Da li Vojvodina polako odlazi???

Da li Vojvodina polako odlazi???

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

SQUID

Elita
Banovan
Poruka
15.397
Zastava:
rs-vojvodina.gif

Grb:
rs)vojvodina.gif

Pasoš:
pasos_vojvodina.jpg

Tablice:
tablicavojvodine.gif

Himna:

vojvodina.jpg
 
Ovakva pitanja sirom evropskih zemalja postaju duboko neevropska.

Na forumima sirom Evrope postavlja se pitanje hoce li se neka pokrajina, regija, teritorija, selo, njiva otcepiti ili ne.

Po Evropi a narocito EU se vec crtaju mnogobrojne karte na sta bi licio kontinent sa toliko malih rascepkanih drzava.

Male i slabe zemlje nemaju nikakvu sansu da uspeju u danasnjem svetu tako da bi Evropi donele samo siromastvo i zaostajanje.

Konkurencija bi zapravo jedva cekala da se tako nesto oblikuje.

Te male zemlje bile bi preopterecene dugovima dok na kraju potpuno ne postanu plen poverilaca kao ekonomski neodrzive teritorije.

U jeku ove ekonomske krize sve se vise odustaje od takvih nastojanja.

Jedna karta EU koja prikazuje na sta bi ona licila kada bi se svaka pokrajina, regija i sl. proglasile drzavama:

Europe-1.jpg
 
Ovakva pitanja sirom evropskih zemalja postaju duboko neevropska.

Na forumima sirom Evrope postavlja se pitanje hoce li se neka pokrajina, regija, teritorija, selo, njiva otcepiti ili ne.

Po Evropi a narocito EU se vec crtaju mnogobrojne karte na sta bi licio kontinent sa toliko malih rascepkanih drzava.

Male i slabe zemlje nemaju nikakvu sansu da uspeju u danasnjem svetu tako da bi Evropi donele samo siromastvo i zaostajanje.

Konkurencija bi zapravo jedva cekala da se tako nesto oblikuje.

Te male zemlje bile bi preopterecene dugovima dok na kraju potpuno ne postanu plen poverilaca kao ekonomski neodrzive teritorije.

U jeku ove ekonomske krize sve se vise odustaje od takvih nastojanja.

Jedna karta EU koja prikazuje na sta bi ona licila kada bi se svaka pokrajina, regija i sl. proglasile drzavama:

Europe-1.jpg

Pa i mi smo valjda nekakav Jevropski Forum.:per:
 
To ti je kao da pitas hoce li se Srbija odvojiti od Srbije....mislim....sta reci na ovo pitanje?!! Nego cujem da se BiH i CG ujedinjuju, a drzava ce im se zvati Crna Bosna i Gora Hercegovina!!

Pa pitanje je u fazonu, da imamo malo čime da se zanimamo...;):per:

Ako ti se ne sviđa, i ako želiš da mi ovde spominješ te tvoje nakaradne mešavine, otvori svoju temu, pa se ti tamo igraj, ovo je moja tema, i ovde se ja igram!!!:rtfm::mrgreen:
 
Pa pitanje je u fazonu, da imamo malo čime da se zanimamo...;):per:

Ako ti se ne sviđa, i ako želiš da mi ovde spominješ te tvoje nakaradne mešavine, otvori svoju temu, pa se ti tamo igraj, ovo je moja tema, i ovde se ja igram!!!:rtfm::mrgreen:

Pa odgovor moze da ti se svidja ili ne svidja, a to se zove demokratija slobodnog misljenja!! Kakvo si pitanje postavio, takav si odgovor i dobio, a ja sada idem da se "igram" negde drugo!!:per:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top