Da li vas nerviraju cene sa 90-99 para?

Da li vas nerviraju cene sa 90-99 para?

  • Da.

  • Da, vise volim da je zaokruzeno.

  • Ne.

  • Ne, volim kad ustedim 1, 10, ili 100 para.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Nervira me kad mi nešto što košta npr.1,50 naplate 2. Koliko li su se para Mišković i ostali nakrali samo na taj način...To me stvarno izluđuje ili je npr. 1,50 ili 1,90 i onda lutam po prodavnici da nađem "idealnu kombinaciju" . Tj.da zaokružim na *,00 ili da ga dovedem na *,30 ili *,40 pa ću tako ja biti u dobitku 30-40 para:zper:
 
Мене нервира што касирке уместо кусура ми враћају жваке и шибице. Имам кући толико жвака да могу да нараним њима целу Србију. Сестра ме питала.. бато, јел ти то шверцујеш жвакама. :eek:

Не само да их имам, него сањам жваке. Неку вечер сањам како је нека џиновска жвака чудовиште хтела да ме прогута. Устанем у зноју, попијем чашу ладне воде и све се смири.
 
Може електронским средствима плаћања, тако да је легално.

Hm, a kada placas u kesu? Uostalom, drug je u telekomu racun za mob od recimo 1397.67din napisao na uplatnici 1398.00din i ugasili su mu racun jer sluzba nije mogla da obradi...

Uostalom, plati kesom i trazi da ti vrade pare, zanima me kako ce im to poci za rukom... Ako postoje pare u elektronskom sistemu placanja MORAJU da postoje i gotovinskom...
 
Hm, a kada placas u kesu? Uostalom, drug je u telekomu racun za mob od recimo 1397.67din napisao na uplatnici 1398.00din i ugasili su mu racun jer sluzba nije mogla da obradi...

Uostalom, plati kesom i trazi da ti vrade pare, zanima me kako ce im to poci za rukom... Ako postoje pare u elektronskom sistemu placanja MORAJU da postoje i gotovinskom...
Има уредба НБС о заокруживању до 50 пара на 0, од 50 на 1 динар. Једноставно, ако држава каже да НЕ МОРА, онда НЕ МОРА, па макар то кавало здраву логику :dash:
 
Има уредба НБС о заокруживању до 50 пара на 0, од 50 на 1 динар. Једноставно, ако држава каже да НЕ МОРА, онда НЕ МОРА, па макар то кавало здраву логику :dash:

Uredba u zaokruzivanju, svaka cast drzavi u kojoj zivimo. A reci mi o kakvoj logici je rec? Pazi 50para je smesno malo, al dnevno se na taj nacin zaokruzivanja "ukradu" ili "izgube" milioni. NBS vode nesposobne osobe, koje lazu i obmanjuju narod, pocev od jednocifrene inflacije pa sve do lazi da 1euro vredi 105din...
 

Back
Top