Hrvati imaju "srpski kompleks"
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 34

Tema: Hrvati imaju "srpski kompleks"

Buduća legenda Jacob (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    688

Talking Hrvati imaju "srpski kompleks"

Hrvatima golove dajemo leđima -

Kada su hrvatski košarkaši po naredbi iz Zagreba sišli sa gubitničkog postolja namenjenog trećeplasiranoj ekipi na Evropskom prvenstvu 1995. u Atini, nisu znali da su tim potezom uvukli u nacionalni sportski gen strašan igrački kompleks koji je vidljiv u svim sportovima.

Pobede sportista nad sportašima tokom devedesetih bile su jedina hrana nacionalno poraženim Srbima. A posle smirivanja nacionalnih tenzija ostao je samo strah u kostima Hrvata, koji u gotovo svim sportovima sebi dozvoljavaju da izgube „dobijene utakmice".

Najznačajnija epizoda u seriji pobeda u kojima se polako stvarao taj kompleks je čuvena utakmica u kvalifikacijama za Euro 2000. Fudbaleri SR Jugoslavije, predvođeni već pomalo izlapelim Vujadinom Boškovim, u nepovezanoj igri nasred „Maksimira" dali su dva gola leđima i izbacili bivšu braću iz daljeg takmičenja. Da ne govorimo o čuvenoj trojci Saše Đorđevića na prvenstvu u Španiji 1997. Ali, i čuvena utakmica vaterpolo finala u Kranju, kada su njihovi vaterpolisti pomognuti ratobornim HVO navijačima imali gotovu pobedu. Ali, dok je tadašnji ministar vojni Boris Tadić pesnicama rešavao stvar na tribinama, Šapić i drugovi su u bazenu stigli i prestigli četiri gola razlike. Čak i u rukometu, gde su Hrvati nesumnjivo svetska sila za nas, pobedili su nas jednom i to u „egal završnici".

Koliko je kompleks od Srba postao urođen u „lijepoj njihovoj", najbolje može da se vidi ako se na „Jutjubu" ukuca „Srbija Hrvatska". Može se pronaći serija klipova utakmica mlađih kategorija u kojoj Srbija pobeđuje. Pogotkom u poslednjoj sekundi, baš kao što je Kecman nedavno utišao zagrebačku „Arenu".

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/magazin/story/122343/Dosije:+Sve+srpske+pobede+i+svi+srpski+porazi.html
    Tek kad ti komarac sleti na jaja, shvatis da se nesporazumi mogu resiti nenasilnim putem

Veoma poznat Watchman (avatar)
    Učlanjen
    21.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    447

Podrazumevano Re: Hrvati imaju "srpski kompleks"

Nemaju oni kompleks.
    Jednostavno su inferiorni kao nacija.

Poznat Hedonista (avatar)
    Učlanjen
    21.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    141

eh da su samo sportski komplexi...

Elita peti ligament (avatar)
    Učlanjen
    22.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    288

Kada su hrvatski košarkaši po naredbi iz Zagreba sišli sa gubitničkog postolja namenjenog trećeplasiranoj ekipi na Evropskom prvenstvu 1995. u Atini
    Eh, imao sam 7 godina tada, ali se sjećam kao da je juče bilo...cvijeće, Hrvata nema...prava reklama za mastercard
    Poslednji put ažurirao/la peti ligament : 21.06.2010. u 14:34

Buduća legenda Lacibg (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    372

Alo, mi smo lideri na Balkanu. Bre !

Buduća legenda Милунка Савић (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1009

Citat Original postavio Jacob Pogledaj poruku

Kada su hrvatski košarkaši po naredbi iz Zagreba sišli sa gubitničkog postolja namenjenog trećeplasiranoj ekipi na Evropskom prvenstvu 1995. u Atini, nisu znali da su tim potezom uvukli u nacionalni sportski gen strašan igrački kompleks koji je vidljiv u svim sportovima.

Pobede sportista nad sportašima tokom devedesetih bile su jedina hrana nacionalno poraženim Srbima. A posle smirivanja nacionalnih tenzija ostao je samo strah u kostima Hrvata, koji u gotovo svim sportovima sebi dozvoljavaju da izgube „dobijene utakmice".

Najznačajnija epizoda u seriji pobeda u kojima se polako stvarao taj kompleks je čuvena utakmica u kvalifikacijama za Euro 2000. Fudbaleri SR Jugoslavije, predvođeni već pomalo izlapelim Vujadinom Boškovim, u nepovezanoj igri nasred „Maksimira" dali su dva gola leđima i izbacili bivšu braću iz daljeg takmičenja. Da ne govorimo o čuvenoj trojci Saše Đorđevića na prvenstvu u Španiji 1997. Ali, i čuvena utakmica vaterpolo finala u Kranju, kada su njihovi vaterpolisti pomognuti ratobornim HVO navijačima imali gotovu pobedu. Ali, dok je tadašnji ministar vojni Boris Tadić pesnicama rešavao stvar na tribinama, Šapić i drugovi su u bazenu stigli i prestigli četiri gola razlike. Čak i u rukometu, gde su Hrvati nesumnjivo svetska sila za nas, pobedili su nas jednom i to u „egal završnici".

Koliko je kompleks od Srba postao urođen u „lijepoj njihovoj", najbolje može da se vidi ako se na „Jutjubu" ukuca „Srbija Hrvatska". Može se prona ći serija klipova utakmica mlađih kategorija u kojoj Srbija pobeđuje. Pogotkom u poslednjoj sekundi, baš kao što je Kecman nedavno utišao zagrebačku „Arenu".

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/magazin/story/122343/Dosije:+Sve+srpske+pobede+i+svi+srpski+porazi.html
    Ипак им је гори југословенски комплекс.

И даље беже од тог појма толико, да стално упадају у кривотворења историје, не желећи да помену у оквиру које су то репрезентације наступали од 1918-1990, било кад је реч о спорту, било другим областима живота где се као међународни субјекат појављивала Југославија...

Iskusan
    Učlanjen
    07.11.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    103

Citat Original postavio Watchmen Pogledaj poruku
    Nemaju oni kompleks.
    Jednostavno su inferiorni kao nacija.
    nesrećnog dečka pita kardinal"ivo voliš li mamu, nevolim je stalno je nekuda a ja sam sam, a tatu voliš ne, ne i on je stalno odsutan i ne mari za mene, pa dobro koga voliš volim naše dečke iz reprezentacije oni neidu nikamo"...

Elita peti ligament (avatar)
    Učlanjen
    22.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    288

Citat Original postavio ruzicamni Pogledaj poruku
    nesrećnog dečka pita kardinal"ivo voliš li mamu, nevolim je stalno je nekuda a ja sam sam, a tatu voliš ne, ne i on je stalno odsutan i ne mari za mene, pa dobro koga voliš volim naše dečke iz reprezentacije oni neidu nikamo"...
    Pa znamo mi tog nesrećnog dječaka, on ti sad u Osijeku živi

Učlanjen
    21.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    447

Citat Original postavio ruzicamni Pogledaj poruku
    Ovo je puno bolje.

Poznat lav8 (avatar)
    Učlanjen
    23.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

I to odavno,odavno,a sad je poceo da ih drma i ''slovenacki''!

O tuznih li ljudi!
    Vec su mnoge pale vlasti,pa ces i ti Bota pasti!

Poznat NE-ZGODAN (avatar)
    Učlanjen
    17.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    105

Imaju oni kompleksa toliko da mogu da im postanu izvozni adut .

Domaćin VelikiKombinator (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    87

Totalno sjebane face ti Hrvati

Elita Konstantin Veliki (avatar)
    Učlanjen
    14.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    308

Imamo i mi hrvatski kompleks.

Stalno neke teme o hrvatima a onda se pojavi slavonija. ljubo, crvenica i ostale hrvatski forumasi kojima bi bilo bolje da cute.

Poznat lav8 (avatar)
    Učlanjen
    23.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

Citat Original postavio Konstantin Veliki Pogledaj poruku
    Imamo i mi hrvatski kompleks.

Stalno neke teme o hrvatima a onda se pojavi slavonija. ljubo, crvenica i ostale hrvatski forumasi kojima bi bilo bolje da cute.
    Ti stvarno imas potrebu,da uvek ispadnes pametan!
    Vec su mnoge pale vlasti,pa ces i ti Bota pasti!

Iskusan
    Učlanjen
    07.11.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    103

Citat Original postavio Watchmen Pogledaj poruku
    Ovo je puno bolje.
    hoće na cipar da nađu cu..c.

Iskusan
    Učlanjen
    07.11.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    103

Citat Original postavio peti ligament Pogledaj poruku

Učlanjen
    21.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    447

Citat Original postavio peti ligament Pogledaj poruku
    Petrica Kermpuh?

Poznat
    Učlanjen
    29.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Jacob Pogledaj poruku

Koliko je kompleks od Srba postao urođen u „lijepoj njihovoj", najbolje može da se vidi ako se na „Jutjubu" ukuca „Srbija Hrvatska". Može se pronaći serija klipova utakmica mlađih kategorija u kojoj Srbija pobeđuje. Pogotkom u poslednjoj sekundi, baš kao što je Kecman nedavno utišao zagrebačku „Arenu".

Хахахаха

Најјача је Туђманова фаца када га сниме на Максимиру, ко усран и попишан.

Poznat muskokrk (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    397

Smile Re: Hrvati imaju "srpski kompleks"

Ja mislio da je ovo pdf politika ...a ono jedan dan o turizmu drugi o sportu možemo i o lovu i ribilovu

da ne bi neka teme prošla bez hrvata da se javim ... a o kompleksu .....more kakav kompleks .. to budaletine igraju i misle da je gotovo kada oni žele a ne kada se odsvira kraj

ako vec moramo ...draže mi je o turiznu...tu uvek naucim nešto novo što nisam znao o svom kraju
    Neka se svaki nosi sa svojom savješću ..ja ću sa burom

Veoma poznat
    Učlanjen
    26.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

...imamo medjusobno uslovljen kompleks, mi od njih - oni od nas...kao ljudi kada se razvedu, patoloski odnos, niti mogu zajedno niti mogu odvojeno..

Poznat
    Učlanjen
    29.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Smile Re: Hrvati imaju "srpski kompleks"

Buduća legenda
    Učlanjen
    10.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1649

Buduća legenda
    Učlanjen
    10.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1649

Citat Original postavio vazdusasta Pogledaj poruku
    ...imamo medjusobno uslovljen kompleks, mi od njih - oni od nas...kao ljudi kada se razvedu, patoloski odnos, niti mogu zajedno niti mogu odvojeno..
    Ziva istina.

Veoma poznat
    Učlanjen
    26.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio _011_ Pogledaj poruku
    Eeeeeeee meni se ovo ne svidja...sta je dokazao osim da je slican kao ovaj sto je zapoceo...nije mi cak ni smesno, deluje bas jadno...bljak

Poznat
    Učlanjen
    29.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio vazdusasta Pogledaj poruku
    Eeeeeeee meni se ovo ne svidja...sta je dokazao osim da je slican kao ovaj sto je zapoceo...nije mi cak ni smesno, deluje bas jadno...bljak
    Смешно је што у сред интервјуа, одговара хрватском навијачу, а после наставља разговор с новинаром, као да
    ништа није било.

Зато је то један од најчувенијих спортских Јутјуб клипова.

Slične teme

1. Ako su hrvati pokatoliceni srbi-koje to srpske osobine imaju?
    Autor snoshaj efendija u forumu Politika
    Odgovora: 304
    Poslednja poruka: 11.06.2010., 11:07
  2. Hrvati moraju da imaju svoju republiku u BiH
    Autor strawbbery_city u forumu Politika
    Odgovora: 104
    Poslednja poruka: 25.04.2009., 10:08

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku