vi mi recite....

-Favourite Girl-

Početnik
Poruka
9
gledam ovi klinci 98 godiste(sad 5.zavrsili) stoje trojica na uglu zgrade iz zvale se sa nekim likusama koje su isto ja msm 98 i kao kazu da su u vezi sa njima.....ove 97 jos nekako i shvatam da su u vezama,msm ipak imaju 13 godina,sad u 7. a za 96 mi je potpuno normalno,e sa dmene zanima dali je po vama normalno to sto sa 11 godina vec stupaju u veze,ili sam ja staromodna? :D
 
gledam ovi klinci 98 godiste(sad 5.zavrsili) stoje trojica na uglu zgrade iz zvale se sa nekim likusama koje su isto ja msm 98 i kao kazu da su u vezi sa njima.....ove 97 jos nekako i shvatam da su u vezama,msm ipak imaju 13 godina,sad u 7. a za 96 mi je potpuno normalno,e sa dmene zanima dali je po vama normalno to sto sa 11 godina vec stupaju u veze,ili sam ja staromodna? :D

Veruj mi nisi jedina, i meni je to nekako nenormalno, i prerano za taj uzrast. To su jos deca, i nemaju predstavu o zivotu, sta vise mladji od mene za citavu deceniju :D
Ne govorim o nekom iskustvu, ali oni su do pre koju godinu ucili da pisu i sabiraju brojeve kod uciteljice :lol:
 
Jaoj znam na sta mislis, imam ja nesto da dodam. Moja tetka pre neki dan nasla sinu odnosno mom bratu u telefonu poruke "Odaberi ili ona ili ja, ne mozes da nas posedujes obe" i tako poruke tog tipa a kad vam kazem da mi je taj brat peti razred :eek:
znaci danasnja deca mnogo brze napreduju u smislu da saznaju neke stvari koje smo mi saznavali u po prvoj i drugoj godini srednje :eek:

Mislim da je to jako lose .... Eto da budem kratak :neutral:
 
Nisam Dragana :D

a nista mi to vise nije cudno...
Ima klinka kod mene u zgradi 6 razred.
zabavlja se sa klincem 7 razred. On mi je pokazao snimak njih dvoje, peting, skinuo joj majicu, brus, uzas, samo sto se nisu..
nista mi vise nije cudno.
 
Nisam Dragana :D

a nista mi to vise nije cudno...
Ima klinka kod mene u zgradi 6 razred.
zabavlja se sa klincem 7 razred. On mi je pokazao snimak njih dvoje, peting, skinuo joj majicu, brus, uzas, samo sto se nisu..
nista mi vise nije cudno.

e hebi ga,ja se ponadao,nema dragane godinama :hahaha:
inace,ti verovatno nisi videla uncensored deo,koji sto posto postoji :mrgreen:
 
jednostavno, doslo je do pomeranja opsteprihvacenih moralnih nacela. Nekada je to sve islo postepeno, a danas, se odma bacaju na fiziku, cak nema ni hemije, vec cista realizacija licne satisfakcije. Ako vam kazem da sam znao klinca koji je u petom osnovne gubio nevinost, dovoljno je receno o sistemu vrednosti:dash:
btw, ja sam tek sredinom srednje poceo da izlazim sa neznijim polom :D sto je danas nezamislivo
 
jednostavno, doslo je do pomeranja opsteprihvacenih moralnih nacela. Nekada je to sve islo postepeno, a danas, se odma bacaju na fiziku, cak nema ni hemije, vec cista realizacija licne satisfakcije. Ako vam kazem da sam znao klinca koji je u petom osnovne gubio nevinost, dovoljno je receno o sistemu vrednosti:dash:
btw, ja sam tek sredinom srednje poceo da izlazim sa neznijim polom :D sto je danas nezamislivo

Moralna nacela se menjaju..i to je to...ono sto je nama danas donekle cudno nasoj deci ce biti normalno i kraj price....

dal to znaci da je ovo danas bolesno...pa i ne bas...vise da je drugacije od onog na sta smo mi navikli..a opet to je nasim babama i dedama kretenski....svaka generacija prica o onoj novoj da ne valja...
 
ja se secam kada sam bila 4. razred bila sam jaaako zaljubljena u jednog decaka iz razreda i ja to rekla jednoj likusi misleci da nece njemu reci,kad ono cvrc bas je to uradila i dokraja taj gari mene pitao da se smuvamo o.O a bezi bre imam samo 10 godina,kakva crna veza..(msm tad sam imala 10) hocu da kazem da su se granice sad jaaako pomerile :S
 
Poslednja izmena:
gledam ovi klinci 98 godiste(sad 5.zavrsili) stoje trojica na uglu zgrade iz zvale se sa nekim likusama koje su isto ja msm 98 i kao kazu da su u vezi sa njima.....ove 97 jos nekako i shvatam da su u vezama,msm ipak imaju 13 godina,sad u 7. a za 96 mi je potpuno normalno,e sa dmene zanima dali je po vama normalno to sto sa 11 godina vec stupaju u veze,ili sam ja staromodna? :D

Pa dobrooo, neka se "vole" decica:mrgreen:
 
evo i ovde da postavim ;)
ja sam uhvatio screen,na nekoj grupi na fejsu :mrgreen:
winfolajf.jpg
 
Svi hoce da su stariji, jedino ja hocu da sam opet mali.

A sto se tice ovih fb komentara iznad, samo cu reci jedno, nemam sestru a da imam i da je kao ova gospodjica Markovic, tako slatko bih je isamarao.
 

Back
Top