da li je vazno?

...jaoj napravi ti mene na proracunatog stvora...ma neeeeee radi se o tome da ja svaki put u zanosu ljubavi mislim kako ce ista trajati vecno, ne bih mogla da udjem u vezu da ne osecam tako nesto...u tome je poenta...

pazi, sretnes na nekoj zurci frajera...nikad ga nisi videla, krene razgovor, super se slazete, zezate, malo po malo sve ste blizi jedno drugom... sutradan se opet nadjete i on te pita da se smuvate? dakle ne znas nista o njemu, samo ti se strasno dopada. da li pristajes ili ne?
 
pazi, sretnes na nekoj zurci frajera...nikad ga nisi videla, krene razgovor, super se slazete, zezate, malo po malo sve ste blizi jedno drugom... sutradan se opet nadjete i on te pita da se smuvate? dakle ne znas nista o njemu, samo ti se strasno dopada. da li pristajes ili ne?

E pa ovo ti je već druga tema nema veze sa onim iz uvodnog posta....zahebi...:manikir:
 
pazi, sretnes na nekoj zurci frajera...nikad ga nisi videla, krene razgovor, super se slazete, zezate, malo po malo sve ste blizi jedno drugom... sutradan se opet nadjete i on te pita da se smuvate? dakle ne znas nista o njemu, samo ti se strasno dopada. da li pristajes ili ne?

E sada mi je jos jasnije zasto ne bih bila sa mladjim:zper:...

Znas kako kod mene ti to tako ne ide...omatorelo se:cistinaocare:, taj sto pridje na zurci ima da se napije kafa i nagleda filmova dok se ne smuvamo...tu je razlika u par godina izmedju nas dvoje...sta ja znam o coveku koji mi je fizicki sladak, apsolutno nista, sve sto bi trebalo da skontas - skontas malko kasnije
 
E sada mi je jos jasnije zasto ne bih bila sa mladjim:zper:...

Znas kako kod mene ti to tako ne ide...omatorelo se:cistinaocare:, taj sto pridje na zurci ima da se napije kafa i nagleda filmova dok se ne smuvamo...tu je razlika u par godina izmedju nas dvoje...sta ja znam o coveku koji mi je fizicki sladak, apsolutno nista, sve sto bi trebalo da skontas - skontas malko kasnije

pih...nemas nimalo avaturistickog duha...:cool:
 
u cemu je draz zivota ako smo sve proverili 500puta i ako smo sigurni da ce biti sve ok? neki organi su tu da bi se lomili i lepili:cool:

...to je sve iracionalno, ne mozes se zaljubiti nakon dva sata razgovora - ja ne mogu, potrebno mi je vise vremena...Nakon price od par sati mogu samo biti zainteresovana i nista vise...potrebno mi je da ga upoznam kako bih se zaljubila...
 
...to je sve iracionalno, ne mozes se zaljubiti nakon dva sata razgovora - ja ne mogu, potrebno mi je vise vremena...Nakon price od par sati mogu samo biti zainteresovana i nista vise...potrebno mi je da ga upoznam kako bih se zaljubila...

pa moras li da se zaljubis da bi se ljubila sa nekim? dovoljno je da taj neko probudi zelju u tebi da se ljubis sa njim, zar ne?

tako meni pao mladji, bila gitarijada u pitanju :D

Alkohol u vecim kolicinama?;):per:
 

Back
Top