Štrumfovi (još jedan pokuša upropaštavanja belgijskig stripa)
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Štrumfovi (još jedan pokuša upropaštavanja belgijskig stripa)

Moderator Slaven777 (avatar)
    Učlanjen
    29.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    404

Podrazumevano Štrumfovi (još jedan pokuša upropaštavanja belgijskig stripa)

Koja glupost će ovo biti (osim za one ispod 7 godina, možda)...
    "Narod jer pučina i ne pamti niti zna išto, to je skup poluidiota koje svaka budala zafrkava i vuče za nos." --FORMICA

Poznat bRu zLi (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    218

Podrazumevano Re: Štrumfovi (još jedan pokuša upropaštavanja belgijskig stripa)

A sto koja glupost????Ja mislim da ce biti bas dobro.....

Uostalom i ne radi se ovde zapravo da li ce nesto u biti biti dobro kao bivstvujuce nego se radi o tome da se iskazuju raznorazne crte licnosti,karakter i slicne stvari koje proucava psihologija.....

Znaci film nije dosao jos a pogledaj tvoj post,pogledaj moj......

Odmah se moze videti ko je optimista a ko pesemista..........Ja ne znam zasto su neki ljudi "uhvatili trip" da pricaju da nesto ne valja kad to jos nije bilo u njihovom opazanju i iskustvu.....Kako ti mozes da tvrdis da znas sta je kiselo i kakvog je ukusa tacno ako nikada nisi probao nista kiselo????

A i mnogi su "uhvatili trip" da nesto sto je staro matoro ono kao vrh savrsenstva iako je daleko od toga i od toga se stvaraju urbane legende a ovo sto je novo MA TO SVE NE VALJA ETO TAKO CUO SAM SVI TO PRICAJU PA DA KAZEM I JA.......

A da je ovaj film nastao kad su nastali Strumfovi a sada da se prikazuju stari Strumfovi i strip opet bi rekao (još jedan pokuša upropaštavanja Smurfs in 3D)......

Znaci obrni okreni ne radi se o starom-novom i o upropastavanju vec o tvojoj psihologji...

Deuce nije na forumu
    There's an old Italian saying: you fuck up once, you lose two teeth.
    Domaćin Deuce (avatar)
    Učlanjen
    02.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    99

Koliko sam uspeo da shvatim ...jedini put kada su Strumfovi preneseni na film ,to su uradili iz Warner-a ,dakle Ameri ...ja se takodje ne slazem da apriori to treba da nazivamo gluposcu ..ko ce da uradi nesto novo ako nece oni . Verovatno se neko tamo slozio da to moze sada da ugleda svetlost dana ,izregulisali su svojinska prava i obaveze i to je to ...na nama je samo da li ce da nam se svidi ili ne !
    Siguran sam da je vaše znanje o glupostima beskonačno .

Moderator Slaven777 (avatar)
    Učlanjen
    29.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    404

Citat Original postavio bRu zLi Pogledaj poruku
    A sto koja glupost????Ja mislim da ce biti bas dobro.....

Uostalom i ne radi se ovde zapravo da li ce nesto u biti biti dobro kao bivstvujuce nego se radi o tome da se iskazuju raznorazne crte licnosti,karakter i slicne stvari koje proucava psihologija.....

Znaci film nije dosao jos a pogledaj tvoj post,pogledaj moj......

Odmah se moze videti ko je optimista a ko pesemista..........Ja ne znam zasto su neki ljudi "uhvatili trip" da pricaju da nesto ne valja kad to jos nije bilo u njihovom opazanju i iskustvu.....Kako ti mozes da tvrdis da znas sta je kiselo i kakvog je ukusa tacno ako nikada nisi probao nista kiselo????

A i mnogi su "uhvatili trip" da nesto sto je staro matoro ono kao vrh savrsenstva iako je daleko od toga i od toga se stvaraju urbane legende a ovo sto je novo MA TO SVE NE VALJA ETO TAKO CUO SAM SVI TO PRICAJU PA DA KAZEM I JA.......

A da je ovaj film nastao kad su nastali Strumfovi a sada da se prikazuju stari Strumfovi i strip opet bi rekao (još jedan pokuša upropaštavanja Smurfs in 3D)......

Znaci obrni okreni ne radi se o starom-novom i o upropastavanju vec o tvojoj psihologji...
    Citat Original postavio Deuce Pogledaj poruku
    Koliko sam uspeo da shvatim ...jedini put kada su Strumfovi preneseni na film ,to su uradili iz Warner-a ,dakle Ameri ...ja se takodje ne slazem da apriori to treba da nazivamo gluposcu ..ko ce da uradi nesto novo ako nece oni . Verovatno se neko tamo slozio da to moze sada da ugleda svetlost dana ,izregulisali su svojinska prava i obaveze i to je to ...na nama je samo da li ce da nam se svidi ili ne !
    http://www.imdb.com/title/tt0472181/fullcredits
    "Narod jer pučina i ne pamti niti zna išto, to je skup poluidiota koje svaka budala zafrkava i vuče za nos." --FORMICA

Slične teme

1. Dinkic otiso do Brisela da pokusa da izica neku lovu
    Autor Markowac u forumu Politika
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 21.06.2008., 10:48
  2. Prevod pokusa sa engleskog. Pomoć
    Autor YASS u forumu Prirodne nauke
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 27.03.2008., 13:28
  3. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 15.03.2006., 10:39
  4. Strumfovi