Enterokokus i Esherihija

ocajna ana

Početnik
Poruka
6
imam 26 godina.pre 7,8 godina,ustanovljena mi je u mokraci bakterija esherihija coli,nakon upotrebe nekih antibiotika i 7 dana pijuci po 5 litra caja,nje vise nije bilo.medjutim,pre 4 godine,verovatno usled pada imuniteta,ona se opet vratila.od tada vodim veliku borbu,jer je bakterija rezidentna postala na sve antibiotike osim onih na bazi penicilina na koji sam inace alergicna.nema sta nisam koristila,ali bukvalno sve sto sam procitala,videla,cula da se neko lecio od te bakterije,cajevi koji se reklamiraju,tahiti,aloja,solubitrat caj....tek nakon 10 dana koriscenja e-kapi,ona je u potpunosti nestala,ALI.......odjednom se pojavio enterokokus pre par meseci :dontunderstand: pomomc sam porazila kod dobro priznatog urologa koji mi je prepisao neke antibiotike kojih nema u slobodnoj prodaji i koji su jako skupi,i nakon 3 nedelje koriscenja istih,meni se stanje ni malo nije promenilo.cak mi se zbog upotrebe silnih antibiotika poremetila vaginalna flora,tako da sam stalno u nekoj grupi sekreta.trenutno koristim aloja program koji je jako skup,a sve u cilju da se resim jako dosadne bakterije,pijem svaki dan po 2 litra caja....da napomenem da vodim zdrav zivot,treniram,zdravo se hranim....ne znam vise sta da radim....ocajna sam.....moze li mi neko pomoci ili dati neki savet,ne vidim izlaz,zelim da cujem.drugo misljenje?....:sad2:
 

Back
Top