SRBIJA JE POBEDILA!!!!!!!!!! - Svetsko prvenstvo 2010. u Južnoj Africi

Aaaaaaaaaa najviseee sam se obradovao kad sam video koliko je ljudi na trgovima i kaficima pratilo tekmu!!! BRAVO SRBI!!!! VELIKI POZDRAV SRBIMA IZ RS......SVAKA IM CAST!!!
Sto se tice tekme.......imali smo ludacku srecu....odbranjen penal,igrac vise...s druge strane,imali smo stativu,i precku...
Treba Antic da da sansu Tosicu ili Mrdji protiv Austrailje!......to su dobri igraci...
dosta je iskomplikovano stanje u grupi...ako sutra australija ugazi ganu,svi imaju po 3 boda..
 
General Dus@n
Slazem se za Tosica, nadam se da ce dobiti sansu koju je sigurno zasluzio, protiv australije. Trebala bi nam sreca i danas na utakmici gane i aust.
ps. tacno se vidi uticaj partizanove skole u reprezentaciji, sve sami asovi iz humske igraju. Jbga, morao sam malo da te cimnem cisto da mi se tu ne siris :).
http://img704.imageshack.us/img704/9816/42778szvezda06fotovlali.jpg
najjaci smo!!!
 
Hvala Bogu dobro smo prosli ovaj put, imali smo srece :D Sledeca je protiv Australije, samo nek se trude.. crveni do pobede!
Meni nikako ne ulazi u glavu zasto Zigic igra prvu postavu? covek nema blage, na terenu je izbezumljen, samo koci igru... ne moze da trci, nista...cak sam primetio da je protiv nemacke na utakmici sapleo se i pao iz cista mira. Ne slusaju ga noge. Da je Antic pametan pa da je ubacio Mrdju od samog pocetka, bilo bi golova protiv gane sigurno, al sta da se radi.
 
General Dus@n
Slazem se za Tosica, nadam se da ce dobiti sansu koju je sigurno zasluzio, protiv australije. Trebala bi nam sreca i danas na utakmici gane i aust.
ps. tacno se vidi uticaj partizanove skole u reprezentaciji, sve sami asovi iz humske igraju. Jbga, morao sam malo da te cimnem cisto da mi se tu ne siris :).
http://img704.imageshack.us/img704/9816/42778szvezda06fotovlali.jpg
najjaci smo!!!

Ja koliko znam Zvezda nema nijednog prestavnika na SP dok Partizan ima Petrovica koji je i igrao protiv Nemacke. Ali makar dok traje SP ajde da ne trosimo navijacke fazone, sacuvajmo provokacije do pocetka prvenstva ili makar do kraja SP.
 
General Dus@n
Slazem se za Tosica, nadam se da ce dobiti sansu koju je sigurno zasluzio, protiv australije. Trebala bi nam sreca i danas na utakmici gane i aust.
ps. tacno se vidi uticaj partizanove skole u reprezentaciji, sve sami asovi iz humske igraju. Jbga, morao sam malo da te cimnem cisto da mi se tu ne siris :).
http://img704.imageshack.us/img704/9816/42778szvezda06fotovlali.jpg
najjaci smo!!!

Zar nije glupo da pokrecemo takvu temu? Ko je od TRENUTNIH igraca C.Z u juznoj Africi???? Koliko je min proveo na terenu?
Ja jesam grobar...ali pre toga Srbin ,svaka cast bivsim asovima zvezde,najpre Vidicu i Stojkovicu .. UVEK CU DA SKINEM KAPU BILO KOM IGRACU SRBIJE KOJI JE NESTO KVALITETNO uradio,bezobzira dal je igrao za Partizan Ili Zvezdu.....Vidic je mogao gadno da useere motku...ali Stojkovic je spasio stvar...
Sto se tice NASEG (:mrgreen:) Petrovica, izuzetno me je odusevio kad sam video kako je hladnokrvno presao svabu u NASEM kaznenom prostoru...to je fenomenalan igrac,i nadam se da ce imati vecu minutazu protiv Australije.....
Zigic treba da greje klupu na sledecoj utakmici......to je moje misljenje...
uputio je par odlicnih lopti na prosloj tekmi sa Nemcima,ali mislim da ce stvari drugacije funkcionisati bez njega....svaka cast na pretrcanim kilometrima ali .....:think:

SRBIJA
 
Poslednja izmena:
У праву си Душане...
Жигић и Пантелић никако неби смели да играју прву поставу,па онај жигић као да не постоји на терену,ако центарфор служи да би на утакмици имао један контакт са лоптом и да би је неком спустио онда ***** ти такав фудбал..О Видићу,Стојковићу,Красићу,Јовановићу,Станковићу све најбоље,навијам за Војводину али се мора признати да без Звездиних асова попут Стојковића,Видића,Станковића то свакако неби било то,али у напад морају Мрђа и Лазовић.
И да не испадне да се правим селектор,морам нагласити да Антић има моју подржку чак и да не дај Боже изгубимо против Аустралије.Најлакше је по селектору пљувати!
 
У праву си Душане...
Жигић и Пантелић никако неби смели да играју прву поставу,па онај жигић као да не постоји на терену,ако центарфор служи да би на утакмици имао један контакт са лоптом и да би је неком спустио онда ***** ти такав фудбал..О Видићу,Стојковићу,Красићу,Јовановићу,Станковићу све најбоље,навијам за Војводину али се мора признати да без Звездиних асова попут Стојковића,Видића,Станковића то свакако неби било то,али у напад морају Мрђа и Лазовић.
И да не испадне да се правим селектор,морам нагласити да Антић има моју подржку чак и да не дај Боже изгубимо против Аустралије.Најлакше је по селектору пљувати!
 
Sto se tice NASEG (:mrgreen:) Petrovica, izuzetno me je odusevio kad sam video kako je hladnokrvno presao svabu u NASEM kaznenom prostoru...to je fenomenalan igrac,i nadam se da ce imati vecu minutazu protiv Australije.....
Zigic treba da greje klupu na sledecoj utakmici......to je moje misljenje...
uputio je par odlicnih lopti na prosloj tekmi sa Nemcima,ali mislim da ce stvari drugacije funkcionisati bez njega

ти си ретардиран :mrgreen: :dash:
Шта бре има уопште да шева у нашем казненом простору, пуцај у трибине,следећи пут ће му неко узети лопту па има да га кунеш.
А наша цела игра се своди на ЖИГИЋА, то је тактика којом ова репрезентација игра и нема шане да је мењамо све док постижемо одличне резултате.
Ти ако си гледао могао си да видиш да је Жигић добио 90% ваздушних дуела, а то што му они додају у контри док је окренут леђима голу то није његова грешка.
Ова репрезентација игра на Жигића, то је систем игре и која је логика да се то мења на СП...размисли мало
 
pa za sta bi ti sluzili krasic i jovanovic da nema zigica, veza nam je prosecana, a ziga sve dubinske lopte pokupi. Ne mogu da verujem kakve sve gluposti pisete. Zigic je jedan od najkorisnijih igraca Srbije, daje golove, asistira i vraca se u odbranu. Ajde vi sto pljujete zigica i pantelica, koga bi stavili. Sada svi kao nesto mrdja, a nigde ga nije bilo 5 godina i lazovic koji je odlican igrac, ali je vise paker kome je potreban saigrac u spicu, neko da ga on proigra. Ne svidja mi se petrovic kao igrac, ali njegov ulazak je doneo veliku korist u tom trenutku. Nadam se da ce tosic dobiti priliku!
 
keva ti retardirana...
To pokazuje samouverenost ;) (za Petrovica) ...
a sto se tice Zigica ,pricas nebuloze...igra reprezentacije ne sme da se bazira na samo jednom igracu! AMIN!!!!!!!!!!!!...

глупане, погледај шта ради наша репрезентација, храни лоптама Жигића (то је оно прво), и евентуално шутеви са полу-дистанце. То је систем, свидео се теби или не, не кажем ја да је све на Жигићу (чак напротив, остали раде много више од њега) али не можеш тражити да један играч који је стуб напада, који је идеја репрезентације седи на клупи јер је циган. Имамо одличну одбрану и солидан напад, високог играча који господари ваздухом то треба користит најбоље могуће.
А за петровића не сери, нек показује самоувереност на "Југословенском пашњаку" против Јавора а не против шваба на СП, још је он клинац за то.
 
глупане, погледај шта ради наша репрезентација, храни лоптама Жигића (то је оно прво), и евентуално шутеви са полу-дистанце. То је систем, свидео се теби или не, не кажем ја да је све на Жигићу (чак напротив, остали раде много више од њега) али не можеш тражити да један играч који је стуб напада, који је идеја репрезентације седи на клупи јер је циган. Имамо одличну одбрану и солидан напад, високог играча који господари ваздухом то треба користит најбоље могуће.
А за петровића не сери, нек показује самоувереност на "Југословенском пашњаку" против Јавора а не против шваба на СП, још је он клинац за то.

Nisi u pravu,.......zigic svaku trecu loptu dobro prihvati..
A Petrovicu mozes da se sagnes :mrgreen: ...
SRBIJA!!!!! :):bye:
 
Nisi u pravu,.......zigic svaku trecu loptu dobro prihvati..
A Petrovicu mozes da se sagnes :mrgreen: ...
SRBIJA!!!!! :):bye:

не бре, против немаца је разбијао у ваздуху.;)
Ал не може он да издржи целу текму, нек га мења око 60 минута слободно.
СРБИЈА а не SRBIJA :mrgreen::mrgreen:
 
не бре, против немаца је разбијао у ваздуху.;)
Ал не може он да издржи целу текму, нек га мења око 60 минута слободно.
СРБИЈА а не SRBIJA :mrgreen::mrgreen:

Навика ЧД ....
Ма опуштено....даће Бог да газимо Аустралију....ма нек игра ко год хоће! :D
 

Back
Top