"Kraljevsko" kicenje

Jacob

Buduća legenda
Poruka
49.567
Karađorđevići... Princ Aleksandar Karađorđević na venčanje princeze Viktorije došao okićen ordenjem, među kojima se nalazi i orden krune koji se dodeljuje samo građanstvu, ali ne i članovima kraljevske porodice, tvrdi istoričar Miodrag Janković

vencanje19.jpg



Voli covek da se kiti, nego zna li neko jel mu neko dao ovo ordenje ili se sam zakitio?


http://www.pressonline.rs/sr/vesti/globus/story/122540/Kraljevsko+„da".html
 
Karađorđevići... Princ Aleksandar Karađorđević na venčanje princeze Viktorije došao okićen ordenjem, među kojima se nalazi i orden krune koji se dodeljuje samo građanstvu, ali ne i članovima kraljevske porodice, tvrdi istoričar Miodrag Janković

vencanje19.jpg



Voli covek da se kiti, nego zna li neko jel mu neko dao ovo ordenje ili se sam zakitio?


http://www.pressonline.rs/sr/vesti/globus/story/122540/Kraljevsko+„da".html


Јаојјјјјјјј........ чему злоба - баш лепо изгледају и лепо представљају моју дивну земљу Србију... ја се поносим што су се они овако појавили, да се види да НИСМО ТИКВЕ БЕЗ КОРЕНА.

п.с. јок, него ће злочинац Броз да се кити к'о божићна јелка као што је радио, бело одело и онда 100 комада ордења... 'ајде...
 
Шта је сад па теби "дегутантно" - хоћете у јЕвропу ... па гуглај мало и погледај КАКВЕ СУ ДРУГЕ КРАЉЕВСКЕ ПОРОДИЦЕ... стално хоћете "и да стиснете и да прднете" - е, не може...

Druge kraljevske porodice govore jezik zemlje u kojoj žive i nisu bežale i ostavljale narod :mrgreen: A umeju i da se ponašanju ... ovi ovde su čist šund! :lol:
 
Јаојјјјјјјј........ чему злоба - баш лепо изгледају и лепо представљају моју дивну земљу Србију... ја се поносим што су се они овако појавили, да се види да НИСМО ТИКВЕ БЕЗ КОРЕНА.

п.с. јок, него ће злочинац Броз да се кити к'о божићна јелка као што је радио, бело одело и онда 100 комада ордења... 'ајде...
Pa to je otprilike isti fazon , bravar iz Zagorja seljackih korena i ovaj potomak svinjarskog trgovca iz Topole ,nema tu nikakve narocite "elite " i "noblesa " u oba slucaja .
 
Druge kraljevske porodice govore jezik zemlje u kojoj žive i nisu bežale i ostavljale narod :mrgreen: A umeju i da se ponašanju ... ovi ovde su čist šund! :lol:

Ма немој, него је требало да остане да га 'рват Броз стреља исто као и Дражу КОМЕ СЕ ДО ДАНАС НИ ГРОБ НЕ ЗНА НИТИ КОСТИ МОГУ ПРОНАЋИ...

071220-queen-vmed-225a.widec.jpg


Не видим да је Енглеска краљица нешто ИН а да је наш краљевски пар АУТ...
 
Poslednja izmena:
Јаојјјјјјјј........ чему злоба - баш лепо изгледају и лепо представљају моју дивну земљу Србију... ја се поносим што су се они овако појавили, да се види да НИСМО ТИКВЕ БЕЗ КОРЕНА.

п.с. јок, него ће злочинац Броз да се кити к'о божићна јелка као што је радио, бело одело и онда 100 комада ордења... 'ајде...

Brozu su barem dodijeljena ordenja raznih država svijeta.

Ovaj Aco kupio ordenje na buvljaku

50 dinara komad! :hahaha::hahaha:
 
Јаојјјјјјјј........ чему злоба - баш лепо изгледају и лепо представљају моју дивну земљу Србију... ја се поносим што су се они овако појавили, да се види да НИСМО ТИКВЕ БЕЗ КОРЕНА.

п.с. јок, него ће злочинац Броз да се кити к'о божићна јелка као што је радио, бело одело и онда 100 комада ордења... 'ајде...

pa vise broz ima korena nego taj samozvani prestolonaslednik.da im nije rumunske princeze marije koja im je "oplemenila"lozu bili bi i dalje niko i nista,poticali bi od coveka koji se bavio svinjarstvom.
 
Pa bas us simpa sta vas diraju ,niti se butaju u politiku ni ekonomiju samo idu po tim proslavama i bave se humanitarnim radom .Kraljevska porodica koju bi svaka zemlja pozelela .A fina su im i deca ne budite zlobni.
 

Back
Top