Juvenilni sistem, danas Rusija sutra Srbija?

Reefer

Starosedelac
Poruka
179.271
Izuzetno dobar tekst o problemu koji pogađa društva koja još uvek nisu podlegla zapadnim idejama o "boljem društvu". Ceo tekst treba sa strpljenjem pročitati, jer govori o jednoj od nabitnijih stvari za društvo, a bojim se da se ovako nešto i kod nas dešava. Naravno da i ovaj problem treba gledati kao jedan deo veće slagalice koja nam se servira.
Nadam se da ovo neće proći kod nas i da će doći do odbijanja ovakvog nakaradnog zakona, koji je napravljen samo da osiromaši i razbije porodicu, koja je kod nas još uvek dovoljno zdrava i snažna.

http://www.srpska.ru/article.php?nid=14289&sq=&crypt
 
Izuzetno dobar tekst o problemu koji pogađa društva koja još uvek nisu podlegla zapadnim idejama o "boljem društvu". Ceo tekst treba sa strpljenjem pročitati, jer govori o jednoj od nabitnijih stvari za društvo, a bojim se da se ovako nešto i kod nas dešava. Naravno da i ovaj problem treba gledati kao jedan deo veće slagalice koja nam se servira.
Nadam se da ovo neće proći kod nas i da će doći do odbijanja ovakvog nakaradnog zakona, koji je napravljen samo da osiromaši i razbije porodicu, koja je kod nas još uvek dovoljno zdrava i snažna.

http://www.srpska.ru/article.php?nid=14289&sq=&crypt

Ма то се смрт детета , педагогије и друштва.У принципу моћни људи би да нам васпитавају децу .Све то долази из исте кухње одакле и педеризам и све је то прикривени сатанизам .
 
Ma treba najuriti iz zemlje ovakve ljude. Kad sam bio mlađi dešavalo se da me otac ili majka istuče, da povisi glas, da mi zabrani izlazak napolje, ali sad shvatam da su bili u pravu. Šta sam ja sa nekih 7-8 godina mogao znati? Je l' su trebali da me puste da tjeram po svome? Kakav bih čovjek postao?

Sad kad sam odrastao smatram da su bili u pravu. Zapravo mogu reći da sam im zahvalan što su ponekad bili takvi prema meni jer su to radili za moje dobro i samo kad razgovor nije pomagao.
 
Izuzetno dobar tekst o problemu koji pogađa društva koja još uvek nisu podlegla zapadnim idejama o "boljem društvu". Ceo tekst treba sa strpljenjem pročitati, jer govori o jednoj od nabitnijih stvari za društvo, a bojim se da se ovako nešto i kod nas dešava. Naravno da i ovaj problem treba gledati kao jedan deo veće slagalice koja nam se servira.
Nadam se da ovo neće proći kod nas i da će doći do odbijanja ovakvog nakaradnog zakona, koji je napravljen samo da osiromaši i razbije porodicu, koja je kod nas još uvek dovoljno zdrava i snažna.

http://www.srpska.ru/article.php?nid=14289&sq=&crypt

Хоће САТАНИСТИЧКИ Запад да озакони преношење своје перверзије и читавог сатанизма на друге, моћније државе и народе. Ово је још један циркус сатаниста са Запада.
Хоће фашистичко-злочиначки САТАНИСТИЧКИ ЗАПАДА ДА ИМА СВОЈЕ ЈАНИЧАРЕ.
Сваки изговор сатаниста је лаж, лицемерје и цинизам, и МОРА се одбити !!!!


Хоће сатанисти да имају своје јаничаре под изговором "права".

Сваки циркус сатаниста се мора одбити.
 
Izuzetno dobar tekst o problemu koji pogađa društva koja još uvek nisu podlegla zapadnim idejama o "boljem društvu". Ceo tekst treba sa strpljenjem pročitati, jer govori o jednoj od nabitnijih stvari za društvo, a bojim se da se ovako nešto i kod nas dešava. Naravno da i ovaj problem treba gledati kao jedan deo veće slagalice koja nam se servira.
Nadam se da ovo neće proći kod nas i da će doći do odbijanja ovakvog nakaradnog zakona, koji je napravljen samo da osiromaši i razbije porodicu, koja je kod nas još uvek dovoljno zdrava i snažna.

http://www.srpska.ru/article.php?nid=14289&sq=&crypt
:dash::dash::dash:

U Srba nema pedofila, silovatelja, nasilnika...prošle godine ubijene 32 žene u porodičnom nasilju,a ovaj frflja o zdravoj srpskoj porodici...
 
:dash::dash::dash:

U Srba nema pedofila, silovatelja, nasilnika...prošle godine ubijene 32 žene u porodičnom nasilju,a ovaj frflja o zdravoj srpskoj porodici...

A imaš li podatak koliko nije ubijeno? Da li si ikad bio u nekoj srećnoj porodici? Ako nisi, ja te zovem u goste.
Protiv nasilnika, silovatelja, ubica... postoje zakonske represije. Ne znam da li namerno skrećeš sa teme, ali to se u tekstu baš i napominje.
Svako društvo ima nasilnike, ali to nije razlog da se uvodi ovakav loš zakon. Njihovo ponašanje se reguliše nečim drugim, ne davanjem lažne slobode deci, koja nisu svesna tog šta im se "pruža".
A da li je Srpska porodica zdrava? Da, jeste. Ona koja još uvek nije primila zapadno zlo u vidu ovog i sličnih zakonskih predloga. Ona koja se drži tradicije, a prihvata pozitivno iz novih trendova.
 
A imaš li podatak koliko nije ubijeno? Da li si ikad bio u nekoj srećnoj porodici? Ako nisi, ja te zovem u goste.
Protiv nasilnika, silovatelja, ubica... postoje zakonske represije. Ne znam da li namerno skrećeš sa teme, ali to se u tekstu baš i napominje.
Svako društvo ima nasilnike, ali to nije razlog da se uvodi ovakav loš zakon. Njihovo ponašanje se reguliše nečim drugim, ne davanjem lažne slobode deci, koja nisu svesna tog šta im se "pruža".
A da li je Srpska porodica zdrava? Da, jeste. Ona koja još uvek nije primila zapadno zlo u vidu ovog i sličnih zakonskih predloga. Ona koja se drži tradicije, a prihvata pozitivno iz novih trendova.

Сад је била сезона педофила, пре тога силоватеља па тукоженаца па деце која б оду ножем и тако....сваке недеље медији отварају сезону зла у Србији.Сад је светски куп па нико не силује децу.
 
Јел имаш дете ти или неко твој сестра , брат......да ли им желиш добро или ти је пречи утопијски либерализам и врли нови свет

Liberalizam, naravno, jer on donosi dobro. Moje dete će birati samo, i školu, i religiju, i naciju. Meni je bitno samo da je živo i zdravo i pošten i dobar čovek.
 
Liberalizam, naravno, jer on donosi dobro. Moje dete će birati samo, i školu, i religiju, i naciju. Meni je bitno samo da je živo i zdravo i pošten i dobar čovek.

Либерализам не доноси ништа а видећеш кад будеш имао дете па изабере јеховине сведоке јер му је неко испрао мозак или сматра да треба да се ***** за паре јер су га либерали убедили да је то добро и одраз слободе да тераш дете да иде у школу који ти хоћеш није добро али некима се то исплатили и срсћни су.Деца која су препуштана сама себи и без кориговања родитеља на је бу ко жути али ти живиш у имагинарном свету и имаш поглед средњошколаца коме се једе све што лети..Да либерализам доноси добро по дефалту је ретардска тврдња за малоумне .
 
Izuzetno dobar tekst o problemu koji pogađa društva koja još uvek nisu podlegla zapadnim idejama o "boljem društvu". Ceo tekst treba sa strpljenjem pročitati, jer govori o jednoj od nabitnijih stvari za društvo, a bojim se da se ovako nešto i kod nas dešava. Naravno da i ovaj problem treba gledati kao jedan deo veće slagalice koja nam se servira.
Nadam se da ovo neće proći kod nas i da će doći do odbijanja ovakvog nakaradnog zakona, koji je napravljen samo da osiromaši i razbije porodicu, koja je kod nas još uvek dovoljno zdrava i snažna.

http://www.srpska.ru/article.php?nid=14289&sq=&crypt

Не бих рекла да је Србија сутра на тапету, верујем да је већ данас.
Можда то нје толико драстично као у Русији - све те јувенилне службе које одузимају децу родитељима, али ту је - пред вратима. Терен се припрема.

При томе се и само тумачење „права детета“, које данас покушавају да Русији наметну, разликује од традиционалног руског светоназора. На пример, оно не дозвољава родитељима да дете штите од пропаганде неморала, саможивости, суровости, полних настраности: пошто се одговарајући часописи, књиге и филмови продају слободно, родитељска забрана ће бити протумачена као „кршење дететовог права на информације“. Не сме се забранити чак ни наркоманија која се тумачи као, можда не најисправнији, али ипак допуштени „алтернативни стил живота“. У многим западним земљама је већ уведена законодавна забрана било каквог физичког кажњавања - чак и безазлене ћушке. „Насиљем“ (психичким, економским, моралним) се сматра и повишен глас, ускраћивање џепарца, захтев да спреми своју собу итд.
:dash::dash::dash:

у свим „јувенилним“ земљама омладински криминал расте знатно брже од „одраслог“ криминала, и постаје све суровији.
:rtfm:




И ово је део тоталитарног либерализма (НСП), који се труди да уништи породицу као основну ћелију друштва, а децу да индоктринира од малих ногу.

Мислим, и надам се да то ипак неће проћи, ни овде ни у Русији.
 

Back
Top