Molio bih za pomoc

Ja sam ti već odgovorio, ali mi nije odgovor objavljen.
Samo izbaci višak koda koji se vidi na sajtu iz HTML-a i rešen problem.

Ne razumem , kako da izbrisem, kada stranica nije u HTML-u?
Ja kada izbrisem taj kod na stranici(izbrisem ga u upisu teksta u SOBI-ju) on se ponovo pojavi.
Cak sam pokusao da ga obojim u boju pozadine, ali onda kod tretira kao tekst, pa mi generise jos jedan kod.
 
nevolja kod resenja "kljuc u ruke" zbog koje uvek ubedjujem ljude da im se vise isplati da prave od pocetka ceo sajt nego da koriste joomlu i ostalo

kad pravis sve sam i nesto ne radi - znas gde i zasto i ispravis
kad koristis tudj softver i nesto ne radi - molis se bogu da ti brzo odgovore na forumima
 
U liniji 409 ti je kod malo uzjebuckan:

value="opaque">&nbsp;</span>
height="350" width="425" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=10,0,32,18" classid="clsid:d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000">
Ovaj deo ti je ispao iz ostatka koda, verovatno neka greska koju pravi taj SOBI2.

Daj link ka ekstenziji, mislim da mogu da ti pomognem.
 
:))))
Gledaj programera lol
Daj bre Kosta zasto mi ne posaljes na email da ti to sredim. Znas da za tebe nema frke nikada . Samo kada nemam vremena .
Bas me zanima ovi sto pominju sto programiraju iz pocetka zasto neizmisle neki premium CMS i neisture ga na prodaju ,ili makar neki modul ;)
Uneo si samo viska deo . Izbrisi to kada prebacis u editoru na html.
Ili posalji mi na emil user pass i link do admina.
 
Html :think:
Valjda php

PHP kod se analizira i izvrsava od strane veb servera kada se pristupa stranici, a rezultat tog analiziranja i izvrsavanja je izlaz koji vidis, koji je u stvari ispisan u HTML-u.
PHP je tzv. Pre-Hypertext Processor, sto znaci da je konacni ispis php-a html. Bez HTML-a ne vidis nista na veb strani.

Dakle, da sumiramo, HTML je ono sto cini veb stranu. To je "markup language" koji browser-i koriste da formatiraju tekst, slike, zvuk i sta god u veb stranu koju vidis.

PHP je "scripting language" koji se koristi za generisanje dinamickih HTML strana (menja se sadrzaj) i komunicira sa "back-end" delom veb sajtova (bazom podataka itd.)
 

Back
Top