Koncert Billy Idol!!!

Evergreen86

Domaćin
Poruka
4.050
Ljudi ,jel ide jos neko????
Interesuje me ,ako ide jos neko Sta cemo?
Kud cemo ?
I kako cemo?
Cinjenica je da je odrzao Ogroman kocert u Doningtonu tokom protekle nedelje
DonningtonEnd.jpg
_MG_2576.jpg
i da je za vreme koncerta bez prestanka padao najjaci pljusak,svaka kap ko metak,ali kod nas bi trebalo na ponedaljak da padne neki ogroman tunder storm koji ne moze da se poredi sa onim u Doningtonu.
Jedino sto me tesi je cinjenica da nas Bili nece zajebati zato sto je on jedan od retkih preostalih izvodjaca koji zaista sve radi zbog muzike:D
MorrisonStageRight.jpg
 
Poslednja izmena:
Kol'ko je bilo ljudi?

u novinama sam citala da je bilo oko desetak hiljada, ali takodje sam bila u fan pitu i koliko sam mogla da vidim, sigurna sam da je bilo preko 15000 :D
In the midnight hour she cried- "more, more, more"
With a rebel yell she cried- "more, more, more"
In the midniight hour babe- "more, more, more"
With a rebel yell- "more, more, more"

 
Poslednja izmena:
u novinama sam citala da je bilo oko desetak hiljada, ali takodje sam bila u fan pitu i koliko sam mogla da vidim, sigurna sam da je bilo preko 15000 :D
In the midnight hour she cried- "more, more, more"
With a rebel yell she cried- "more, more, more"
In the midniight hour babe- "more, more, more"
With a rebel yell- "more, more, more"

"I'm on guitar, and I'm Billy ******* Idol!
bilo je mnogo jako
jedino sto nije valjalo je bila hendikepirana publika,al aj nema veze
 
Meni je bilo odlicno i bilo bi jos bolje da nije bilo 3 debila koji su me gurali (visoka sam metar i sumska jagoda) da bi preskocili ogradu i usli u fan pit :dash: Ebote, da ti je toliko stalo platio bi kartu :roll: Ali, kao sto rekoh, odlican koncerAt! I znam da je ovo sad plitko, ali sto on dobro izgleda :eek: Bolje nego kad je bio mlad :eek: :rumenko:
 
Meni je bilo odlicno i bilo bi jos bolje da nije bilo 3 debila koji su me gurali (visoka sam metar i sumska jagoda) da bi preskocili ogradu i usli u fan pit :dash: Ebote, da ti je toliko stalo platio bi kartu :roll: Ali, kao sto rekoh, odlican koncerAt! I znam da je ovo sad plitko, ali sto on dobro izgleda :eek: Bolje nego kad je bio mlad :eek: :rumenko:

Ti si verovatno bila negde do mene :D Koncert je bio savrsen jedan od boljih iako nisam veliki fan Bilija odusevio sam se :worth:
 

Back
Top