Na šta ste ponosne?

jelen.co

Veoma poznat
Poruka
12.916
Znate ono:
na frizuru,
na liniju,
na momka,
na švalera,
na muškatlu,
na fikus,
na auto,
na servis za ručavanje,
na stočić za kafu od čiste orahovine - ručni rad,
na nov teflonski tiganj,
na recept za pitu gužvaru koji ste dobile od bake,
na batak…….
(decu i muževe, jel' te, nećemo ubrajati zato što se podrazumeva da ste na njih ponosne, posebno na muževe.......)
 
Znate ono:
na frizuru,
na liniju,
na momka,
na švalera,
na muškatlu,
na fikus,
na auto,
na servis za ručavanje,
na stočić za kafu od čiste orahovine - ručni rad,
na nov teflonski tiganj,
na recept za pitu gužvaru koji ste dobile od bake,
na batak…….
(decu i muževe, jel' te, nećemo ubrajati zato što se podrazumeva da ste na njih ponosne, posebno na muževe.......)

Na čistoću i red u svojoj kući...
Na odnos sa mm...
Na odnos sa roditeljima, i bližnjima...
Na moju terasu... dvorište... mog Zlatka...:pas:
 
Sad se nesto razmisljam , posto trebamo izuzeti porodicu , mozda na odnos sa ljudima , na moje kulinarsko umece :mrgreen: to je sto mi trenutno pada na pamet jer ipak ima toliko toga sto tek trebam uraditi pa videcu ako uspeha bude, mozda i na to budem ponosna jednoga dana.:zper:
 
Au bre Čičak, to pričaj nekom ko te ne zna. Pa ti svaki dan kukaš na muža a svaki drugi na roditelje :zcepanje:
Ja sam ponosna što umem da osvojim - ničim :lol:

E ali ja kukam ovde, a sa njima sa extra... oni nemaju pojma koliko ja kukam na njih...
Zato je dobar forum... iskukam se, izbacim nervozu ovde, a onda sa mm i roditeljima cvrkućem, jer me prođe...:D

I da, ponosna sam na svoju sposobnost zaboravljanja i opraštanja... :D:heart:
 
na moje roditelje zbog mnogo razloga
na jednu drugaricu jer je jedan od najvecih boraca kojeg sam do sada videla i jer posle svega ima duha i zivota za lepe stvari,a ostaje dobar covek
na gospodina jer uvek ispliva na povrsinu,a krene bez iceg
i na sebe, da li zbog hrabrosti ili gluposti,to nisam sigurna
a nije lose ni ono ogledalo styo sam ga kupila u pola cene :)
 
i ja sam ponosna na moje roditelje i na familiju uopste....to me jes koro zainteresovalo pa sam malo kopala po porodicnom stablu inaslo se sto sta interesantno...ali ponosna sam sto su svi bili hrabri, dostojanstveni, radni i posteni ljudi....e d ai bogati...ali to kao posledica ovih prethodnih osobina....a na sbe sam ca sponosna, cas nisam...nekad mi se cini da mogu da pomeram planine, nekad mi se cini da mogu da potonem i nikad da ne ustanem...ponosna sam na neke stvari kjoe sam postigla u zivotu potpuno sama, kad pogledam iza sebe..nije bio lak ovaj put, a bice jos tezi.... ponosna sam na to sto imam verne prijatelje, sto ih postujem i cenim i sto smatram da su svi oni kvalitetni i dobri ljudi...
 

Back
Top