potrebna novcana pozajmica!!!
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 55

Tema: potrebna novcana pozajmica!!!

Početnik
    Učlanjen
    29.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano potrebna novcana pozajmica!!!

Hitno mi je potrebna novcana pozajmica u iznosu od 4 000 evra garancija ugovor overen u sudu ili pomoc oko dobijanja kredita dajem procenat prilikom odobrenja u iznosu od 10 posto. 065/5522773 Nenad Sradstva su mi potrebna radi lecenja deteta za sta je dostupna i medicinska dokumentacija

Stara legenda BLAJBI (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    57
    Reputaciona moć
    2449

Podrazumevano Re: potrebna novcana pozajmica!!!

Citat Original postavio nemanja 2006 Pogledaj poruku
    Hitno mi je potrebna novcana pozajmica u iznosu od 4 000 evra garancija ugovor overen u sudu ili pomoc oko dobijanja kredita dajem procenat prilikom odobrenja u iznosu od 10 posto. 065/5522773 Nenad Sradstva su mi potrebna radi lecenja deteta za sta je dostupna i medicinska dokumentacija
    Na koje vreme ti treba pozajmnica?

Koliko mesecno placas kamatu?

Kakva je to garancija "ugovor overen na sudu"?

Cemu to sluzi?

Tako se Nenade u svetu ne pozajmljuju pare.
    "Dva najbolja prijatelja u zivotu su ti ogledalo i senka: ogledalo te nikada ne laze, a senka nikada ne napusta!"

Početnik
    Učlanjen
    29.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Treba mi na period od 6 meseci oko kamate bi se dogovorili,sto se tice ugovora nemam drugu soluciju s obzirom da nemam nista sto bi dao pod zalog a i nisam nikada tako nesto radio. Ako mozes nekako da mi pomognes tu sam za razgovor

Aktivan član NT Vending (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Treba mi na period od 6 meseci oko kamate bi se dogovorili,sto se tice ugovora nemam drugu soluciju s obzirom da nemam nista sto bi dao pod zalog a i nisam nikada tako nesto radio. Ako mozes nekako da mi pomognes tu sam za razgovor
    A moci ces dobiti hrpu (nepotrebnih) savjeta i kritika, dolara jednog neces vidjeti...

Početnik
    Učlanjen
    29.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Nadam se da cu naci resenje za svoj problem,jos uvek ima postenih i casnih ljudi koji ce prepoznati situaciju.

Učlanjen
    27.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Nadam se da cu naci resenje za svoj problem,jos uvek ima postenih i casnih ljudi koji ce prepoznati situaciju.
    He he, e moj sinko..., iskvario se narod..., nema toga vise, "u se i u svoje kljuse"...

Početnik
    Učlanjen
    29.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Nadam se da ima jer meni je moje dete najbitnije,nisam kockar narkoman ili nesto slicno vec jedan porodican covek koji nema trenutne mogucnosti da ispostuje lecenje svog deteta vec moram da se na ovaj nacin snalazim.

Učlanjen
    27.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Nadam se da ima jer meni je moje dete najbitnije,nisam kockar narkoman ili nesto slicno vec jedan porodican covek koji nema trenutne mogucnosti da ispostuje lecenje svog deteta vec moram da se na ovaj nacin snalazim.
    Ja ti zelim svu srecu ovoga svijeta i zelim ti da sto prije nadjes novac i izlecis dijete, ali se cuvaj, neka ti je Bog na pomoc!

Početnik
    Učlanjen
    29.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Hvala druze na lepim zeljama.

Početnik
    Učlanjen
    29.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Takodje postoji mogucnost da podignem kredit s obzirom da sam zaposlen i da imam primanje koje moze da isprati kredit ali mi je kreditni biro neuredan tj. uredan je poslednjih 6 meseci ali banke traze minimum godinu dana uredan kreditni biro. Ako neko ima neku soluciju kako bih dobio kredit neka mi javi ovde ili na 065/5522773 Nenad

Učlanjen
    27.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Takodje postoji mogucnost da podignem kredit s obzirom da sam zaposlen i da imam primanje koje moze da isprati kredit ali mi je kreditni biro neuredan tj. uredan je poslednjih 6 meseci ali banke traze minimum godinu dana uredan kreditni biro. Ako neko ima neku soluciju kako bih dobio kredit neka mi javi ovde ili na 065/5522773 Nenad
    Otidji do direktora banke i objasni covjeku situaciju...

Početnik
    Učlanjen
    29.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Bio sam kod par kao podneo sam zahtev ali vec mesec dana nema ih da zovu,zvao sam par puta kazu budite strpljivi javicemo vam a ja vise nemam vremena da cekam.

Učlanjen
    27.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Bio sam kod par kao podneo sam zahtev ali vec mesec dana nema ih da zovu,zvao sam par puta kazu budite strpljivi javicemo vam a ja vise nemam vremena da cekam.
    Nista od zvanja, otidji im pravo u kancelariju i opet trazi, i njima je u interesu da ti daju kredit.

Početnik
    Učlanjen
    29.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Jel mi to pricas iz iskustva ili mi predlazes?

Učlanjen
    27.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Jel mi to pricas iz iskustva ili mi predlazes?
    Predlazem ti, a iz iskustva, uopste, ti pricam da je kontakt uzivo najbolji i najefikasniji!

Primećen član vladster (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Niko ti preko foruma nece pozajmiti 4000 evra osim mozda nekog mafijasa sa kamatnom stopom od 120%.

Trazi doktore koji ce mozda uzeti tvoj slucaj pro-bono ili idi direktno u banku pa trazi kao sto je vec predlozeno.

Buduća legenda Владан (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    964

Знам да ти је потребан новац и да ти моје речи ништа не значе. Али ипак морам да кажем да ти желим срећу и успех да пронађеш новац. Нек ти је са срећом и да што пре излечиш сина!

Početnik
    Učlanjen
    29.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio drinjaca Pogledaj poruku
    Знам да ти је потребан новац и да ти моје речи ништа не значе. Али ипак морам да кажем да ти желим срећу и успех да пронађеш новац. Нек ти је са срећом и да што пре излечиш сина!
    Hvala puno danas sam bio u banci podneo sam zahtev pa cemo videti nadam se da ce mi uslisiti molbu,mada kako mi se cini trebacu tu neko da pogura stvari a ja nemam nikoga.

gost 167296 nije na forumu
    Svako vreme ima svoju boju... Malo farbi a vremena razna...
    Iskusan
    Učlanjen
    25.01.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Hvala puno danas sam bio u banci podneo sam zahtev pa cemo videti nadam se da ce mi uslisiti molbu,mada kako mi se cini trebacu tu neko da pogura stvari a ja nemam nikoga.
    Eh...Ovde su manje vise ljudi poput tebe,krpe kraj s krajem. Mislim da nije lose da odes po nekim firmama,i pitas dal su spremni da ti daju donaciju ili pozjamnicu,ima jos dobrih ljudi garantujem!!! Samo ih treba naci,u mom mestu ima par ljudi koji su uvek pomagali za nekog kad se skupljao novac.Nadam se da i kod tebe u mestu ima razvijenih fabrika, porodnicnih i uspesnih ljudi koji mogu realno da sagledaju tvoju situaciju i pomognu ti. Na forumima su ljudi manje vise,srednje ili nize klase,retko ko ima da ti izvadi 4000e i kaze evo ti na zajam. Govorim ti najiskrenije,i zelim ti naravno svu srecu da se snadjes!

Početnik
    Učlanjen
    29.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Hvala na savetu ali nazalost probao sam sve i nisam imao uspeha svuda je neka prica "da si dosao pre neki dan imao sam" ili "nemam sada dodji za mesec dva pa cemo videti nesto" i tako slicno. Ali ne gubim nadu valjda ce me bog pogledati. Da ne zaboravim da vam se zahvalim na iskrenim savetima i podrsci znaci mi.

Ističe se darko darko (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    173

zar nemozes da nadjes nekog prijatelja za ziranta ili kolegu, valjda znaju pomoci u takvoj sitiaciji ono koji te poznaju,
    zelim ti srecu ...

Početnik
    Učlanjen
    29.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio darko darko Pogledaj poruku
    zar nemozes da nadjes nekog prijatelja za ziranta ili kolegu, valjda znaju pomoci u takvoj sitiaciji ono koji te poznaju,
    zelim ti srecu ...
    Ne vredi mi nista zirant kada mi je negativan kreditni biro,ako se razumes u te stvari shvatices sta govorim.

KianyRiws nije na forumu
    Jedina stvar koja je potrebna za trijumf zla jeste da dobri ljudi ne urade ništa. Edmund Burke
    Ističe se KianyRiws (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    93

Probaj da prodas sto imas kako bi spasao dete i otvoreno zamoli za pomoc rodjake i prijatelje,komsiluk.Na forumu neces uraditi nista konkretno.NT Vendig i Vladster su ti dali dobre savete.Zelim ti svako dobro i istraj kako god znas,nema pomisli na predaju!
    Ostaje još da se dokaže da li inteligencija ima ikakvu vrednost za opstanak.
    "Cena je mera vrednosti, a novac je mera cene".Ludwig von Mises

Početnik
    Učlanjen
    29.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Zar mislis da ne bi prodao da imam sta,zivim kao podstanar,nemam auto niti bilo sta te vrednosti da bih prodao,probao sam kod svih ali s obzirom na situaciju u drzavi prijatelji i rodbina mi nisu politicari i privrednici niti kriminalci (samo oni danas imaju vece svote novca) tako da mi je preostalo ovo uz svakodnevne napore u bankama da ih ubedim da mi zazmure na kreditni biro.

Domaćin paperinos (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    87

Sumnjam da ce ti iko dati novac jer se sa tim tvojim ugovorom nece niko zezati, a posteni i casni ljudi se klone prevaranata koji uz tugaljive price varaju narod i uzimaju im novac koji nikada ne vracaju.
    Dakle idi u banku i uzmi kredit, ako to ne mozes i ne ispunjavas uslove pozajmi od familije, oni te ipak najbolje poznaju i ako ti oni ne daju novac mislim da ga i ne zasluzujes jer mislim da je familija upravo najbolje upoznata ko si i kakav si i da li mozes vratiti novac.

Slične teme

1. Potrebna pozajmica
    Autor srkikg u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 11.09.2007., 05:32
  2. Potrebna pozajmica............
    Autor Стефан ИПХ u forumu Severna i Јužna Amerika
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 06.04.2006., 21:07
  3. POTREBNA POZAJMICA 20.000 zarada 60% !
    Autor mega-com u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 22.12.2004., 17:00

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •