PRESTOLONASLEDNIK ALEKSANDAR ČESTITAO FUDBALSKOJ REPREZENTACIJI SRBIJE

NIN-jutsu

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
463
SAOPŠTENJE ZA JAVNOST



PRESTOLONASLEDNIK ALEKSANDAR ČESTITAO FUDBALSKOJ REPREZENTACIJI SRBIJE



Beograd, 18. juni 2010. – Nj.K.V. Prestolonaslednik Aleksandar II uputio je svoje najiskrenije čestitke selektoru fudbalske reprezentacije Srbije, g-dinu Radomiru Antiću i Nacionalnom timu Srbije povodom pobede nad selekcijom Nemačke u drugom meču grupe D na Svetskom prvenstvu u Južnoafričkoj Republici.



“Molim Vas primite moje najiskrenije čestitke na izvanrednom rezultatu i igri koju ste pokazali u meču protiv selekcije Nemačke. Bili ste hrabri, posvećeni i borbeni i želim Vam da nastavite da postižete sjajne rezultate boreći se za našu zemlju“ – istakao je Prestolonaslednik Aleksandar u pismu čestitke.
 
SAOPŠTENJE ZA JAVNOST



PRESTOLONASLEDNIK ALEKSANDAR ČESTITAO FUDBALSKOJ REPREZENTACIJI SRBIJE



Beograd, 18. juni 2010. – Nj.K.V. Prestolonaslednik Aleksandar II uputio je svoje najiskrenije čestitke selektoru fudbalske reprezentacije Srbije, g-dinu Radomiru Antiću i Nacionalnom timu Srbije povodom pobede nad selekcijom Nemačke u drugom meču grupe D na Svetskom prvenstvu u Južnoafričkoj Republici.


“Molim Vas primite moje najiskrenije čestitke na izvanrednom rezultatu i igri koju ste pokazali u meču protiv selekcije Nemačke. Bili ste hrabri, posvećeni i borbeni i želim Vam da nastavite da postižete sjajne rezultate boreći se za našu zemlju“ – istakao je Prestolonaslednik Aleksandar u pismu čestitke.

..aaaaaaaaaa..:rotf: :hahaha: ..jel poslao brzojav sućuti povodom..pobjede Gane..:hahaha: :hahaha: :hahaha:.
 
Važno da je čestitao....;)
srbijadotokija.gif
 
dobro ajde, nemoj da ste tolko monarhisti :mrgreen:

čovek se isto raduje, pozdravljam to. pripitomio se ovde, biće i jezik jednog dana. valjda.

Upoznala sam ga i on zna srpski...jednostavno se pogubi kada mora javno da nastupa, pretpostavljam da zna sta narod misli o njegovom poznavanju jezika...'03 je i Katarina znala srpski...ne bas tecno i dobro akcentovano da govori ali su osposobljeni da govore fino...
 
Upoznala sam ga i on zna srpski...jednostavno se pogubi kada mora javno da nastupa, pretpostavljam da zna sta narod misli o njegovom poznavanju jezika...'03 je i Katarina znala srpski...ne bas tecno i dobro akcentovano da govori ali su osposobljeni da govore fino...

Katarina koja nije Srpkinja je naucila, ali njen suprug debil nije u stanju da ga savlada.
Da tolike godine zivim u Kini, pricao bih kineski kao Jit-Kun-Do.:mrgreen:
 
Katarina koja nije Srpkinja je naucila, ali njen suprug debil nije u stanju da ga savlada.
Da tolike godine zivim u Kini, pricao bih kineski kao Jit-Kun-Do.:mrgreen:

Ali, pazi..to je nebitno.

Jos nisam nikoga cula da ima i malo razumevanja sto je rodjen u izgnanstvu,porodica oterana iz svoje zemlje, iz svoje kuce koju je bravar uzurpirao.Rodjen u hotelskoj sobi koju je kraljica proglasila jugoslovenskom teritorijom da bi se on ko fol rodio u svojoj zemlji.

I, sve to nije vazno...danas mu se spocitava sto mu jezici idu lose. Bar zna engleski dobro, a ne kao Vuk Draskovic ili neki drugi sto su nas sramotili po svetu sa " tarzan english".
 
“Molim Vas primite moje najiskrenije čestitke na izvanrednom rezultatu i igri koju ste pokazali u meču protiv selekcije Nemačke. Bili ste hrabri, posvećeni i borbeni i želim Vam da nastavite da postižete sjajne rezultate boreći se za našu zemlju“ – istakao je Prestolonaslednik Aleksandar u pismu čestitke.

Југославија ис деад,деар Александер.
Му цондоленцес.
 
Ivo..tebi nije dobro?

Dobro je da su Slovenci igrali nereseno...bio bi to crni petak za Hrvatsku.:) Ne znam kako bi preziveli?

..meni jedino žao..sto mi nema moje Lijepe..da navijam..:sad2:...a za ostale me zabole..ali to je tako..nismo zasluzili da idemo..Vama sam čestitao..Vama se broji..i to je to..jos je sve otvoreno..aaaaaa...Vi kakvi ste..od gotovog ćete napraviti veresiju..ali i to je igra...;)
 

Back
Top