Kako do Svicarske
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Kako do Svicarske

Domaćin King Arthur (avatar)
    Učlanjen
    26.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano Kako do Svicarske

Za ovo mi treba neko pametan (moze i glup, al da zna odgovor ) da mi napise koji mi svi papiri trebaju da predjem granicu (osim vize i saglasnosti roditelja, jer nisam jos punoljetan) i da li se to sve moze izganjati u roku od 25 dana? Izvinjavam se ako sam lupio neku glupost jer dalje od Balkana nisam isao
    СЈК

gost 167296 nije na forumu
    Svako vreme ima svoju boju... Malo farbi a vremena razna...
    Iskusan
    Učlanjen
    25.01.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Kako do Svicarske

Citat Original postavio King Arthur Pogledaj poruku
    Za ovo mi treba neko pametan (moze i glup, al da zna odgovor ) da mi napise koji mi svi papiri trebaju da predjem granicu (osim vize i saglasnosti roditelja, jer nisam jos punoljetan) i da li se to sve moze izganjati u roku od 25 dana? Izvinjavam se ako sam lupio neku glupost jer dalje od Balkana nisam isao
    Eh,najbolje je da odes u Sud i Policiju i raspitas se.Ja sam isla u Svajcarsku pre dve godine tad sam bila maloletna,trebale su mi dve vize,jedna shengen viza koja ti sad ne treba ukoliko imas crveni pasos,i viza za Svajcarsku koja ti ja mislim jos uvek treba (moras proveriti jos) ,i trebala su mi dva papira u sudu,jedno je saglasnost roditelja da me pustaju,a drugo je da se ovlascuje neko stariji od 18 god,ko je odgovoran za mene,ko me vodi i bla bla...Imam kuci jos uvek ta dva prazna papira ako se bas niko strucniji ne nadje da ti pomogne skeniracu ti da pogledas kako izgleda.

Domaćin King Arthur (avatar)
    Učlanjen
    26.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Citat Original postavio amonijak Pogledaj poruku
    Eh,najbolje je da odes u Sud i Policiju i raspitas se.Ja sam isla u Svajcarsku pre dve godine tad sam bila maloletna,trebale su mi dve vize,jedna shengen viza koja ti sad ne treba ukoliko imas crveni pasos,i viza za Svajcarsku koja ti ja mislim jos uvek treba (moras proveriti jos) ,i trebala su mi dva papira u sudu,jedno je saglasnost roditelja da me pustaju,a drugo je da se ovlascuje neko stariji od 18 god,ko je odgovoran za mene,ko me vodi i bla bla...Imam kuci jos uvek ta dva prazna papira ako se bas niko strucniji ne nadje da ti pomogne skeniracu ti da pogledas kako izgleda.
    Zasad je dovoljno i to, hvala
    СЈК

Veoma poznat Ériu (avatar)
    Učlanjen
    18.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1361

i svajcarska je sad u sengen zoni,ne treba viza....e sad nisam sigurna kako to ide kad je neko maloletan....za vizu si morao da vadis saglasnost roditelja,ali sad bez vize ne znam kako to ide
    ...sweet little angel you should have run...

gost 167296 nije na forumu
    Svako vreme ima svoju boju... Malo farbi a vremena razna...
    Iskusan
    Učlanjen
    25.01.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Ériu Pogledaj poruku
    i svajcarska je sad u sengen zoni,ne treba viza....e sad nisam sigurna kako to ide kad je neko maloletan....za vizu si morao da vadis saglasnost roditelja,ali sad bez vize ne znam kako to ide
    Cekaj,zezas da je Svajcarska u sengen zoni?
    Kad sam ja isla nije bila koliko se secam,imali smo dve vize posebno svajcarsku i posebno sengen (za madjarsku nemacku itd..)

Poznat Hedonista (avatar)
    Učlanjen
    21.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    141

Kad sam ja isla nije bila koliko se secam,imali smo dve vize posebno svajcarsku i posebno sengen (za madjarsku nemacku itd..)
    bilo nekada, od skora nije

Veoma poznat Ériu (avatar)
    Učlanjen
    18.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1361

ne zezam. vecina zemalja evropske unije su sengen (nisam sigurna za sve ove nove,tipa rumunija,bugarska i slicno) minus irska i ujedinjeno kraljevstvo plus svajcarska,norveska i island.
    ...sweet little angel you should have run...

Slične teme

1. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 01.02.2010., 23:40
  2. Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 05.01.2008., 03:53

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •