Koliko?

Koliko nam treba ministarstava?

  • manje od DESET

  • od DESET do TRINAEST

  • između TRINAEST I ŠESNAEST

  • između ŠESNAEST I DVADESET

  • više od DVADESET

  • OVOLIKO KOLIKO IMA


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Рад и социјална политика могу да се утопе у Министарство економије, телекомуникације у инфраструктуру.
Е сад да ли би било превише да Екологију припојимо економији јер је донекле са њом повезана или је оставити засебно ?

Bilo bi premnogo ...uostalom MIN ekonomije po meni nije potrebno ...nismo ga imali ni ranije izmislili ga zbog Dinkića .... PA IMAMO FINANSIJE .... to je to ...
 
Bilo bi premnogo ...uostalom MIN ekonomije po meni nije potrebno ...nismo ga imali ni ranije izmislili ga zbog Dinkića .... PA IMAMO FINANSIJE .... to je to ...
Да, битно је да имамо једно министарство које ће се бавити фискалном политиком, привредом, трговином и сл. још боље је да то буду Финансије.
 
1.Inostranih poslova
2.Kulturu i prosvetu
3.Vojska i policija
4.Unutrasnjih poslova
5.Privreda i ekonomija, tj. Finansije
6.Infrastruktura,gradjevina i telekomunikacije
7.Zdravstvo i nesto tipa ekologije uz to
8. Pravosudje
9.Sport
10. Ministrstvo Vera
11. KiM
12. Dijaspora
13. Lokalna samouprava
eventualno 14. ekologija
15. Ljudska i manjinska prava

Како вам се сада чини ?
 
1.Inostranih poslova
2.Kulturu i prosvetu
3.Vojska i policija
4.Unutrasnjih poslova
5.Privreda i ekonomija, tj. Finansije
6.Infrastruktura,gradjevina i telekomunikacije
7.Zdravstvo i nesto tipa ekologije uz to
8. Pravosudje
9.Sport
10. Ministrstvo Vera
11. KiM
12. Dijaspora
13. Lokalna samouprava
eventualno 14. ekologija
15. Ljudska i manjinska prava

Како вам се сада чини ?
Malo je to,kume.
 
A gde si ti to našao da sam prozvao lično tebe?**bote,vi pravnici stvarno niste intelektualci a ni sa matematikom nemate dve čiste.:hahaha:

Odovoriću ti još sad i zaista sa tobom sam završio na ovoj temi --- REKAO SI PRAVNE FAKULTETE TREBA UKINUTI JER ŠKOLUJU pa si naveo šta I IZVRŠIO GENERALIZACIJU. To što ne umeš pravilno da se izraziš tvoj je problem .....nisi rekao JER ... P O J E D I N I PRAVNICI ...već PRAVNICI .....a to zato što znaš da se zbog pojedinih ne može ukinuti FAKULTET ...pa se bezobrazno i bezobzirno da bi podržao svoju anarhističku ideju - IZVRŠIO GENERALIZACIJU ......

A BEZ PRAVA I PRAVNIKA I PRAVNOG SISTEMA - NEMA NI DRŽAVE!
 
1.Inostranih poslova
2.Kulturu i prosvetu
3.Vojska i policija
4.Unutrasnjih poslova
5.Privreda i ekonomija, tj. Finansije
6.Infrastruktura,gradjevina i telekomunikacije
7.Zdravstvo i nesto tipa ekologije uz to
8. Pravosudje
9.Sport
10. Ministrstvo Vera
11. KiM
12. Dijaspora
13. Lokalna samouprava
eventualno 14. ekologija
15. Ljudska i manjinska prava

Како вам се сада чини ?

Ekologiju spojiti sa zdravstvom .... Vere spojiti sa Ljudskim i manjinskim pravima ....dijasporu sa inostranim poslovima I TO JE TO!
 
Odovoriću ti još sad i zaista sa tobom sam završio na ovoj temi --- REKAO SI PRAVNE FAKULTETE TREBA UKINUTI JER ŠKOLUJU pa si naveo šta I IZVRŠIO GENERALIZACIJU. To što ne umeš pravilno da se izraziš tvoj je problem .....nisi rekao JER ... P O J E D I N I PRAVNICI ...već PRAVNICI .....a to zato što znaš da se zbog pojedinih ne može ukinuti FAKULTET ...pa se bezobrazno i bezobzirno da bi podržao svoju anarhističku ideju - IZVRŠIO GENERALIZACIJU ......

A BEZ PRAVA I PRAVNIKA I PRAVNOG SISTEMA - NEMA NI DRŽAVE!
Pogledaj koliko je pravnika u politici,državnoj upravi,lokalnim samoupravama,MUPu,BII i na drugim mestima koja su važna za državu i razmisli da li su oni kvalifikovani za te poslove ili samo prave štetu ovoj državi i narodu.Jednostavno je,potrebna je matematika za osnovnu školu.Skoro svi oni su štetočine.Evo i jedan primer:Toma grobar nije više grobar nego pravnik a ''kupio'' je glupavo srpsko javno mnenje populizmom a ne blistavim pravnim rešenjima,amandmanima u skupštini ili radom u odborima.
 
Pogledaj koliko je pravnika u politici,državnoj upravi,lokalnim samoupravama,MUPu,BII i na drugim mestima koja su važna za državu i razmisli da li su oni kvalifikovani za te poslove ili samo prave štetu ovoj državi i narodu.Jednostavno je,potrebna je matematika za osnovnu školu.Skoro svi oni su štetočine.Evo i jedan primer:Toma grobar nije više grobar nego pravnik a ''kupio'' je glupavo srpsko javno mnenje populizmom a ne blistavim pravnim rešenjima,amandmanima u skupštini ili radom u odborima.


Pričati gluvom ili onom ko neće da čuje potpuno je isto .....
 
Да.
На почетку сам гласао 13-16 али после Ваших конструктивних предлога, 10-13 делује сасвим реално.

Važi prijatelju al to jednog dana kada je ti i ja budemo sastavljali. Bar neko nešto u ovoj zemlji da se dogovori. Budi mi pozdravljen . Laku noć!
 
Šta to neću da čujem?Jesu li oni koji završe pravo kvalifikovani za bilo koje zanimanje i radno mesto u ovoj državi ili su samo lopovi koji prave štetu?Koji zaključak je bliži istini?


Što je danas lep i sunčan dan ...što je danas lep i sunčan dan ...što je danas lep i sunačan dan,,,, što je danas lep i sunčan dan ......:super:
 
Тома није успео да заврши Правни факултет али је зато дипломирао на Факултету за Менаџмент.
 
Što je danas lep i sunčan dan ...što je danas lep i sunčan dan ...što je danas lep i sunačan dan,,,, što je danas lep i sunčan dan ......:super:
3.gif
 

Back
Top