas; sutra. E sada
Zamisli da smo Ti i ja dva bica slicna Angelima i da mozemo da letimo. Sigurno bi smo odleteli tamo gde traje neprestan dan.
Kazu da grlice kada se vezu ceo svoj zivot provode zajedno ne odvajajuci se jedna od druge. Ako se desi da jedna od njih ugine pre vremena ova druga ostaje sama do svog kraja.
Reci mi da li verujes da ce Tvoje voljeno bice ( druga polovina ) postojati vecno ?
:arrow: Puno Te pozdravljam i zelim Ti zivot ispunjen radoscu i Ljubavlju
pisi
dabica@teamnet.ws

Nista ne postoji vecno, nista nije vecno, sve ima svoj kraj...Doduse, u nasim srcima ce mozda neke stvari, neki ljudi, neke ljubavi da traju vecno, odnosno do naseg kraja, ali to nije vecnost o kojoj ti govoris predpostavljam.
 
Uh Ti nevaljali Angelinos. Pa zasto neverujes ?!
Moracu da Ti objasnim sutuaciju. Salim se naravno ! Postoje razni krajevi. Kraj ovoga ili kraj onoga. Sigurno Ti se desilo nekada da pozelis da jedan prelep trenutak potraje vecno. E sada zamisli sledecu situaciju... Neko Te posalje na livadu da milujes kamencice. Ti bi sigurno pozelela kraj.Mislis da to sto radis nema smisla. Zar ne? I opet E sada Ja mislim da kraj postoji radi nas. Da bi smo mogli da zavrsimo bilo sta sto zapocnemo.
A zavrsavamo da bismo mogli nesto drugo da zapocnemo. Sta Ti mislis ?! :roll:
 
Aleksa28:
Kazu da su dan i noc posledica obrtanja Zemlje oko svoje ose. Mada mi vidimo da je Sunce maleno i da se ono obrce oko Zemlje od istoka ka zapada. No dobro. I jos kazu da u vasioni traje neprestan dan. I sad to juce; danas; sutra. E sada
Zamisli da smo Ti i ja dva bica slicna Angelima i da mozemo da letimo. Sigurno bi smo odleteli tamo gde traje neprestan dan.
Kazu da grlice kada se vezu ceo svoj zivot provode zajedno ne odvajajuci se jedna od druge. Ako se desi da jedna od njih ugine pre vremena ova druga ostaje sama do svog kraja.
Reci mi da li verujes da ce Tvoje voljeno bice ( druga polovina ) postojati vecno ?
:arrow: Puno Te pozdravljam i zelim Ti zivot ispunjen radoscu i Ljubavlju
pisi
dabica@teamnet.ws
Toliko puta sam pozelela da trenutak traje vecno...Nisam sa onim koga volim i za koga znam da mene voli i to je nesto najstrasnije u zivotu,VERUJ MI!!! Ali ja sam ONA koja voli jednom u zivotu,STO JE JOS STRASNIJE!!Tako da verujem u vecnost trenutka za koji pozelimo da ne nestane NIKADA!!!
 
Znaš mislim da ona druga polovina duše koja nam je daaavno nekad izmakla, ne mora da bude neko sa kim ćemo da živimo, decu pravimo...mislim da druga polovina može da bude i neko koga ni za šta na svetu ne bi dao, izdao, prodao, izgubio...Pa ni zbog žene, muža, dece, ni zbog čega na svetu...Neko ko je samo tvoj,do groba , pa ma gde bio i ma čiji bio, neko koga imaš za vek i vekove! U ovom, onom ili nekom budućem životu! S obzirom na sve, iskreno mislim da si ti moj odbegli deo duše! Ovakvu neku izjavu niko nikada nije čuo od mene!Budi siguran da sam zauvek samo tvoja!!! Tvoja totalno!!! I baš me briga ako pomisliš da sam budala!!!? Znam da nećeš tako misliti, ti si ipak deo moje duše!!! Jesi i ostaćeš!!! Hteli mi to ili ne! Želeli mi to ili ne, naše sudbine su nekako povezane, mi nismo, i ne možemo toga biti svesni, ali dušo,tako jeste! Ja sam ČOVEK,ti si ČOVEK, tako nas bar zovu, ....možda smo braća bili, sestre...Osećam da je moj život vezan za tvoj, nekako!!! Ali ja to osećam!!!!!!! Osećam da ćemo uvek, zauvek biti u nekakvoj vezi!!! Ne boj se...! Ne boj se ničega!!! Ništa neće biti, što ne treba! Ništa nam neće naneti bol!!! Samo naši rastanci!!! Tako sam sigurna u nas!!!SIGURNA U NAS!!! I znam,kada ti na svadbu dođem, da ćemo biti srećni,....OBOJE!!! Znaćemo da imamo nešto što sav taj svet nikada neće razumeti! Tako su prosti! Svet je za njih samo malo dobrog seksa, malo nežnosti, po koje dete, da ih veže....svet je za njih,..—ŽIVOT JE ZA NJIH SAMO PREŽIVLJANANJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mi imamo tako više, zajedno smo mnogo više nego što i najluđim snovima možemo da zamislimo!!! Ne može me niko razuveriti! Ne možeš me ni TI razuveriti!!! Ja to ZNAM, OSEĆAM, JA TE TAKO DUGO NOSIM U SEBI!!! Nisam luda, nerazumna šiparica............JA VOLIM, DUŠU TVOJU!!!!!!!!!!! I ne moram te u oči gledati, da bih to znala!!!!!
 
Stajah uz reku, gledajuci kako vetar rasipa zlacani prah tvog imena. Nasmesih se setno - mogao sam te udisati, izdisati, mogao sam te osecati na nepcima, mogao sam ti trepavicama ochesati obraz, vajati te od oblaka, vazduha, vetra - muzika je imala tvoje ime.....Nasmeshih se setno - kako bi bilo da znas koliko sam prerastao potrebu da merim BLISKOST blizinom; a ujedno, koliko mi je postalo vazno da sam ti, i dalek, blizu. Nasmeshih se setno vodi - i ne znam odakle u meni po prvi put za dugih godina ta sigurnost da ne prodje nedelja a da bar jednom na mene ne pomislis...
Nisam imao potrebu da pushim, da pishem pesme obojene gorchinom i bolom, da sebe kaznjavam. Samo sam se setno smeshio tebi u sebi. Nisam te izgubio. Samo sam te se odrekao. Kao dete koje ostavi za sobom dragu plisanu igrachku. Nisam te izgubio. Samo sam - odrastao.....
 
Machak69:
Stajah uz reku, gledajuci kako vetar rasipa zlacani prah tvog imena. Nasmesih se setno - mogao sam te udisati, izdisati, mogao sam te osecati na nepcima, mogao sam ti trepavicama ochesati obraz, vajati te od oblaka, vazduha, vetra - muzika je imala tvoje ime.....Nasmeshih se setno - kako bi bilo da znas koliko sam prerastao potrebu da merim BLISKOST blizinom; a ujedno, koliko mi je postalo vazno da sam ti, i dalek, blizu. Nasmeshih se setno vodi - i ne znam odakle u meni po prvi put za dugih godina ta sigurnost da ne prodje nedelja a da bar jednom na mene ne pomislis...
Nisam imao potrebu da pushim, da pishem pesme obojene gorchinom i bolom, da sebe kaznjavam. Samo sam se setno smeshio tebi u sebi. Nisam te izgubio. Samo sam te se odrekao. Kao dete koje ostavi za sobom dragu plisanu igrachku. Nisam te izgubio. Samo sam - odrastao.....

Macak, nije trebalo da odrastes! :(
Ja jos spavam sa svojim plisanim belim medom! :)
 
U pravu si, Divlja. Nije trebalo.....i zato sto pokusavam da zadrzim u sebi to nesto cisto i dechije, evo me u potrazi za ljudima koji imaju dushu.

Ja ne spavam sa plishanim zivotinjama, njima se igraju deca koju vidjam.
Ja vise volim da spavam sa nechim 'zivim' - kolko god da su mi igrachke darge, one ne mogu da te zagrle, ne mogu da ti shapnu u uho 'Dobro jutro, Machak!', niti ih mozes slusati budan svu noc kako dishu....kako dishu u snu.
 

Back
Top