Srbija zemlja najbednija: U Srbiji jedva 5% ljudi godisnje ide na more

Ma da znas kako ovde gledaju svakog ko zeli da pomogne, kao budalu, bilo bi ti jasno. erozija vrednosti, eto to je.
Није ерозија вредности него људска глупост.Велики део људи у Србији мисли да ће се ''снаћи'' тако што ће неког да заебе,уместо да сами понешто ураде.Онај ко уме да нешто уради научиће да то и заштити,па ће ''паметнима остати'' шипак као што на крају увек и јесте.
 
Није ерозија вредности него људска глупост.Велики део људи у Србији мисли да ће се ''снаћи'' тако што ће неког да заебе,уместо да сами понешто ураде.Онај ко уме да нешто уради научиће да то и заштити,па ће ''паметнима остати'' шипак као што на крају увек и јесте.

Taj i takav deo svog naroda ne volim, jer ne shvatam.

Ili kao ono - ne mozes ti mene malo da platis koliko ja malo mogu da radim. Nikad to nisam razumela...Gadi mi se takvo razmisljanje vise i takav stav. Zbog takvih smo propali.
 
Та реченица је фатаморгана коју ти подмећу лопови са власти.Пласирају је свуда а не раде ништа него краду.

Ma i radnici u (drzavnim ili propalim) firmama isto tako govore.

Cak i kod privatnika koji rade...istina, to i nisu privatnici, vec da ne imenujem, alikako tako mogu da govore, gde misle da stignu s takvim stavom, i gde mi kao drustvo, zemlja da stignemo, nije mi jasno.
 
Ma i radnici u (drzavnim ili propalim) firmama isto tako govore.

Cak i kod privatnika koji rade...istina, to i nisu privatnici, vec da ne imenujem, alikako tako mogu da govore, gde misle da stignu s takvim stavom, i gde mi kao drustvo, zemlja da stignemo, nije mi jasno.
Та реченица је била метафора распада социјализма а сада је прошлост.Најцрње тек долази,јер ће наредна власт или нека у ближој будућности морати да поотпушта све те који форумаше са државних компјутера у јавним службама...када дође тај дан (а јако је близу) направићу:vatromet:
 
Та реченица је била метафора распада социјализма а сада је прошлост.Најцрње тек долази,јер ће наредна власт или нека у ближој будућности морати да поотпушта све те који форумаше са државних компјутера у јавним службама...када дође тај дан (а јако је близу) направићу:vatromet:

I ja.:D :vatromet::vatromet::vatromet:
 
А у време Југославије (Титове) сви су ишли, и на море и на разна путовања по многим иностранствима, 'ладно, а још им је после остајала сила лове опуштено, и за друге ствари.
:cool:

Јесу, ови што су играли Васино коло, ко га не би воло...такви су ишли у Париз, Лондон, Трс' и кад нису били на БриЈУНИМА.


Одакле обичном свету девизе за путовања? Одакле паре обичном свету? Друго, Србија је градила радничка и синдикална одмаралишта од Златне Обале у Сутомору до Словеније..фирме типа ИНЕКС, која пропаде пре транзиције, па онда ЖТП -губиташ. Ишли су људи на море, истина, плаћали на рате та радничка одмаралишта, са ВСС у фирмама губиташима су могли једино да се запосле ако нису били у партији, и сада их шије са пензијом свака чистачица у било којој од 20.000 банака. Него, где су сада та одмаралишта и хотели по страним државама, какве користи има Србија од ВО одмаралишта па до синдикалних, радничих, хотела и предузећа..? Камо паре од "продаје" ?
 
Srbija zemlja bede.

Srbija zemlja tuge.

Srbija zemlja u kojoj vladaju bogati tadicevci a narod nema ni za leba .

Srbija zemlja u kojoj samo 5% ljudi moze da zivi zivotom dostojnim coveka i da sebi i svojoj porodici obezbedi godisnje 10 dana odmora van Srbije.

Malopre sam procitao podatak da se u Srbiji proda godisnje 250.000 turistickih aranzmana.

Takodje sam se setio izjave Bozidara Djelica da 12% gradjana Srbije ima pasos. To je 900.000 gradjana

Kad saberes 2 i 2 ispada da u Srbiji na more godisnje ide ne vise od 300 do maksimum 350.000 ljudi na more ako uzmemo da eto jos 50.000 do 100.000 maksimum ide u individualnim aranzmanima

To je u najoptimisticnijoj varijanti tek 5% ukupnog broja stanovnika Srbije.

A teoretski posto se vise nigde bez pasosa ne moze otici na more maksimum 10% gradjana Srbije moze da ode godisnje na more teoretski a prakticno tek 5%

Tako treba. Jer narod koji 10 godina glasa za jedne iste lopove i nije zasluzio nista bolje.

Idenje na more nije kriterijum da li je neko bogat ili siromasan.
Ima ljudi koji vise vole da idu u banju ili planinu.
Ma jos uvek im nije tako lose inace ne bih se tako zajebavali i dalje prodavali sve za djabe i birali sve ove kretene na vlasti
Problem je u tome kad se osveste nece imati nista ni teritorije, ni pare ni banje ni planine osim dugova i mizerije.
Samoubistvo jednog naroda je u toku A demokratija nemoze da to ispravi osim radikalnih koraka kao sto su VOJNI UDAR, REVOLUCIJA ili bozije cudo i dolazak coveka poput Putina.
 
Poslednja izmena:
Srbija zemlja bede.

Srbija zemlja tuge.

Srbija zemlja u kojoj vladaju bogati tadicevci a narod nema ni za leba .

Srbija zemlja u kojoj samo 5% ljudi moze da zivi zivotom dostojnim coveka i da sebi i svojoj porodici obezbedi godisnje 10 dana odmora van Srbije.

Malopre sam procitao podatak da se u Srbiji proda godisnje 250.000 turistickih aranzmana.

Takodje sam se setio izjave Bozidara Djelica da 12% gradjana Srbije ima pasos. To je 900.000 gradjana

Kad saberes 2 i 2 ispada da u Srbiji na more godisnje ide ne vise od 300 do maksimum 350.000 ljudi na more ako uzmemo da eto jos 50.000 do 100.000 maksimum ide u individualnim aranzmanima

To je u najoptimisticnijoj varijanti tek 5% ukupnog broja stanovnika Srbije.

A teoretski posto se vise nigde bez pasosa ne moze otici na more maksimum 10% gradjana Srbije moze da ode godisnje na more teoretski a prakticno tek 5%

Tako treba. Jer narod koji 10 godina glasa za jedne iste lopove i nije zasluzio nista bolje.

PIŠI MALO I O SEBI :think:

Kako se ti boriš sa svim tim nedaćama i kuckajući i otvarajući sve ružnu od ružnije teme na ovom forumu sebe rasterećuješ i druge opterećuješ :aha2:

Za ovo kratko vreme koliko sam ovde - NIŠTA NAM LEPO NISI DAO
 
Srbija zemlja bede.

Srbija zemlja tuge.

Srbija zemlja u kojoj vladaju bogati tadicevci a narod nema ni za leba .

Srbija zemlja u kojoj samo 5% ljudi moze da zivi zivotom dostojnim coveka i da sebi i svojoj porodici obezbedi godisnje 10 dana odmora van Srbije.

Tako treba. Jer narod koji 10 godina glasa za jedne iste lopove i nije zasluzio nista bolje.

pa kako sad to a svako leto urličete kako nećete u Hrvatsku na more već u Egipat, Grčku, Tursku, Tunis, Dubai, Bahami itd itd... !? :think:
:mrgreen:
 

Back
Top