Kraljevske porodice

Anabell

Obećava
Poruka
94
Procitala sam na nekim temama o izvesnim "kraljevskim/reptilskim" porodicama, ali nigde se na navodi koje su to sve porodice. Cini mi se da negde procitah da ih ima 13. Moze li neko da mi pomogne?

Ps. Svaki post koji ne bude imao veze sa temom bice momentalno prijavljen kao spam. Ako nekoga ova tema ne interesuje ili je smatra smesnom, neka ne komentarise ovde.
 
Procitala sam na nekim temama o izvesnim "kraljevskim/reptilskim" porodicama, ali nigde se na navodi koje su to sve porodice. Cini mi se da negde procitah da ih ima 13. Moze li neko da mi pomogne?
1. Rothschild(Bauer or Bower)-Pindar
2. Bruce
3. Cavendish (Kennedy)
4. De Medici
5. Hanover
6. Hapsburg
7. Krupp
8. Plantagenet
9. Rockefeller
10. Romanov
11. Sinclair (St.Clair)
12. Warburg (Del Banco)
13. Windsor (Saxe-Coburg-Gothe)

Svaka od ovih 13 vladajucih familija ima svoju zonu uticaja na Zemlji i odredjenu ulogu koju treba da obavi na Zemlji. Ove odredjene funkcije ukljucuju globalne finansije, vojnu tehnologiju i razvoj, umnu kontrolu, religiju, i medije. Svaka od 13 vladajucih familija ima vece od 13 clanova takodje. Broj 13 za njih ima posebno znacenje. Oni znaju da postoji 12 tipova energije koji prolaze kroz 10 aspekata Bozjeg Uma. Ukupnost od 12 energija je jednako trinaestoj energiji. Ovo se smatra kao najmocnije znanje. Oni takodje znaju da u stvari postoji 13 znakova zodijaka, ne samo uobicajenih 12. Oni su sacuvali 13 znak koji je skriven vekovima, zato sto je to znak Zmaja. Oni cuvaju kvalitet i znacenje tog znaka jer je to put do Reptilskog uma.

Sledeci nivo je drugo komandujuca familija koja podrzava rad Pindara i ostalih familija. Dok su clanovi 13 glavnih porodica sposobni da menjaju telo, ostalih 300 podrzavajucih familija vecinom to nisu. Oni imaju visok nivo Reptilskog DNK. I poznati su kao Komitet od 300.
Ove familije imaju poznata imena kao Agnelli, Balliol, Beale, Bell, Bouvier, Bush, Cameron, Campbel, Carnegie, Carrington, Coolidge, Delano, Douglas, Ford, Gardner, Graham, Hamilton, Harriman, Heinz, Kuhn, Lindsay, Loeb, Mellon, Mongomery, Morgan, Norman, Oppenheimer, Rhodes, Roosvelt, Russel, Savoy, Schiff, Seton, Spencer, Stewart/Stuart, Taft, i Wilson. A tu su i mnogi drugi. Komitet 300, koristi dobro poznate institucije da postignu svoje ciljeve, ukljucujuci Savet za Inostrane Odnose, Rimski Klub, Mafia, CIA, Institut za Nacionalne Poslove, NSA, Mossad, Tajni Servis, Medjunarodni Monetarni Fond, Federalne Rezerve, Interpol, ovo su samo neke. Sve su ovo privatne organizacije, predstavljene kao drzavni organi, ali to je daleko od istine.
 
1. Rothschild(Bauer or Bower)-Pindar
2. Bruce
3. Cavendish (Kennedy)
4. De Medici
5. Hanover
6. Hapsburg
7. Krupp
8. Plantagenet
9. Rockefeller
10. Romanov
11. Sinclair (St.Clair)
12. Warburg (Del Banco)
13. Windsor (Saxe-Coburg-Gothe)

Svaka od ovih 13 vladajucih familija ima svoju zonu uticaja na Zemlji i odredjenu ulogu koju treba da obavi na Zemlji. Ove odredjene funkcije ukljucuju globalne finansije, vojnu tehnologiju i razvoj, umnu kontrolu, religiju, i medije. Svaka od 13 vladajucih familija ima vece od 13 clanova takodje. Broj 13 za njih ima posebno znacenje. Oni znaju da postoji 12 tipova energije koji prolaze kroz 10 aspekata Bozjeg Uma. Ukupnost od 12 energija je jednako trinaestoj energiji. Ovo se smatra kao najmocnije znanje. Oni takodje znaju da u stvari postoji 13 znakova zodijaka, ne samo uobicajenih 12. Oni su sacuvali 13 znak koji je skriven vekovima, zato sto je to znak Zmaja. Oni cuvaju kvalitet i znacenje tog znaka jer je to put do Reptilskog uma.

Sledeci nivo je drugo komandujuca familija koja podrzava rad Pindara i ostalih familija. Dok su clanovi 13 glavnih porodica sposobni da menjaju telo, ostalih 300 podrzavajucih familija vecinom to nisu. Oni imaju visok nivo Reptilskog DNK. I poznati su kao Komitet od 300.
Ove familije imaju poznata imena kao Agnelli, Balliol, Beale, Bell, Bouvier, Bush, Cameron, Campbel, Carnegie, Carrington, Coolidge, Delano, Douglas, Ford, Gardner, Graham, Hamilton, Harriman, Heinz, Kuhn, Lindsay, Loeb, Mellon, Mongomery, Morgan, Norman, Oppenheimer, Rhodes, Roosvelt, Russel, Savoy, Schiff, Seton, Spencer, Stewart/Stuart, Taft, i Wilson. A tu su i mnogi drugi. Komitet 300, koristi dobro poznate institucije da postignu svoje ciljeve, ukljucujuci Savet za Inostrane Odnose, Rimski Klub, Mafia, CIA, Institut za Nacionalne Poslove, NSA, Mossad, Tajni Servis, Medjunarodni Monetarni Fond, Federalne Rezerve, Interpol, ovo su samo neke. Sve su ovo privatne organizacije, predstavljene kao drzavni organi, ali to je daleko od istine.

Da mislim da ide ovim redom.Inace sjajan post:)
 
Da mislim da ide ovim redom.Inace sjajan post:)
nije bas tim redom, redosled je vise nasumican :)

Ako si mislio po trenutnoj snazi redosled je drugaciji. Nekada je moc bila skoro ravnomerno rasporedjena po familijama. Danas nije tako vec se bitka za "presto" vodi izmedju ove tri familije i one su mnogo jace od ostalih:

Rothschild

Windsor

Romanov

Royal,sto se tice tog 13-tog znaka (Zmaja).Takav znak postoji u Kineskom horoskopu?
Molim te napisi nesto o tome.
Ne ne mislim to, iako jedna od varijacija. Mislim na ritualni kalendar i zodijak od 13 lunarnih meseci.
 
Da li je neko od vas primetio koliko su grbovi dve najjace kraljevske/reptilske familije slicni? Ako nekog interesuje okultno znacenje ovih grbova neka kaze.

Windsor
princofwrag4cc.jpg


Rothschild
rothgrb8qj.jpg
 
Poslednja izmena:
1. Rothschild(Bauer or Bower)-Pindar
2. Bruce
3. Cavendish (Kennedy)
4. De Medici
5. Hanover
6. Hapsburg
7. Krupp
8. Plantagenet
9. Rockefeller
10. Romanov
11. Sinclair (St.Clair)
12. Warburg (Del Banco)
13. Windsor (Saxe-Coburg-Gothe)

Svaka od ovih 13 vladajucih familija ima svoju zonu uticaja na Zemlji i odredjenu ulogu koju treba da obavi na Zemlji. Ove odredjene funkcije ukljucuju globalne finansije, vojnu tehnologiju i razvoj, umnu kontrolu, religiju, i medije. Svaka od 13 vladajucih familija ima vece od 13 clanova takodje. Broj 13 za njih ima posebno znacenje. Oni znaju da postoji 12 tipova energije koji prolaze kroz 10 aspekata Bozjeg Uma. Ukupnost od 12 energija je jednako trinaestoj energiji. Ovo se smatra kao najmocnije znanje. Oni takodje znaju da u stvari postoji 13 znakova zodijaka, ne samo uobicajenih 12. Oni su sacuvali 13 znak koji je skriven vekovima, zato sto je to znak Zmaja. Oni cuvaju kvalitet i znacenje tog znaka jer je to put do Reptilskog uma.

Sledeci nivo je drugo komandujuca familija koja podrzava rad Pindara i ostalih familija. Dok su clanovi 13 glavnih porodica sposobni da menjaju telo, ostalih 300 podrzavajucih familija vecinom to nisu. Oni imaju visok nivo Reptilskog DNK. I poznati su kao Komitet od 300.
Ove familije imaju poznata imena kao Agnelli, Balliol, Beale, Bell, Bouvier, Bush, Cameron, Campbel, Carnegie, Carrington, Coolidge, Delano, Douglas, Ford, Gardner, Graham, Hamilton, Harriman, Heinz, Kuhn, Lindsay, Loeb, Mellon, Mongomery, Morgan, Norman, Oppenheimer, Rhodes, Roosvelt, Russel, Savoy, Schiff, Seton, Spencer, Stewart/Stuart, Taft, i Wilson. A tu su i mnogi drugi. Komitet 300, koristi dobro poznate institucije da postignu svoje ciljeve, ukljucujuci Savet za Inostrane Odnose, Rimski Klub, Mafia, CIA, Institut za Nacionalne Poslove, NSA, Mossad, Tajni Servis, Medjunarodni Monetarni Fond, Federalne Rezerve, Interpol, ovo su samo neke. Sve su ovo privatne organizacije, predstavljene kao drzavni organi, ali to je daleko od istine.

13 znak je valjda Opchiucus? I kakve veze imaju reptili sa Bozjim Umom/Jel i oni veruju u Boga ili?
 
Procitala sam na nekim temama o izvesnim "kraljevskim/reptilskim" porodicama, ali nigde se na navodi koje su to sve porodice. Cini mi se da negde procitah da ih ima 13. Moze li neko da mi pomogne?

Ps. Svaki post koji ne bude imao veze sa temom bice momentalno prijavljen kao spam. Ako nekoga ova tema ne interesuje ili je smatra smesnom, neka ne komentarise ovde.

Evo ja da dam doprinos simbolicki. Ima 13 porodica, na celu je Rotchild. Inace, oni su svi cistokrvi reptili, a glavni medju njima je Pindar, i on je uvek Rotchild. Menjaju oblik iz reptilskog u humaniodnog, jer im je dnk takve strukture. Neki kazu da bi i mi to mogli ali jos nije dovoljno istrazeno, nazalost. Reptili koji vladaju nad tim hibridima (13 porodica) se nalaze na 4. denzitetu. Oni su takodje na planeti Zemlji ali mi ih ne detektujemo vidom jer smo tako programirani.Pogledajte film ''lives''. Ostalo cu sacuvati za neki drugi put.
 
13 znak je valjda Opchiucus? I kakve veze imaju reptili sa Bozjim Umom/Jel i oni veruju u Boga ili?
Pa recimo da po jednoj teoriji sve je nastalo od takozvane svesti (olicenoj u beskonacnoj svetlosti),u to svrstavam bica koja zive na visim astralnim ravnima.
Mislim da ide ovim redom

1.Duh kao apsolutna ili cista svest koja se omogucava
2.Andeoska hijerarhija
3.Svesna bica u kosmosu koja postoje na suptilnijim dimenzijama tj. neorganska bica
4.Ljudska bica (na Zemlji i drugim planetama) u fizickom svetu tj organska bica
5.Zivotinje i insekti
6.Biljke
7.Minerali
8.Subatomske cestice koje su istovremeno i cista energija koja je identicna cistoj svesti duha


Ovakva jhijerarhija je otkrivena kada je stari hebrejski jezik unet u kompjuter i kada su dekodirani neki delovi Biblije.Kontrolori ovoga sveta ne dozvoljavaju da se cela ova istina objavi....
Ima jos ali me mrzi da pisem.:)
 
Okej, ne mrzi me!:D

Znaci ova teorija ide dalje i govori da su ljudske rase koje sad poznajemo u stvari genetski rad raznih nama vanzemaljskih rasa.
Evo sloveni npr.poticu od Mao Tai rase
Kinezi i Azijati uopste su u stvari stvoreni da budu robovi od strane Draco (opet gmizavci)
Crnci imaju istu samo malo promenjenu svrhu od Azijata
Nordijce su stvorili Atlantidani (i borili se sako Draco koje su oterali u srediste zemlje) da sve rase ne bi pripadale Reposima.

Neke rase ovde na zemlji su nastale ukrstanjem puno rasa poput: Draco (par vrsta),Mao Tai,Atlana,Sirius A/B,Tau Ceti,Zeta Reculi,Rigeli,Annunnakki,Plejareni.
Tako da ljudi ako su mesavina sijaset ovih rasa treba da budu najsavrseniji (logicno).
 
Okej, ne mrzi me!:D

Znaci ova teorija ide dalje i govori da su ljudske rase koje sad poznajemo u stvari genetski rad raznih nama vanzemaljskih rasa.
Evo sloveni npr.poticu od Mao Tai rase
Kinezi i Azijati uopste su u stvari stvoreni da budu robovi od strane Draco (opet gmizavci)
Crnci imaju istu samo malo promenjenu svrhu od Azijata
Nordijce su stvorili Atlantidani (i borili se sako Draco koje su oterali u srediste zemlje) da sve rase ne bi pripadale Reposima.

Neke rase ovde na zemlji su nastale ukrstanjem puno rasa poput: Draco (par vrsta),Mao Tai,Atlana,Sirius A/B,Tau Ceti,Zeta Reculi,Rigeli,Annunnakki,Plejareni.
Tako da ljudi ako su mesavina sijaset ovih rasa treba da budu najsavrseniji (logicno).

Aham...A sve ove rase su dobre?Ili su lose?Ili ima i dobrih i losih medju rasama?Dalje, Mao Tai valjda ima onaj grad od zlata u onoj kineskoj pustinji?
 
Mene zanimaju grbovi, nalazim da se tu najvise stvari otkrije :)
Malo sam cackala grbove ostalih familija, skoro svi imaju zmaja :think:
Svaki grb ima svoj znacaj. Lav je u zlatnoj boji. Sto isto nesto znaci. Koja je najjaca frekvencija u fizickoj realnosti? Lavlja. Zove se lavlja. Koja je boja? Zlatna .Za one koji ne znaju o cemu pricam,ovo nema veze sa zivotinjom lav. Nosi krunu,koja koliko vidim ima fleur de lis i to 3. Predstavlja i njihovog reptilsko-demonskog boga sa 3 roga,a ima i drugih znacaja. Sa desne strane je beli jednorog, vezan u lancima. To predstavlja ljudsku rasu,od kada su preko hibridnih bica polako infiltrirali sve ljudske rase i preuzeli kljucna mesta i monarhije svih zemalja. Dole levo,opet kao fleur de lis. Pa u sredini kruna i znak koji je povezano sa Meroving dinastijom koja je bila njihova najbitnija infiltracija sa lozom Marije Magdalene i Isusa. Pa sa desne strane crveni zmaj. Satanisticke konotacije. Boja krvi a takodje astralna boja i zmaj koji predstavlja njihovu pravu rasu. Drugi znak ispod ovoga ima crni orao. Crni orao je uvek predstavljao crnu magiju. Ima jos znacaja, ali da ne duzim, ovu su najbitnije stvari.
 
Poslednja izmena:
Aham...A sve ove rase su dobre?Ili su lose?Ili ima i dobrih i losih medju rasama?Dalje, Mao Tai valjda ima onaj grad od zlata u onoj kineskoj pustinji?
Ne,ove rase (pod uslovom da su im imena tacna i da postoje) su izmesane ali u principu svaka tu gleda svoju korist.
Ali npr. Sirius A imaju najnapredniju tehnologiju i najsvesniji su u univerzumu.Sa istom tehnologijom trguju ali prodaju tehnologiju koja se ne mopze upotrebiti protiv njih.
Oni su neki tip kontrolora sta se radi sa covekom i njegovom evolucijom.Kontrolisali su celokupnu egipatsku civilizaciju,trebalo bi da imaju baze u Izraelu i Rusiji.
Po dogovoru iz 1850. resili su da zapocnu tehnoloski napredak coveka pa su stvorili reinkarnaciju,coveka nama znanog kao Nikola Tesla.

Nordijci (Plejareni) poticu sa sazvezda Plejada, a zovu ih jos i Nordijci jer su plavokosi, visoki 1.8m zene i do 2m miskarci.Imaju plavu ili smedu kosu,cesto nose brade,imaju zelene ili plave oci (malo azijatski iskosene).Oni su samo jedna od 16 grupa koliko ih ima na Plejadama koje se sastoje od 7 zvezda i 15 planeta.Najbolje su sacuvali svoju liransku genetiku.Vrlo su duhovni,pomazu sirenju budistickog ucenja.Trebalo bi da imaju duhovne moci :teleportacija,transformacije materije i dr.Imaju baze na nekoliko mesta na svetu, najvece na Tibetu i Juznom polu.

Tau ceti je vrlo humana rasa.Jace su gradeni otprilike se visoki oko 1.7m.Posveceni su unistavanju Drakoa (reposa) i njihovih slugu Rigela i Zeta.Manipulisali su ljudima sa prostora Balkana pa do Sibira.Rusi i Srbi imaju njihovu genetiku.Imaju i mesani uticaj sa atlanima a to su Poljaci,Cesi,Slovaci.
50-tih godina imali su savez sa bivsim SSSR-om tako da je isti dobio naoruzanje koje je i sad najjace u svetu (setite se onog incidenta sa pocetka 80-tih gde us navodno Rusi tukli Kineze laserskim puskama).Pokusali su da odvoje Romanove iz 13 porodica (ali nisu uspeli)

MRZI ME SAD DA PISEM ALI NASTAVAK KASNIJE:per:
 
Svaki grb ima svoj znacaj. Lav je u zlatnoj boji. Sto isto nesto znaci. Koja je najjaca frekvencija u fizickoj realnosti? Lavlja. Zove se lavlja. Koja je boja? Zlatna .Za one koji ne znaju o cemu pricam,ovo nema veze sa zivotinjom lav. Nosi krunu,koja koliko vidim ima fleur de lis i to 3. Predstavlja i njihovog reptilsko-demonskog boga sa 3 roga,a ima i drugih znacaja. Sa desne strane je beli jednorog, vezan u lancima. To predstavlja ljudsku rasu,od kada su preko hibridnih bica polako infiltrirali sve ljudske rase i preuzeli kljucna mesta i monarhije svih zemalja. Dole levo,opet kao fleur de lis. Pa u sredini kruna i znak koji je povezano sa Meroving dinastijom koja je bila njihova najbitnija infiltracija sa lozom Marije Magdalene i Isusa. Pa sa desne strane crveni zmaj. Satanisticke konotacije. Boja krvi a takodje astralna boja i zmaj koji predstavlja njihovu pravu rasu. Drugi znak ispod ovoga ima crni orao. Crni orao je uvek predstavljao crnu magiju. Ima jos znacaja, ali da ne duzim, ovu su najbitnije stvari.

Imas li neki link gde bih mogla vise da procitam o simbolima?
 
1. Rothschild(Bauer or Bower)-Pindar
2. Bruce
3. Cavendish (Kennedy)
4. De Medici
5. Hanover
6. Hapsburg
7. Krupp
8. Plantagenet
9. Rockefeller
10. Romanov
11. Sinclair (St.Clair)
12. Warburg (Del Banco)
13. Windsor (Saxe-Coburg-Gothe)

Svaka od ovih 13 vladajucih familija ima svoju zonu uticaja na Zemlji i odredjenu ulogu koju treba da obavi na Zemlji. Ove odredjene funkcije ukljucuju globalne finansije, vojnu tehnologiju i razvoj, umnu kontrolu, religiju, i medije. Svaka od 13 vladajucih familija ima vece od 13 clanova takodje. Broj 13 za njih ima posebno znacenje. Oni znaju da postoji 12 tipova energije koji prolaze kroz 10 aspekata Bozjeg Uma. Ukupnost od 12 energija je jednako trinaestoj energiji. Ovo se smatra kao najmocnije znanje. Oni takodje znaju da u stvari postoji 13 znakova zodijaka, ne samo uobicajenih 12. Oni su sacuvali 13 znak koji je skriven vekovima, zato sto je to znak Zmaja. Oni cuvaju kvalitet i znacenje tog znaka jer je to put do Reptilskog uma.

Sledeci nivo je drugo komandujuca familija koja podrzava rad Pindara i ostalih familija. Dok su clanovi 13 glavnih porodica sposobni da menjaju telo, ostalih 300 podrzavajucih familija vecinom to nisu. Oni imaju visok nivo Reptilskog DNK. I poznati su kao Komitet od 300.
Ove familije imaju poznata imena kao Agnelli, Balliol, Beale, Bell, Bouvier, Bush, Cameron, Campbel, Carnegie, Carrington, Coolidge, Delano, Douglas, Ford, Gardner, Graham, Hamilton, Harriman, Heinz, Kuhn, Lindsay, Loeb, Mellon, Mongomery, Morgan, Norman, Oppenheimer, Rhodes, Roosvelt, Russel, Savoy, Schiff, Seton, Spencer, Stewart/Stuart, Taft, i Wilson. A tu su i mnogi drugi. Komitet 300, koristi dobro poznate institucije da postignu svoje ciljeve, ukljucujuci Savet za Inostrane Odnose, Rimski Klub, Mafia, CIA, Institut za Nacionalne Poslove, NSA, Mossad, Tajni Servis, Medjunarodni Monetarni Fond, Federalne Rezerve, Interpol, ovo su samo neke. Sve su ovo privatne organizacije, predstavljene kao drzavni organi, ali to je daleko od istine.

samo me zanima odakle tebi te informacije??:dontunderstand:
 
A kako ja da proverim da li sam ja iz neke vanzemaljske porodice?
Mislim, toliko optužujete pojedinje ljude, kompletne porodice, a da nemate nijedan konkretan dokaz, sem sumnji, jer su ti ljudi moćni?

Da posumnjate na mene, recimo, kako bi ste, na koji način potvrdili vaše sumnje?
 

Back
Top