Dubrovnik

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mediterangr

Početnik
Poruka
34
Molim za informaciju da li je neko putovao za Dubrovnik, tako sto je iz Beograda, najpre, putovao do Trebinja, pa onda tamosnjim taksi vozilima do Dubrovnika. Receno mi je da su cene takksi vozila negde do 25e. Da li je to tacno?

Unapred se zahvaljujem.
 
Molim za informaciju da li je neko putovao za Dubrovnik, tako sto je iz Beograda, najpre, putovao do Trebinja, pa onda tamosnjim taksi vozilima do Dubrovnika. Receno mi je da su cene takksi vozila negde do 25e. Da li je to tacno?

Unapred se zahvaljujem.

Mi Srbi NE PUTUJEMO za Dubrovnik, probaj na nekim Krvatskim forumima....
 
Babine i dedine prijateljice cerka je isla sa deckom u Dubrovnik pretprošle godine.Njena majka je Hrvatica koja zivi u Srbiji preko 40 godina, pa ona ima i hrvatsko državljanstvo , a dečko je Srbin.
Nisu imali neprijatnosti jer su se vrteli samo po turističkom delu,ali mu je ona rekla da ipak ne progovara srpski sa prodavcima,pa cak ni sa njom .
Toliko o Dubrovčanima ;)
 
Јел ти тамо написали оно... "тифус" на колима?! :D


To je bilo u Rovinju....

A Dubrovniku cim cuju srpski govor ni dobar dan, ni dovidjenja, a u restoranu smo dobijali luksuzne menije sa ruskim kavijarom od 100g. 500eura!
Mada, ja sam bila tako ljubazna da sam se stalno izvinjavala nekom :)))) kiikikikiki:hahaha:
 
Stvarno mi nije jasno da svaku temu o Hr morate da unistite politikom! :dontunderstand:
A sad o temi-nisam licno isla tako, ali imam istu info kao i ti, sto se tice prevoza.
Inace, bila sam par puta u Dubrovniku poslednjih godina i nikada mi se nista neprijatno nije desilo! Sad u maju su svi bili vise nego ljubazni;)
Znaci, sa te strane stvarno nema problema. Budala ima svuda, i na njih mozes da naletis kako u Hrvatskoj, tako i u Srbiji, Nemackoj, Francunskoj ili bilo gde drugde. Zato, samo opusteno, Dubrovnik je divan grad i svakako ga treba posetiti:worth:
 
Pa kako da ti uopšte bude nešto jasno, kad se vidi da si infantilna sa tim glupim smajlijima...

Kad napišeš normalan post, neko će ti već objasniti....
 
Stvarno mi nije jasno da svaku temu o Hr morate da unistite politikom! :dontunderstand:
A sad o temi-nisam licno isla tako, ali imam istu info kao i ti, sto se tice prevoza.
Inace, bila sam par puta u Dubrovniku poslednjih godina i nikada mi se nista neprijatno nije desilo! Sad u maju su svi bili vise nego ljubazni;)
Znaci, sa te strane stvarno nema problema. Budala ima svuda, i na njih mozes da naletis kako u Hrvatskoj, tako i u Srbiji, Nemackoj, Francunskoj ili bilo gde drugde. Zato, samo opusteno, Dubrovnik je divan grad i svakako ga treba posetiti:worth:

Jeste, bas je lep i obavezno ko ide , da seta zidinama....tada se sve vidi....
Ali da ne ide u njihov cuveni akvarijum-glupost ziva!
 
Молим кориснике који желе да мешају политику са путовањима, нека са Путовања отпутују на Политику. :)
Поздрав, Ванда, тренутни модератор на Путовањима...
 
Молим кориснике који желе да мешају политику са путовањима, нека са Путовања отпутују на Политику. :)
Поздрав, Ванда, тренутни модератор на Путовањима...

Naslov teme je potpuno pogrešan, a postoji i lepljiva PREVOZ, a ne da nam svaki drugi dan otvaraju novu temu o Dubrovniku....

Jelte......., moliću fino.....?
 
Poslednja izmena:
Јел ти тамо написали оно... "тифус" на колима?! :D

U Rovinju su mi napaisali tifus a u Dubrovniku su mi psovali majku srpsku na sred raskrsnice,mnogi nisu hteli da razgovaraju kada cuju naglasak. Konobar je poneo jedan jelovnik a kada je cuo naglasak doneo nam je drugi u kom nije bilo nista ispod 150 eura, kada sam ga pitao zasato je vratio onaj prvi on mi je rekao da je to bio jelovnik za rucak uz naravno cinican osmeh, neverovatno.
 
Stvarno mi nije jasno da svaku temu o Hr morate da unistite politikom! :dontunderstand:
A sad o temi-nisam licno isla tako, ali imam istu info kao i ti, sto se tice prevoza.
Inace, bila sam par puta u Dubrovniku poslednjih godina i nikada mi se nista neprijatno nije desilo! Sad u maju su svi bili vise nego ljubazni;)
Znaci, sa te strane stvarno nema problema. Budala ima svuda, i na njih mozes da naletis kako u Hrvatskoj, tako i u Srbiji, Nemackoj, Francunskoj ili bilo gde drugde. Zato, samo opusteno, Dubrovnik je divan grad i svakako ga treba posetiti:worth:

sta bre politika, pa ja ako odem tamo i neko mi psuje srpsku majku na sred raskrsnice u dubrovniku zbog srpskih tablica, ko tu uplice politiku ja ili oni. i zato cu svakome da preporucim da ne ide nikuda u hrvatsku. ako ja trebam da skrivam naglasak, e to vec nije problem vec problem takvih poput tebe.
 
U Rovinju su mi napaisali tifus a u Dubrovniku su mi psovali majku srpsku na sred raskrsnice,mnogi nisu hteli da razgovaraju kada cuju naglasak. Konobar je poneo jedan jelovnik a kada je cuo naglasak doneo nam je drugi u kom nije bilo nista ispod 150 eura, kada sam ga pitao zasato je vratio onaj prvi on mi je rekao da je to bio jelovnik za rucak uz naravno cinican osmeh, neverovatno.
Па и треба да вас псују и одеру са ценама! Шта ћете тамо уопште? Да ли сте можда очекивали да ћете бити третирани као сав нормалан свет, или сте само мазохистички, мало више, настројени? :dash:
 
Naslov teme je potpuno pogrešan, a postoji i lepljiva PREVOZ, a ne da nam svaki drugi dan otvaraju novu temu o Dubrovniku....

Jelte......., moliću fino.....?

pa dobro, prevoz moze biti sopstveni, da odes u HR i da ti tada psuju majku srpsku zbog srpskih tablica. EVO I TI JE STO SE TICE PREVOZA...
 
Па и треба да вас псују и одеру са ценама! Шта ћете тамо уопште? Да ли сте можда очекивали да ћете бити третирани као сав нормалан свет, или сте само мазохистички, мало више, настројени? :dash:

Tamo sam otisao na tri dana, iz CG u DU, hteo sam da vidim i da sem sam uverim u gostoprimstvo hrvata i da zapusim svim tzv srbima koji propagiraju letovanje tamo. Inace letujem uglavnom u Grckoj.
 
Stvarno mi nije jasno da svaku temu o Hr morate da unistite politikom! :dontunderstand:
A sad o temi-nisam licno isla tako, ali imam istu info kao i ti, sto se tice prevoza.
Inace, bila sam par puta u Dubrovniku poslednjih godina i nikada mi se nista neprijatno nije desilo! Sad u maju su svi bili vise nego ljubazni;)
Znaci, sa te strane stvarno nema problema. Budala ima svuda, i na njih mozes da naletis kako u Hrvatskoj, tako i u Srbiji, Nemackoj, Francunskoj ili bilo gde drugde. Zato, samo opusteno, Dubrovnik je divan grad i svakako ga treba posetiti:worth:


upravo to
svako treba da vidi dubrovnik,to je jedan od najlepsih gradova-tvrdjava na svetu
a sad sto je kod ustasa koga boli k...c
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top