F1....

bebidoll

Primećen član
Poruka
905
jao, sto sam se ja nesto u poslednje vreme primila na F1!! svake druge nedelje MORAM da ih pratim! letos sam bila na beranovcu iiiii...sto je bilo scary!! uuf mnooogo jako!!!

je l' pratite i vi trke??
 
Jos pitas,obozavam da gledam F1...ali pocelo je smaranje zbog Crvenog,zato sto od pocetka znas ko ce da pobedi.Inace ja sam vatreni navijac McLaren-Mercedes-a i to za Kimija!!
 
bebidoll:
Master_Chief:
infidel:
ja sam pre bio veliki fan D. Hill-a, ali njega vise nema, pa sam preso na Hakinena koji se fala * vraca, ovaj Sumi ga bas *
Kad ce Hakinen da se vrati????????!!!!!

koji je taj?? mozda sam cula a mozda i nisam!? :?

meni se naj svidjaju schumacher i barichello.... :twisted:

Hakinen je otisao 2001 ako se ne varam,inace on je jedini mogao da se nosi sa Sumaherom,i pobedio ga je.
Ma Sumi je dosadan ko zubna bolest...
 
F1 je svake godine sve manje i manje zanimljiva i sve vise predvidiva. Ja sam ga pratio ranije dosta i sad je pratim, al' onako reda radi... Daleko mi je zanimljivi sad WRC (World Rally Cup)
 
Kad_LupimLupim:
F1 je svake godine sve manje i manje zanimljiva i sve vise predvidiva. Ja sam je pratio ranije dosta i sad je pratim, al' onako reda radi... Daleko mi je zanimljivi sad WRC (World Rally Cup)
Slazem se,WRC postaje sve popularniji,a F1 je sad samo jedna velika manifestacija gde bogati ljudi zgrcu jos vise para u svoje dzepove.
 
Master_Chief:
bebidoll:
Master_Chief:
infidel:
ja sam pre bio veliki fan D. Hill-a, ali njega vise nema, pa sam preso na Hakinena koji se fala * vraca, ovaj Sumi ga bas *
Kad ce Hakinen da se vrati????????!!!!!

koji je taj?? mozda sam cula a mozda i nisam!? :?

meni se naj svidjaju schumacher i barichello.... :twisted:

Hakinen je otisao 2001 ako se ne varam,inace on je jedini mogao da se nosi sa Sumaherom,i pobedio ga je.
Ma Sumi je dosadan ko zubna bolest...

aaa tako znaci...*ebi ga, bas steta sto je otisao! meni nije dosadan....jao koje je to przenje na stazama- evo adrenalin!!! aaaaaa

ps. nisam ni rekla da je schumacher lepppp
 
Ma kad se Hakinen vrati onda ce biti vise akcije na stazi,sad vec od pocetka znas ko ce da pobedi,to nije zanimljivo...A i vreme ja da neko "stane" na rep Sumaheru. 8)
 
e to je nesto sto nikada nisam pratila... nije da mislim da je besmisleno ili da ne volim, nego jednostavno tako... nisam...
a cula sam za sva imena koja ste spomenuli (((:
/me is proud 8)
 

Back
Top