Власти у Србији на штету Србије предали Младићев "дневник" антисрпском трибуналу

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
Председник Хашког трибунала Патрик Робинсон оценио је данас да ће нови докази, које је Србија пружила Трибуналу у виду ратног дневника хашког оптуженика Ратка Младића, утицати на седам од девет поступака који су у току.

Робинсон је, представљајући шестомесечни извештај о раду Савету безбедности Уједињених нација, рекао да ће ови дневници можда утицати и представити нове доказе у поступцима који се воде против оптуженика Франка Симатовића, Јовице Станишића, Стојана Жупљанина, Радована Караџића.
http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/61710/Mladicevi-dnevnici-krunski-dokazi-u-Hagu
Најгору власт у историји Српској. Све на штету Србије. Дају антисрпском трибуналу наводно Младићев "дневник" који ће се употребити на штету Србије. Када ће велеиздајници одговарати за помагање антисрпског трибунала на штету Србије?
 
Зар да очекујемо неки добар потез од антисрба на власти. Ови што владају су НАТО слуге у дупелисци.
Исто толику осуду заслужују они који су гласали за њих и који ће поново гласати за њих.
 
http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/61710/Mladicevi-dnevnici-krunski-dokazi-u-Hagu
Најгору власт у историји Српској. Све на штету Србије. Дају антисрпском трибуналу наводно Младићев "дневник" који ће се употребити на штету Србије. Када ће велеиздајници одговарати за помагање антисрпског трибунала на штету Србије?

Svi koji kriju Mladica (ako je uopste ziv) cine NAJVECU STETU SRPSKOM NARODU I IZDAJNICI SU!

Mladic NEMA NIKAKVE VEZE sa Srbijom!:evil:

Njegovim cuvanjem SAMI SEBI TOVARIMO GREH!

Zasto ga ne cuva RS, ona za koju se borio?
 
Zar stvarno verujete da ce Mladic samo tako da ostavi svoj dnevnik, da ga zaboravi ili sta god?

Rec je o Ratku Mladicu pobogu

To je covek kome se takve stvari ne desavaju, ja jednostavno ne verujem u to.
Зато сам ставио "дневник". Хоштаплери раде на штету Србије и нема никаквог доказа да је то стварно Младићев дневник.
 
Svi koji kriju Mladica (ako je uopste ziv) cine NAJVECU STETU SRPSKOM NARODU I IZDAJNICI SU!

Mladic NEMA NIKAKVE VEZE sa Srbijom!:evil:

Njegovim cuvanjem SAMI SEBI TOVARIMO GREH!

Zasto ga ne cuva RS, ona za koju se borio?

Највећу штету Српском народу чине они који подржавају да се Младићев "дневник" преда антисрпском трибуналу. РС је део Србије.
 
Исто толику осуду заслужују они који су гласали за њих и који ће поново гласати за њих.
Одговараће и пред Богом. Ко код је гласао за жуте индиректно је крив за све што нам се догађа.
 
http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/61710/Mladicevi-dnevnici-krunski-dokazi-u-Hagu
Најгору власт у историји Српској. Све на штету Србије. Дају антисрпском трибуналу наводно Младићев "дневник" који ће се употребити на штету Србије. Када ће велеиздајници одговарати за помагање антисрпског трибунала на штету Србије?

Проблем тих дневника лежи у њиховој веродостојности која ничим није доказана.Без обзира на ту чињеницу они се узимају као крунски доказ у процесима који се воде пред тим судом "правде"
Још гора ствар од слања дневника хагу је испорука држављана Србије том суду из којег се неки живи нису вратили !
 
Највећу штету Српском народу чине они који подржавају да се Младићев "дневник" преда антисрпском трибуналу. РС је део Србије.

RS nije deo Srbije.

Jos manje je Srbija deo RS.

Nemoj da lupetas.
 
http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/61710/Mladicevi-dnevnici-krunski-dokazi-u-Hagu
Најгору власт у историји Српској. Све на штету Србије. Дају антисрпском трибуналу наводно Младићев "дневник" који ће се употребити на штету Србије. Када ће велеиздајници одговарати за помагање антисрпског трибунала на штету Србије?

kakva je ovo navala danas...
 
Ma znam ja, ali istorija je PROSLOST.

Znas li ti kolika je bila Austrougarska?

E, ja mislim da te se stidi i beli orao..:bljak::bljak:
* Sin
* Unuk
* Praunuk
* Čukununuk
* Navrnunuk (Bele pčele)
* Kurđel
* Askurđel
* Kurđup
* Kurlebalo
* Sukurdov
* Surdepač
* Omžikur
* Kurajber
* Panđupan
* Sajtava
* Beli orao
 

Back
Top