Oženjen sam, kao momak živim

može da se krije neko vreme, ali ga pre ili kasnije odaju detalji...
mislim, ko želi da vidi, videće

elem, manipulacija najgore vrste
koji je to moralni nivo da ti kod kuće imaš ženu (sa ili bez dece), a muvaš redom... negde će da upali, bez dalje diskusije, ali je to najogavnija manipulacija radi zadovoljavanja niskih strasti
e onda, kad se otkrije, sledi čuveni scenario udaranja na patetiku, kako je on u stvari nesrećan u braku, kako ga ona ne razume, ali mora da je trpi iz ovog ili onog razloga ... ili - razvodi se, evo samo što nije

pa se onda neka devojčica naloži na to kako je on, eto, nesrećan, i da samo kad je s njom oseća da je živ...

užas
s takvim čovekom ne bih mogla ni da se družim
 
Vidi je stvarno otvorila temu :lol:

I mislim da takve stvari ne mogu da se sakriju

Sta je ovo nikog nema
Niko nije bio sa ozenjenim :lol:

O boze moracu sama da postujem ovde :roll:

To su ljigavci najgore vrste
Ako si ozenjen a volis da ebes sa strane budi musko pa tako i reci
Ne razumem zasto skrivati tako nesto?

Pazi monologa!:lol:...pa ti si i mene zahebala:rotf:
 
Da li ste vi, ili neko vama blizak, imali to "zadovoljstvo" da dođete u kontakt sa muškarcima koji uleću u veze, pritom krijući da su oženjeni?

Kako se otkrilo da je oženjen, koja je bila reakcija (i vaša i njegova) i šta uopšte mislite o takvim ljudima?

to je zivot 70 posto muškaraca
na ovaj ili onaj način
niko ne želi da robija nevin
sasvim mi je ok
 
Da li ste vi, ili neko vama blizak, imali to "zadovoljstvo" da dođete u kontakt sa muškarcima koji uleću u veze, pritom krijući da su oženjeni?

Kako se otkrilo da je oženjen, koja je bila reakcija (i vaša i njegova) i šta uopšte mislite o takvim ljudima?

Ja sam uletao u veze iako sam ozenjen ali nisam imao potrebe da krijem.
Naime, uvek postoji odredjen procenat zena koje ce svesno uci u kratku avanturu sa ozenjenim tako da lazem i cimam se-nije bilo potrebe.
 
Da li ste vi, ili neko vama blizak, imali to "zadovoljstvo" da dođete u kontakt sa muškarcima koji uleću u veze, pritom krijući da su oženjeni?

Kako se otkrilo da je oženjen, koja je bila reakcija (i vaša i njegova) i šta uopšte mislite o takvim ljudima?
nisam dolazila u tu situaciju, buduci da se krecem krugovima vrsnjaka a starije zaobilazim
uglavnom... ne mislim
osim sto se nadam da nikom od prijatelja nece dopasti neko takav
 
Da li ste vi, ili neko vama blizak, imali to "zadovoljstvo" da dođete u kontakt sa muškarcima koji uleću u veze, pritom krijući da su oženjeni?

Kako se otkrilo da je oženjen, koja je bila reakcija (i vaša i njegova) i šta uopšte mislite o takvim ljudima?

A koliko dugo tako nešto može da se krije? Ili, da budem jasnija... koliko guska moraš da budeš, pa da tako nešto ne naslutiš, ako ni po čemu drugom, onda po terminima ili mestima na koja te izvodi / privodi.

I kome uopšte tako nešto smeta, nešto po današnjim devojkama ne vidim razlog da se uopšte krije tako nešto.
O kojim ljudima?
Oženjenima, ili onima koji uleću u avanturu sa takvima? I odkada se to zove "veza"?
 
Da li ste vi, ili neko vama blizak, imali to "zadovoljstvo" da dođete u kontakt sa muškarcima koji uleću u veze, pritom krijući da su oženjeni?

Kako se otkrilo da je oženjen, koja je bila reakcija (i vaša i njegova) i šta uopšte mislite o takvim ljudima?

Morao bih da znam tu koja živi u neznaju, ili "neznanju", da bih mogao imati neko mišljenje o tom čoveku.
 
pa taj oženjeni može da održava vezu sa još nekom
i to može da traje

Pa može... ali ne pričam o tome, ne radi se o trajnosti... već o nekim drugim karakteristikama "veze"... uzimala / davala odnos u "vezi" i vezi se razlikuju. Znači, ne radi se o da li se može, ili ne može... već o tome šta i koliko uopšte možeš da očekuješ od te osobe?
E, sad... pitanje je da li se mnogi po ovom pitanju osećaju uskraćeni, ili je sve ovo pitanje morala?
 

Back
Top