Demokrate i Boris Tadic uvode funkciju predsednika Vojvodine

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.024
Prema novom poslovniku, koji je usvojila Skupština Vojvodine, predsednik pokrajinskog parlamenta imaće gotovo predsednička ovlašćenja.

I dok opozicija upozorava da je to pokušaj uvođenja predsedničkog sistema u Vojvodini, politički analitičar Branko Radun kaže za "Politiku" da je dobro to što se jača institucija predsednika parlamenta.

"Novim poslovnikom funkcija predsednika skupštine postaje mnogo značajnija nego što je do sada bila. Iako opozicija to tumači kao stvaranje predsedničkog sistema, mislim da sada baš nije takva situacija. Međutim, u budućnosti to bi moglo da preraste u neki polupredsednički sistem na nivou regije”, objašnjava Radun.

Radikalima to liči na "promovisanje predsednika pokrajinske skupštine u predsednika Vojvodine”, kaže šef poslaničke grupe SRS-a Milorad Mirčić.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=06&dd=19&nav_category=206&nav_id=439843

------------------------

A ovce neka nastave da glasaju za Tadica i DS dok se jednog dana ne probude u antisrpskoj drzavi Vojvodini a Srbija ne bude izgledala ovako.

Ono sto smo pricali da ce se desiti posle usvajanja statuta desava se.

Prvo je usvojen na mala vrata ustav pokrajine, sto je inace zakonodavni akt iskljucivo nezavisnih drzava, zatim je promovisana funkcija PREMIJERA VOJVODINE,a sad vidimo uvodi se i funkcija PREDSEDNIKA VOJVODINE.

Sledece ce biti vojska, policija, i ministarstvo spoljnih poslova Vojvodine, referendum o nezavisnosti, koji ce naravno biti falsfikovan i formalno otcepljenje od Srbije i uvodjenje pasosa Vojvodine, koje Canak vec deli kao promotivni materijal.

pasos_vojvodina.jpg


A Srbija posle toga ima da izgleda ovako.

srbija_1912.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
A ovce neka nastave da glasaju za Tadica i DS dok se jednog dana ne probude u antisrpskoj drzavi Vojvodini a Srbija ne bude izgledala ovako.


A tako nam i treba kad narod nece da izadje na ulice i silom skine izdajnika Tadica sa vlasti i njegovu lopovskoizdajnicku stranku.

I ti tvrdis da si ....Srbin ?

I da su ostali Srbi koji ne misle kao ti ..... OVCE?

Sram da te bude provokatoru jedan!

Huskas Srbe na gradjanski rat!

Takve sve treba POHAPSITI po Srbiji i zatvoriti!

A ovde te treba BANOVATI ZA STALNO, a ne svaka dava dana upozoravati.

Ti nisi od onih kojima opomene pomazu.
 
I ti tvrdis da si ....Srbin ?

I da su ostali Srbi koji ne misle kao ti ..... OVCE?

Sram da te bude provokatoru jedan!

Huskas Srbe na gradjanski rat!

Takve sve treba POHAPSITI po Srbiji i zatvoriti!

A ovde te treba BANOVATI ZA STALNO, a ne svaka dava dana upozoravati.

Ti nisi od onih kojima opomene pomazu.


Па да,треба мирно допустити распарчавање државе.
Демокрацијска тјековина,свако може да тражи,уцењује и отима.
Зликовци су само они који бране.
 
I ti tvrdis da si ....Srbin ?

I da su ostali Srbi koji ne misle kao ti ..... OVCE?

Sram da te bude provokatoru jedan!

Huskas Srbe na gradjanski rat!

Takve sve treba POHAPSITI po Srbiji i zatvoriti!

A ovde te treba BANOVATI ZA STALNO, a ne svaka dava dana upozoravati.

Ti nisi od onih kojima opomene pomazu.

ja huskam narod na pobunu protiv razbijanja Srbije i huskam narod na zastitu ustava i teritorije drzave republike Srbije.

na to ja huskam a ovi sto su na vlasti huskaju na razbijanje i nestanak srpske drzave....

I da ima pravde i zakona ti i takvi kao ti bi odavno bili na robiji kao subverzivni separatisticki i antidrzavni elementi koji aktivno rade na razbijanju drzave Srbije.
 
Poslednja izmena:
I ti tvrdis da si ....Srbin ?

I da su ostali Srbi koji ne misle kao ti ..... OVCE?

Sram da te bude provokatoru jedan!

Huskas Srbe na gradjanski rat!

Takve sve treba POHAPSITI po Srbiji i zatvoriti!

A ovde te treba BANOVATI ZA STALNO, a ne svaka dava dana upozoravati.

Ti nisi od onih kojima opomene pomazu.

Tacno, samo je to trebalo uraditi pre 5.oktobra....tenkovima gaziti na ulicama ;)

p.s. Danas kad mi neko kaze da podrzava Tadica i DS, isto kao da mi kaze da glasa za Hasima Tacija.

:thumbdown:
 
venecuelanac - SETAJ

Meni ne mozes krastavce da prodajes.

Danima ovde pljujes po srpskom Predsedniku i huskas narod na njega.

Sto se ne uclanis u koju partiju i tamo se ne boris za ono sto mislis da je OK?

Koristis PODMUKLO ovo sredstvo informisanja da konfrontiras Srbe sa svojim Predsednikom!

Pa ti si GORI i STETNIJI od svih Hrvata i Albanaca koji ovde dolaze!

Imaju Srbi nacina u demokratiji da menjaju vlast bez izlazenja na ulice ukoliko to zele.
 
Sta drugo samo ovo isto mogu ovom tihom da napisem:
Strasno je iritantan ovaj tihi... strasno... gde ste Admini??? Juhuuuu PROBUDITE SE!!!... !!!! Ovde imamo provokatora, k

I ti tvrdis da si ....Srbin ?

I da su ostali Srbi koji ne misle kao ti ..... OVCE?

Sram da te bude provokatoru jedan!

Huskas Srbe na gradjanski rat!

Takve sve treba POHAPSITI po Srbiji i zatvoriti!

A ovde te treba BANOVATI ZA STALNO, a ne svaka dava dana upozoravati.

Ti nisi od onih kojima opomene pomazu.
 
Sta drugo samo ovo isto mogu ovom tihom da napisem:
Strasno je iritantan ovaj tihi... strasno... gde ste Admini??? Juhuuuu PROBUDITE SE!!!... !!!! Ovde imamo provokatora, k

I ti tvrdis da si ....Srbin ?

I da su ostali Srbi koji ne misle kao ti ..... OVCE?

Sram da te bude provokatoru jedan!

Huskas Srbe na gradjanski rat!

Takve sve treba POHAPSITI po Srbiji i zatvoriti!

A ovde te treba BANOVATI ZA STALNO, a ne svaka dava dana upozoravati.

Ti nisi od onih kojima opomene pomazu.
 
ja huskam narod na pobunu protiv razbijanja Srbije i huskam narod na zastitu ustava i teritorije drzave republike Srbije.

na to ja huskam a ovi sto su na vlasti huskaju na razbijanje i nestanak srpske drzave....

I da ima pravde i zakona ti i takvi kao ti bi odavno bili na robiji kao subverzivni separatisticki i antidrzavni elementi koji aktivno rade na razbijanju drzave Srbije.

Takvi KAO TI su huskali i u Krajini...

I u Bosni...

I u Crnoj Gori...

I na Kosovu...

I sad u Vojvodini...


Pa sad vidimo gde smo!

Ostavite se vec VASE BRIGE ZA SRPSTVO, nece Srbije ostati koliko se brinete! :evil:
 
Takvi KAO TI su huskali i u Krajini...

I u Bosni...

I u Crnoj Gori...

I na Kosovu...

I sad u Vojvodini...


Pa sad vidimo gde smo!

Ostavite se vec VASE BRIGE ZA SRPSTVO, nece Srbije ostati koliko se brinete! :evil:


tako je.

ja huskam da se svi koji rade na rasturanju i rusenju moje drzave, da ase svi koji prave nezavisne vojvodine kosova i sandzake na teritoriji moje zemlje POHAPSE a ako su na vlasti da se SKINU SA VLASTI MILOM ILI SILOM

Jeste ja huskam na to jer je za mene drzava Srbija i srpski narod UVEK ISPRED SVAKOG POJEDINCA
 
Takvi KAO TI su huskali i u Krajini...

I u Bosni...

I u Crnoj Gori...

I na Kosovu...

I sad u Vojvodini...


Pa sad vidimo gde smo!

Ostavite se vec VASE BRIGE ZA SRPSTVO, nece Srbije ostati koliko se brinete! :evil:

Ziveo govornik. Tako je. :super:

Srbi u Krajini su demonstrativno dali "otkaze" na poslu zato sto su Srbi i poceli rat.

Srbi u BiH su hteli da se odcepe i poceli da ubijaju po svadbama i poceli rat.

Srbi na Kosovu su ugnjetavali, ubijali, silovali itd. jadne siptare i poceli rat.

Srbi sada u Vojvodini traze sve ono sto imaju u Srbiji i hoce rat.

Sta covek da ti kaze na sve ovo...a da ne dobije BAN. :thumbdown:
 
I ti tvrdis da si ....Srbin ?

I da su ostali Srbi koji ne misle kao ti ..... OVCE?

Sram da te bude provokatoru jedan!

Huskas Srbe na gradjanski rat!

Takve sve treba POHAPSITI po Srbiji i zatvoriti!

A ovde te treba BANOVATI ZA STALNO, a ne svaka dava dana upozoravati.

Ti nisi od onih kojima opomene pomazu.

Веома сте оштри,
заборавили сте ватрени говор Мире Бањац, који ја никада нећу заборавити,
на предизборној конвенцији ДС-а, пред неке изборе,
рекла je, обраћајући се гласачима ДС-а,
Добровече грађени ПРВОГ РЕДА,
тако је све почело...
 
Prema novom poslovniku, koji je usvojila Skupština Vojvodine, predsednik pokrajinskog parlamenta imaće gotovo predsednička ovlašćenja.

I dok opozicija upozorava da je to pokušaj uvođenja predsedničkog sistema u Vojvodini, politički analitičar Branko Radun kaže za "Politiku" da je dobro to što se jača institucija predsednika parlamenta.

"Novim poslovnikom funkcija predsednika skupštine postaje mnogo značajnija nego što je do sada bila. Iako opozicija to tumači kao stvaranje predsedničkog sistema, mislim da sada baš nije takva situacija. Međutim, u budućnosti to bi moglo da preraste u neki polupredsednički sistem na nivou regije”, objašnjava Radun.

Radikalima to liči na "promovisanje predsednika pokrajinske skupštine u predsednika Vojvodine”, kaže šef poslaničke grupe SRS-a Milorad Mirčić.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=06&dd=19&nav_category=206&nav_id=439843

------------------------

A ovce neka nastave da glasaju za Tadica i DS dok se jednog dana ne probude u antisrpskoj drzavi Vojvodini a Srbija ne bude izgledala ovako.

Ono sto smo pricali da ce se desiti posle usvajanja statuta desava se.

Prvo je usvojen na mala vrata ustav pokrajine, sto je inace zakonodavni akt iskljucivo nezavisnih drzava, zatim je promovisana funkcija PREMIJERA VOJVODINE,a sad vidimo uvodi se i funkcija PREDSEDNIKA VOJVODINE.

Sledece ce biti vojska, policija, i ministarstvo spoljnih poslova Vojvodine, referendum o nezavisnosti, koji ce naravno biti falsfikovan i formalno otcepljenje od Srbije i uvodjenje pasosa Vojvodine, koje Canak vec deli kao promotivni materijal.

pasos_vojvodina.jpg


A Srbija posle toga ima da izgleda ovako.

srbija_1912.jpg


A tako nam i treba kad narod nece da izadje na ulice i silom skine izdajnika Tadica sa vlasti i njegovu lopovskoizdajnicku stranku.

Амин.
 
Meni ne mozes krastavce da prodajes.

Danima ovde pljujes po srpskom Predsedniku i huskas narod na njega.

Sto se ne uclanis u koju partiju i tamo se ne boris za ono sto mislis da je OK?

Koristis PODMUKLO ovo sredstvo informisanja da konfrontiras Srbe sa svojim Predsednikom!

Pa ti si GORI i STETNIJI od svih Hrvata i Albanaca koji ovde dolaze!

Imaju Srbi nacina u demokratiji da menjaju vlast bez izlazenja na ulice ukoliko to zele.

ако је толко добар сто га Срби не воле
 
ja huskam narod na pobunu protiv razbijanja Srbije i huskam narod na zastitu ustava i teritorije drzave republike Srbije.

na to ja huskam a ovi sto su na vlasti huskaju na razbijanje i nestanak srpske drzave....


I da ima pravde i zakona ti i takvi kao ti bi odavno bili na robiji kao subverzivni separatisticki i antidrzavni elementi koji aktivno rade na razbijanju drzave Srbije.

Ti bi ocuvao ustav i teritoriju Srbije ali bi je istovremeno pripojio Ruskoj pederaciji !!!??? :eek: :hahaha:
Sa takvim patriotama nam neprijatelji i ne trebaju! :rtfm:
 
Ако га казне треба да бојкутујемо па нек Блајби шири овде љубав о правном поредку који не поштује правни поредак.

Ovde samo treba da primene Pravilnik Krstarice.

Ni manje ni vise od toga.

Pozivanje na obaranje vlasti teroristickim putem u svim drzavama na svetu JE KRIVICNO DELO.

I u realnom zivotu i na netu.
 

Back
Top