kockarnica

Ne mozes da otvoris kockarnicu tek tako.Zna se ko otvara kockarnice.Bivsi kockari koji imaju "ledja" jer moras da znas puno ljudi,sa druge strane,zato sto druge gazde ne vole konkurenciju.Posebno sad kada je donesen zakon o igrama na srecu koji "trazi" puno para za otvaranje kockarnice.Recimo za jedan poker aparat moras da imas depozit od ja mislim 300 evra po aparatu i plus minimum 100 aparata.Povrh svega moras da imas ljude koje ce da te stite,jer kao sto rekoh gazde kockarnica ne vole konkurenciju.Isto vazi i za kladionice,3000 evra po uplatnom mestu plus minimum 30 uplatih mesta.Ali... ono sto mozes da uradis i sto nije lose je sledece.Ako slucajno imas lokal na nekoj pogodnoj lokaciji,po mogucstvu ako je kafic mozes da ponudis kladionicama da kod tebe otvore uplatno mesto.Sada im je frka i manje kladionice se ujedinjuju da bi ispunili zakonski minimum.Drzava im je dala fore do nove godine.Da bi se raspitao o tome vise pogledaj po teletextvovima pojedinih kladionica.Obicno se tu nalaze oglasi da traze nove prostore za nova uplatana mesta.Ili jednostavno kupi listu od svake kladionice i unutra bi takodje trebalo da pise njihov oglas za nova uplatana mesta.POslednje sto sam video je bilo da Atlantiik trazi nove lokale.Od klasicnih kockarnica tipa rulet,poker aparati,black jack itd odustani.To drze krupne ribe.Osim ako ti nisi taj :) ili da njima eventualno ponudis lokal ako imas.Srecno!
 

Back
Top