Srbija zemlja najbednija: U Srbiji jedva 5% ljudi godisnje ide na more

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.263
Srbija zemlja bede.

Srbija zemlja tuge.

Srbija zemlja u kojoj vladaju bogati tadicevci a narod nema ni za leba .

Srbija zemlja u kojoj samo 5% ljudi moze da zivi zivotom dostojnim coveka i da sebi i svojoj porodici obezbedi godisnje 10 dana odmora van Srbije.

Malopre sam procitao podatak da se u Srbiji proda godisnje 250.000 turistickih aranzmana.

Takodje sam se setio izjave Bozidara Djelica da 12% gradjana Srbije ima pasos. To je 900.000 gradjana

Kad saberes 2 i 2 ispada da u Srbiji na more godisnje ide ne vise od 300 do maksimum 350.000 ljudi na more ako uzmemo da eto jos 50.000 do 100.000 maksimum ide u individualnim aranzmanima

To je u najoptimisticnijoj varijanti tek 5% ukupnog broja stanovnika Srbije.

A teoretski posto se vise nigde bez pasosa ne moze otici na more maksimum 10% gradjana Srbije moze da ode godisnje na more teoretski a prakticno tek 5%

Tako treba. Jer narod koji 10 godina glasa za jedne iste lopove i nije zasluzio nista bolje.
 
Pa sta ima da idu na more!:mrgreen:

Umesto njih idu njihovi idoli koje glasaju!:whistling:

I to je dovoljno!:super:

Cedica i Tadic prosle godine spiskali 15.000 evrica zal etovanje ove godine nece uzeti nista ispod 25.000 :super:

a njihovi glasaci 90% njih nemaju ni za vikend u sutomoru

Čedomir Jovanović - Letovanje od 15000 evra
13.08.2009.
Izvor: Press Online


cedomir-jovanovic-letovanje-od-15000-evra.jpg


Lidera LDP-a Čedomira Jovanovića ekonomska kriza, po svemu sudeći, uopšte nije pogodila. Jovanović se sa porodicom i u pratnji dvojice državnih telohranitelja prošlog meseca odmarao na mondenskom grčkom ostrvu Mikonos. On je odseo u jednom od najskupljih hotela, a nije žalio pare ni na provod.

Kako saznajemo, sa suprugom Jelenom i društvom iz Srbije lider LDP-a je priredio pravu lumperajku na koncertu pevača Antonisa Remosa na Mikonosu 26. jula ove godine. Sa Jovanovićima u društvu bili su manekenka Tamara Paunović i pevačica Ana Stanić.

Čeda se peo na sto

- U delu lokala u kome je Remos držao koncert okupilo se društvo iz Srbije. Za jednim stolom bile su Čedina žena Jelena, manekenka Tamara Paunović i još nekoliko lepih devojaka. Tu je bila i Ana Stanić. Devojke su došle nešto ranije, a Čeda je malo zakasnio. Remos je digao atmosferu za čas. Devojke su se odmah opustile... Bilo je tu svega, alkohola, vrištanja, pa čak i penjanja po stolicama. Ipak, pravi šou je nastao kada je Čedu ritam potpuno poneo, pa se u jednom trenutku popeo na stolicu i krenuo da se penje na sto... - otkrio nam je jedan od učesnika od ove vesele lumperajke.

Čedomir Jovanović se juče nije odazivao na pozive Pressa, a manekenka Tamara Paunović potvrdila je naša saznanja Pressa:

- Jeste, letovala sam na Mikonosu sa mojom drugaricom Marijom Tarlać i odlično sam se provela. Na Remosovom koncertu sam bila sa Anom Stanić, Čedom Jovanovićem, njegovom ženom i još nekolicinom Beograđana. Koncert je bio divan i svi smo bili sjajno raspoloženi. Đuskali smo sve vreme, baš smo bili veseli... I mimo koncerta, preko dana samo se svi družili i sretali na ostrvu, iako se u Beogradu ne družimo... - ispričala nam je Tamara Paunović.

Ana Stanić takođe nam je potvrdila da je bila na Mikonosu i na koncertu Remosa, ali nije htela da govori o tome da li je bila u društvu Čede Jovanovića:

- Tu je bilo puno naših ljudi, zaista ne bih o tome gde i sa kim sa bila... - kazala nam je Ana Stanić.

Apartman 1.125 evra na dan

Inače, beogradski mediji su prošle nedelje objavili da je Čedomir Jovanović letovao u ultraluksuznom apartmanskom naselju „Mikonos blu vila", u kome noćenje sa doručkom košta od jedne do tri hiljade evra! Dnevnik „Pravda" objavio je da su Jovanovići zakupili vilu čija je cena 1.125 evra za dan.

Lider LDP-a ove navode nije demantovao, a ostalo je nejasno odakle mu pare za takvo letovanje jer prosta računica pokazuje da deset dana u takvom luksuzu sa prevozom, ishranom i vanpansionskom potrošnjom samo za Jovanovića i njegovu suprugu ne može da košta manje od 15.000 evra!

Čeda uživa, a MUP plaća obezbeđenje

I dok se Čedomir Jovanović sa porodicom odmarao u jednom od najluksuznijih hotela na Mikonosu, država Srbija i njeni građani snosili su troškove njegovog obezbeđenja, jer su sa liderom LDP sve vreme bila dva policajca za koje je MUP Srbije snosio troškove boravka.

Kako saznajemo u MUP-u, troškovi boravka, dnevnica i puta službenih telohranitelja iznosili su više od 5.000 evra! Prema zakonu, MUP je dužan da službenim telohraniteljima plati prevoz, smeštaj, hranu i dnevnice i istovremeno da angažuje adekvatnu zamenu za njih u Beogradu.

---------

Nema krize za lopove iz vlasti dok je god dovoljno ovcica koje im daju glas :super:
 
ovo je laz,kako bre 5% kad god dodjem u Srbiju vecina njih je ili vec bila na moru ili trebaju da idu.Cista propaganda od strane opozicije,nije da branim Tadica ali ima se para vise nego sto to neki misle.Da ne govorim o punim kaficima svako vece.

Tako je majstore!!!:mrgreen:

Sve je iluzija,za sve je kriv Cobe,sad ce akcije,nema povratka u 90-te...........

P.S.

Izgleda kada vide da ti dolazis,svi begaju,ili te foliraju da su otisli na more!:mrgreen::lol::lol::lol:
 
ovo je laz,kako bre 5% kad god dodjem u Srbiju vecina njih je ili vec bila na moru ili trebaju da idu.Cista propaganda od strane opozicije,nije da branim Tadica ali ima se para vise nego sto to neki misle.Da ne govorim o punim kaficima svako vece.

pa prosto .

podatak turistcke asocijacije srbije YUTA je da se proda godisn je u srbiji 250.000 turistickih aranzmana. To je zvanicna cifra .

90% ljudi danas letuje preko turistickih agencija . Jako mali broj ljudi letuje u individualnim aranzmanima danas u srbiji i to su samo ovi koji idu u crnu goru uglavnom...

pasose ima 900.000 gradjana Srbije a od tih 900.000 sto imaju nase pasose makar pola vise ne zivi u srbiji vec radi negde po belom svetu.

To znaci da maksimum na more godisnje u srbiji teoretski moze da ode 450.000 ljudi sto mu dodje nekih 6-7% populacije. Realnija cifra je 5%

takodje na sajtu BLIC-a 40% anketiranih je izjavilo da ove godine ne ide ngide na more a to su bogatiji gradjani koji imaju kompjuter i internet dok ovi siromasniji ni to nemaju.

stariji ljudi uopste vise u srbiji skoro da ne idu na more idu samo mladji

eto recimo primera radi od moje siroke familije od 10 tetaka ujaka striceva prosle godine na moru su samo bili moji roditelji i moj stric

ostali nisu

znaci 80% moje sire familije nije islo na more.
 
ovo je laz,kako bre 5% kad god dodjem u Srbiju vecina njih je ili vec bila na moru ili trebaju da idu.Cista propaganda od strane opozicije,nije da branim Tadica ali ima se para vise nego sto to neki misle.Da ne govorim o punim kaficima svako vece.

Дружиш се са одређеним кругом људи, који очито имају више од просека, то је ко кад би Оназис рекао, не знам
никог ко није пловио јахтом.
 
teoretski iz srbije godisnje ide na more maksimum 10% gradjana jer tolko ljudi ima pasose a bez pasosa ne mozes nigde da odes na more

realno ide svaki drugi godisnje na more od ovih sto imaju pasos

Prema statističkim podacima svega 11,24 odsto građana Srbije ima pasoš, što je Todorović obrazložio teškim uslovima za putovanje u inostranstvo i za dobijanje viza.

link

sad mozda ima pasos 15% drzavljana srbije a makar 50% od ovih sto imaju nove pasose ih je izvadilo da pobegne iz srbije glavom bez obzira
 
Poslednja izmena:
Овде на Булевару сваки дан осване по нека ЗАТВОРЕНА ТУРИСТИЧКА АГЕНЦИЈА... :cool:

Ма не само туристичке агенције, него је маса локала у најстрожем центру позатварана. Ово је равно катаклизми.
 
Srbija zemlja bede.

Srbija zemlja tuge.

Srbija zemlja u kojoj vladaju bogati tadicevci a narod nema ni za leba .

Srbija zemlja u kojoj samo 5% ljudi moze da zivi zivotom dostojnim coveka i da sebi i svojoj porodici obezbedi godisnje 10 dana odmora van Srbije.

Malopre sam procitao podatak da se u Srbiji proda godisnje 250.000 turistickih aranzmana.

Takodje sam se setio izjave Bozidara Djelica da 12% gradjana Srbije ima pasos. To je 900.000 gradjana

Kad saberes 2 i 2 ispada da u Srbiji na more godisnje ide ne vise od 300 do maksimum 350.000 ljudi na more ako uzmemo da eto jos 50.000 do 100.000 maksimum ide u individualnim aranzmanima

To je u najoptimisticnijoj varijanti tek 5% ukupnog broja stanovnika Srbije.

A teoretski posto se vise nigde bez pasosa ne moze otici na more maksimum 10% gradjana Srbije moze da ode godisnje na more teoretski a prakticno tek 5%

Tako treba. Jer narod koji 10 godina glasa za jedne iste lopove i nije zasluzio nista bolje.

i ne samo za žute...prvo su glasali za crvene, pa su pristali da im daju leba i ulje i benzin na kašičicu...pa kad se umešale strane obaveštajne službe nekako je sklonjen taj kojeg se danas kao nešto prisećamo sa setom...Slobe...kao...u njegovo vreme bilo bolje...****** bilo bolje...
...sve isto od 93 naovamo...

...beše ranije jednom jedan emisija...zvala se "You asked for it"...
 
teoretski iz srbije godisnje ide na more maksimum 10% gradjana jer tolko ljudi ima pasose a bez pasosa ne mozes nigde da odes na more

realno ide svaki drugi godisnje na more od ovih sto imaju pasos

Prema statističkim podacima svega 11,24 odsto građana Srbije ima pasoš, što je Todorović obrazložio teškim uslovima za putovanje u inostranstvo i za dobijanje viza.

link

sad mozda ima pasos 15% drzavljana srbije a makar 50% od ovih sto imaju nove pasose ih je izvadilo da pobegne iz srbije glavom bez obzira

sta ces na more,mozes samo da zaradis rak koze:roll:od7,5 miliona gradjana novi pasos je do sad izvadilo 2 miliona,to je skoro 30 %
 
Poslednja izmena:
Cedica i Tadic prosle godine spiskali 15.000 evrica zal etovanje ove godine nece uzeti nista ispod 25.000 :super:

a njihovi glasaci 90% njih nemaju ni za vikend u sutomoru

Čedomir Jovanović - Letovanje od 15000 evra
13.08.2009.
Izvor: Press Online


cedomir-jovanovic-letovanje-od-15000-evra.jpg


Lidera LDP-a Čedomira Jovanovića ekonomska kriza, po svemu sudeći, uopšte nije pogodila. Jovanović se sa porodicom i u pratnji dvojice državnih telohranitelja prošlog meseca odmarao na mondenskom grčkom ostrvu Mikonos. On je odseo u jednom od najskupljih hotela, a nije žalio pare ni na provod.

Kako saznajemo, sa suprugom Jelenom i društvom iz Srbije lider LDP-a je priredio pravu lumperajku na koncertu pevača Antonisa Remosa na Mikonosu 26. jula ove godine. Sa Jovanovićima u društvu bili su manekenka Tamara Paunović i pevačica Ana Stanić.

Čeda se peo na sto

- U delu lokala u kome je Remos držao koncert okupilo se društvo iz Srbije. Za jednim stolom bile su Čedina žena Jelena, manekenka Tamara Paunović i još nekoliko lepih devojaka. Tu je bila i Ana Stanić. Devojke su došle nešto ranije, a Čeda je malo zakasnio. Remos je digao atmosferu za čas. Devojke su se odmah opustile... Bilo je tu svega, alkohola, vrištanja, pa čak i penjanja po stolicama. Ipak, pravi šou je nastao kada je Čedu ritam potpuno poneo, pa se u jednom trenutku popeo na stolicu i krenuo da se penje na sto... - otkrio nam je jedan od učesnika od ove vesele lumperajke.

Čedomir Jovanović se juče nije odazivao na pozive Pressa, a manekenka Tamara Paunović potvrdila je naša saznanja Pressa:

- Jeste, letovala sam na Mikonosu sa mojom drugaricom Marijom Tarlać i odlično sam se provela. Na Remosovom koncertu sam bila sa Anom Stanić, Čedom Jovanovićem, njegovom ženom i još nekolicinom Beograđana. Koncert je bio divan i svi smo bili sjajno raspoloženi. Đuskali smo sve vreme, baš smo bili veseli... I mimo koncerta, preko dana samo se svi družili i sretali na ostrvu, iako se u Beogradu ne družimo... - ispričala nam je Tamara Paunović.

Ana Stanić takođe nam je potvrdila da je bila na Mikonosu i na koncertu Remosa, ali nije htela da govori o tome da li je bila u društvu Čede Jovanovića:

- Tu je bilo puno naših ljudi, zaista ne bih o tome gde i sa kim sa bila... - kazala nam je Ana Stanić.

Apartman 1.125 evra na dan

Inače, beogradski mediji su prošle nedelje objavili da je Čedomir Jovanović letovao u ultraluksuznom apartmanskom naselju „Mikonos blu vila", u kome noćenje sa doručkom košta od jedne do tri hiljade evra! Dnevnik „Pravda" objavio je da su Jovanovići zakupili vilu čija je cena 1.125 evra za dan.

Lider LDP-a ove navode nije demantovao, a ostalo je nejasno odakle mu pare za takvo letovanje jer prosta računica pokazuje da deset dana u takvom luksuzu sa prevozom, ishranom i vanpansionskom potrošnjom samo za Jovanovića i njegovu suprugu ne može da košta manje od 15.000 evra!

Čeda uživa, a MUP plaća obezbeđenje

I dok se Čedomir Jovanović sa porodicom odmarao u jednom od najluksuznijih hotela na Mikonosu, država Srbija i njeni građani snosili su troškove njegovog obezbeđenja, jer su sa liderom LDP sve vreme bila dva policajca za koje je MUP Srbije snosio troškove boravka.

Kako saznajemo u MUP-u, troškovi boravka, dnevnica i puta službenih telohranitelja iznosili su više od 5.000 evra! Prema zakonu, MUP je dužan da službenim telohraniteljima plati prevoz, smeštaj, hranu i dnevnice i istovremeno da angažuje adekvatnu zamenu za njih u Beogradu.

---------

Nema krize za lopove iz vlasti dok je god dovoljno ovcica koje im daju glas :super:

Ako je ovo istina onda je to prvoklasni skandal,ne interesuje me gde i kako ide ako ima novca,naravno da bi svima trebalo proveriti poreklo imovine i da li za nju placaju adekvatan porez,ali ono sto me izludjuje je sto nasa drzava svakom smokljanu placa obezbedjenje.Ko bi njega dirao u Grckoj pa mu treba da ga neko obezbedjuje,nije to bilo sluzbeno putovanje nego odmor pa ako se plasi neka iznajmi privatno obezbedjenje!
 
Паметни људи лети иду на планине и језера, бање...још паметнији обиђу Србију и мноштво лепих места, манастире....море је за сиротињу и клинце...

90% ljudi voli da ide na more ali nemaju pare da odu.

zato sto je srbija najbednija zemlja u evropi.
 
Дружиш се са одређеним кругом људи, који очито имају више од просека, то је ко кад би Оназис рекао, не знам
никог ко није пловио јахтом.
Ne bih da udaram kontru ali 5% je jako mala cifra naspram onoga shto je u stvarnosti.Dosta ih ima koji ne idu preko agencija,takodje dosta ih ide preko firmi koje imaju svoje kampove u CG.
Ne znam,mozda se to meni cini,ali da nekim slucajem ne dolazim dole tako cesto poverovao bih u ono shta se pise po forumu i novinama,ovde se sve vrti kako se nema para i tesko se zivi,no medjutim kad dodjem dole druga prica,vidim kafici puni svako vece,to se nose skupoceni telefoni itd.
 
Srbija zemlja bede.

Srbija zemlja tuge.

Srbija zemlja u kojoj vladaju bogati tadicevci a narod nema ni za leba .

Srbija zemlja u kojoj samo 5% ljudi moze da zivi zivotom dostojnim coveka i da sebi i svojoj porodici obezbedi godisnje 10 dana odmora van Srbije.

Malopre sam procitao podatak da se u Srbiji proda godisnje 250.000 turistickih aranzmana.

Takodje sam se setio izjave Bozidara Djelica da 12% gradjana Srbije ima pasos. To je 900.000 gradjana

Kad saberes 2 i 2 ispada da u Srbiji na more godisnje ide ne vise od 300 do maksimum 350.000 ljudi na more ako uzmemo da eto jos 50.000 do 100.000 maksimum ide u individualnim aranzmanima

To je u najoptimisticnijoj varijanti tek 5% ukupnog broja stanovnika Srbije.

A teoretski posto se vise nigde bez pasosa ne moze otici na more maksimum 10% gradjana Srbije moze da ode godisnje na more teoretski a prakticno tek 5%

Tako treba. Jer narod koji 10 godina glasa za jedne iste lopove i nije zasluzio nista bolje.

Sto da idu pa ovo je demokratija, izaberes politicare i oni idu za tebe :mrgreen:
 
:klap::klap::klap::klap:

Све, све али гласати за Динкића и гледати фарму до бесвести - ми смо народ најглупљи на свету и треба да нас хебе ко стигне!

da bre evo sinoc me proziva onaj tadicevac Daca Nis kao ti si taj profil sto vole milosa bojanica, a ja nemam pojma o cemu govori, pa skontam da taj bojanic ucestvuje u onoj debilnoj emisiji farma na pinku , i skontam da covek bukvalno gleda po ceo dan to i glasa i lozi se ko ce tamo da pobedi .

bruka
 
Један број људи које знам, запослена су оба родитеља, имају школско дете (1 комад :lol:) већ су били на летовању, по вансезонским ценама и на рате, кредит. То није сиротиња. Други део ће ићи на летовање на оне деситинације које се сматрају, на жалост, недостижним већини, али они имају примањеа преко 1.000 €. Њих је толико мало да нису ни за помињање. Највећи део ће или отићи у куће које имају још увек у ЦГ или по Србији. Једва су исплатили и дечје екскурзије током школске године, а требају им паре за дугове и нову школску годину. Млади, који нису у браку, а некако су успели да се одрекну свега и свачега, а иду на море - ићи ће уз помоћ родитеља на летовања која коштају 200-300 € и опет, нека индивидуална одлагања, калкулације, одрицања. Није то стандард.
Ако вам се учини да је град празан и да су људи запалили на море, мој комшија има логично објашњење - седе кући јер то најмање кошта. Чим изађу напоље схвате да немају паре, па је боље да не троше обућу и да се не крећу много јер ће да им крче црева која треба нахранити :lol:
Прошле године су отказане многе дестинације по тур. агенцијама, а ове могу да мислим.. цифра од 5% до 10% није нешто што би требало да нас чуди..
 

Back
Top