Merilo kvaliteta muskog polnog organa

Moram da otvorim jednu zrelu temu :hahaha:

DakleM recimo da Vas forumas pozove da izmerite koliko mu je dobar polni organ, po kojim kriterijumima biste vi to odmerili ? Da li Vas je nekad neki forumas naterao na ovakav cin ?

Hvala :rotf:

znam sta te je inspirisalo da otvoris ovu temu:D i ja sam se iskilavio doticnom. A mozda sam glup? mozda imaju lepsi i manje lepi ud-ovi? ovaj se sjaji, onaj ne..ili sta vec...zbog shaume :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
mjeri se duzina,debljina,cvrstina...kako mjeriti...pa ustima i jezikom kako drugacije :mrgreen:

ne,nije me niko tjerao na tako neshto...:)
:cmok: Hvala sto si dala odgovor, samo jel deblji, cvrsci, duzi znaci veceg kvaliteta ? :think:
U Stivi ala si sazreo...sva sam se naježila.:manikir:


Hvala Zvoco, tezim da da sazrim sto vise mogu i spremim se u letnje pohode , al mogla bi da das doprinos temi, vazi ? :flert:
 
:cmok: Hvala sto si dala odgovor, samo jel deblji, cvrsci, duzi znaci veceg kvaliteta ? :think:



Hvala Zvoco, tezim da da sazrim sto vise mogu i spremim se u letnje pohode , al mogla bi da das doprinos temi, vazi ? :flert:

jok,nije...mi sve volimo male tanke i mlitave :lol:

naravno da jeste znak kvaliteta...

daljeeee....ukus sperme koju ta ku*cina izbaci eto...moze i to...velikih,cvrstih i debelih ima svuda :)
 
Poslednja izmena:

Back
Top