pamet je najlakse plasirati na trzistu

onomatopeja23

Početnik
Poruka
6
subota 9.10.04 Frankfurt
Predavanje o buducnosti globalnih komunikacija,odrzao je Srbin za koga nemacka strucna stampa tvrdi da je najozbiljnija pretnja globalnom monopolu Microsofta.Mene je ovo potaklo da primetim da ovakve ljude treba srbija da velica,jer najbolji nacin za odbranu nacionalnih interesa je pamet.



Poruku poslao srbsrb 11.10.2004 u 22:39






srbin100% - 11. oktobar 2004 u 05.26 (*.aol.com)
pomenuti gospodin Cvetkovic,pouzdano znam da nije srbin nego amerikanac posto je pre dve godine uzeo americki pasos ,znaci prodao se .dzaba mu sve njegovo znanje i njegove pare kad nije patriota!!



--------------------------------------------------------------------------------

jadna je Srbija - 11. oktobar 2004 u 11.48 (*.aol.com)
nemacka strucna elita placa kako bi slusala njegova predavanja ali nama ne valja .uvek se nadje neka bu..a da se takmici u tome ko je veci SRBIN a argumetacija je veci si ako si primitivniji i bezobrazniji.dali si se zapitao sto je uzeo americki pasos dali sa nasim može normalno da se putuje i koju zastitu imamo mi kao gradjani srbije od strane nase drzave.da ne duzim bolje bi bilo da je ovakvih kao pomenuti gospodin Cvetkovic vise.





infoinfo - 11. oktobar 2004 u 13.02 (*.aol.com)
koliko sam ja upoznata a nisam bas najbolje,radi se o grupi ljudi koji zadnje tri godine rade na novim tehnologijama vezanim za globalne komunikacije a navodno se primena novih tehnologija ocekuje za oko dve godine.vlasnik projekta je nas covek gospodin Cvetkovic i radi se o ogromnim parama.bio je gost najveceg investicionog fonda u nemackoj i tom prilikom je odrzao predavanje.



--------------------------------------------------------------------------------

evo jos informacija iz bg - 11. oktobar 2004 u 14.37 (*.aol.com)

DJ78 - 11. oktobar 2004 u 13.48

Radi se o mr.Stefanu Cvetkovicu i koliko sam ja upucen u celu pricu on je vlasnik projekta i on je okupio neku grupu strucnjaka medju kojima ima i nasih ljudi.Radi se o ozbiljnom projektu ako je suditi po do sada ulozenim sretstvima podatak do koga sam ja dosao je da je za tri godine potroseno oko 50 miliona evra,a budzet kojim raspolazu za naredne dve godine kada bi trebalo da cela stvar zazivi je planiran u visini od 200 miliona evra.Takodje hteo bi i da se osvrnem na tvrdnju da se radi o srbinu,procitao sam jedan njegov intervju za jedan strucni magazin ovde u nemackoj u kome je receno u podacima o njemu, da je emigrirao iz srbije jer se nije slagao sa srpskom politikom.A takodje u tekstu je navedeno da se kao retko koji srbin direktno suprotstavljao progonu albanaca 99 god.

toliko ja znam o pomenutom. ipak možda neki od podataka nije bas tacan jer nisam bio u prilici da proverim verodostojnost napisanog
 

Back
Top