Za emancipovane - ostale STOP!

kako vidim
otprilike ste svi na nuli
jeebali ste se svi džabe i svima super :)

Pazi...dok studirate ok je da neko nema, on/ a nije ni vazno...kasnije, kada je normalno zaradjivati ne vidim zasto bih tolerisala njegovu lenjost i placala mu? Da li postoji makar jedan razlog? Sa druge strane svoje placam jer mogu i ne zelim da maltretiram coveka koji je samnom u vezi, ne zivimo mi u Svajcarskoj pa da njemu nista ne znaci da vecito placa za dvoje, sve i da ima 1500 evra mesecnu platu ne bi mogao da izdrzi sve vecere, kafe, bioskope, putovanja, pozarista sam....Kao gimnazijalka sam bila u dugoj vezi sa deckom koji je iz siromasne porodice, na fakultetu sam takodje bila sa deckom koji nije imao novca skoro pa uopste ali sada ne bih jer bi to znaci da je on lenja guza...to je vec karakterna osobina koja nema veze vise sa novcem vec sa njim samim...
 
...vidis meni bi bas to smetalo...isprovocirana sam temom jer zvuci kao da smo u Parizu pa je to placanje stvar emancipacije...hajde molim te, ovde polovina naroda jedva letuje u Paraliji, kakvo crno pruzanje...ja bih bila zadovoljna da ima dovoljno za svoj deo, toliko ljudi nemaju. Secam se kada sam jednom momku pomenula neko svoje putovanje da se sav snuzdio, kada sam ga pitala za razlog kazao mi je da ne zna kada ce moci da odvoji novac...srce je htelo da mi prepukne a bio je u pitanju sugavi Krit...on je otisao kuci za raspust a ja sam sa majkom otisla na taj Krit iako on ovde uopste nije siromasan ali nema za takav luksuz jer nama te bazicne stvari predstavljaju cist luksuz, cuj da placa devojci sve...
 

Back
Top