kockarnica
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: kockarnica

Početnik
    Učlanjen
    28.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano kockarnica

sta treba mi (i kolko) da otvorim kockarnicu LEGALNO??

Primećen član
    Učlanjen
    08.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Raspitaj se kod tebe u opstini.

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ahahah ovde neki crni poslovi
    MLM kockarnice : ))) a masazha?

ok ok MLM nije crn ali su to proizvodi za koje neko treba da te ubedi da ih kupish.

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ne mozes da otvoris kockarnicu tek tako.Zna se ko otvara kockarnice.Bivsi kockari koji imaju "ledja" jer moras da znas puno ljudi,sa druge strane,zato sto druge gazde ne vole konkurenciju.Posebno sad kada je donesen zakon o igrama na srecu koji "trazi" puno para za otvaranje kockarnice.Recimo za jedan poker aparat moras da imas depozit od ja mislim 300 evra po aparatu i plus minimum 100 aparata.Povrh svega moras da imas ljude koje ce da te stite,jer kao sto rekoh gazde kockarnica ne vole konkurenciju.Isto vazi i za kladionice,3000 evra po uplatnom mestu plus minimum 30 uplatih mesta.Ali... ono sto mozes da uradis i sto nije lose je sledece.Ako slucajno imas lokal na nekoj pogodnoj lokaciji,po mogucstvu ako je kafic mozes da ponudis kladionicama da kod tebe otvore uplatno mesto.Sada im je frka i manje kladionice se ujedinjuju da bi ispunili zakonski minimum.Drzava im je dala fore do nove godine.Da bi se raspitao o tome vise pogledaj po teletextvovima pojedinih kladionica.Obicno se tu nalaze oglasi da traze nove prostore za nova uplatana mesta.Ili jednostavno kupi listu od svake kladionice i unutra bi takodje trebalo da pise njihov oglas za nova uplatana mesta.POslednje sto sam video je bilo da Atlantiik trazi nove lokale.Od klasicnih kockarnica tipa rulet,poker aparati,black jack itd odustani.To drze krupne ribe.Osim ako ti nisi taj ili da njima eventualno ponudis lokal ako imas.Srecno!

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •