iphone 4 u srbiji

ramah

Početnik
Poruka
1
U srbiji ce i phone 4 da kosta oko 600 eura a to je malo preskupo....i sad mene zanima hoce li moci da se kupi preko ugovora u americi pa da meni drug posalje ovde u beograd....hoce li moci da se koristi sa 063 karticom,hoce li raditi u potpunosti??? :dontunderstand:

Unapred hvala
 
naravno da nece ,

1.nece ti raditi na nasim karticama jer je pravljen za americko trziste i nee ti raditi ovde mislim ako bude radio treba ce ti oko 100 - 120 evra za dekodiranje ali posto je ugovor nesmes da ga dekodiras , tako da zaboravi na to ... a i moras otici do amerike da potpises ugovor :D
 
U srbiji ce i phone 4 da kosta oko 600 eura a to je malo preskupo....i sad mene zanima hoce li moci da se kupi preko ugovora u americi pa da meni drug posalje ovde u beograd....hoce li moci da se koristi sa 063 karticom,hoce li raditi u potpunosti??? :dontunderstand:

Unapred hvala

Sim karticu ces morati da seces,i malo ces mozda sacekati dok se ne hackuje,to je sve.

ako si zagrjean za taj fon naruci ga,ako nisi uzmi neki bolji,jer skoro svaki telefon za pola cene tog, obrise pod sa njim..
 
naravno da nece ,

1.nece ti raditi na nasim karticama jer je pravljen za americko trziste i nee ti raditi ovde mislim ako bude radio treba ce ti oko 100 - 120 evra za dekodiranje ali posto je ugovor nesmes da ga dekodiras , tako da zaboravi na to ... a i moras otici do amerike da potpises ugovor :D

Ja imam 3gs i nisam morao da ga dekodiram jer je sim free, ko kaze da nece biti Iphone 4 koji je isto Sim Free?

Sim karticu ces morati da seces,i malo ces mozda sacekati dok se ne hackuje,to je sve.

ako si zagrjean za taj fon naruci ga,ako nisi uzmi neki bolji,jer skoro svaki telefon za pola cene tog, obrise pod sa njim..

Ono sto pruza Iphone u Srbiji ili negde gde njegove funkcije nisu u 100% iskoriscene naravno da se lose kotira. Ja uopste nisam zadovoljan svojim al ono sto pruza u US ili npr AUS nema ko da mu parira. Jer sa svim mogucim aplikacija ( cak i onim koji dolaze uz njega ) mozes da radis sta zelis. Sestra u AUS ga ima a koliko se tamo koristi govori ti podatak da je kompletan gradski sistem na njemu ( tj prilagodjen i sinhronizovan ). Imas tacno kada koji bus krece, dal je krenuo i gde se nalazi najblizi bus od tebe, kada ti ide trajekt i koliko jos mesta ima ( np za kola ), gde su zacepljenja u saobracaju i kako da ih zaobidjes...

Ovde kosta dosta ( ja sam moj 3GS platio oko 550e, al je sa 32GB i Sim Free ), da je podrzan od strane nase zastarele mreze 100% bi mogao da se uzme na racun....
 
imam jedan jako vazan video koji ne mogu nikako da prebacim sa iphonea u comp . On traje oko 25 minuta i u gom playeru je, sve ostale krace video zapise prebacuje bez problema .. Da li neko moze da mi kaze kako da resim problemcic ?
 
Ljudi može mala pomoć?
Danas sam, konačno, dobio iPhone-4S je u pitanju.
E sada, on je uzet u Hrvatskoj skinut je sa mreže i Sim Free je i već je bio djelimično aktiviran tj čovek od koga sam uzeo rekao mi je da je korišten 7-8 dana jer su mu skinuli vakum kada su ga skidali sa mreže.

E šta je u pitanju, pa ja sam ubacio svoju MTS karticu i spojio iPhone preko USB-a sa računarom ali na šta god da kliknem na iPhon-u piše mi tipa "Neuspjela aktivacija mob. podatkovne mreže. Niste pretplaćeni na usluge mobilnih podataka"

Znači to mi piše kada kliknem na ikonice iTunes na Karte, na Vrijeme, App Store itd.

Inače na MTS postpaid sam i imam besplatan internet.
Ne znam čak ni da li ga ja trebam aktivirati preko iTunes-a jer kada sam ubacio Sim karticu i uključio ga najnormalnije mi se prikazale one početne ikonice.

Baš se loše snalazim.

Pa eto ako može neka pomoć, šta i kako da radim za početak..

Hvala

I da, zašto kada kliknem na Home dugme i držim ga uključi mi se Voice Control a ne Siri?
Zar ne bi trebao Siri da mi se uključi?
 

Back
Top