HITNO! stenci NS

kucence X

Zainteresovan član
Poruka
359
Ova 4 steneta su rodjena na ulici, borave u dvoristu zabavista u NS.
Hrane ih zene iz kuhinje, a roditelji se bune zbog njihovog prisustva i prete neki sinterima i sl.

Zaista je hitno da im nadjemo dom

2 devojcice i 2 decaka, imaju oko 2 meseca
Mama im je srednjeg rasta, meni lici na pulina a tata mesanac (po boji zutog steneta pretpostavljam koji je od lutalica: veceg rasta, srednja dlaka)


Lepotani :)

4-3-1.jpg


5-2-1.jpg


trojeII-1.jpg


troje-1-1.jpg


Ova sto ima meden pogled -skroz levo na slici je devojcica:)
Zuta je devojcica:)

3-2-1.jpg


Devojcica

z1-1.jpg


z2-1-1.jpg


Decak 1

decakm-1.jpg


Decak 2(on je najveci)

decak-1.jpg


6-2-1.jpg


1-4-1.jpg


Kontakt 064/15-05-200 Marijana Novi Sad
 
I dalje JAKO HITNO!
Smrzli se na oluji juce i danas.
Sad sam ih hranila, posecuju ih klinci-deru se od radosti a stenci drhte.
Videla sam im i mamu, srednjeg rasta,crna sa belim po sapama. Dusha od psa.
Otisla sam jer je 20 pubertetlija doslo tamo, prave buku... jadni stenci

Do sad se niko nije javljao za njih
 
Posto sam dobila usmeno obecanje da pse nece dirati do pon 28.06.2010. ujutru,kad ce po duznosti morati da zovu sintere, situacija je bas alarmantna!
Imam jos 3 dana da im nadjem smestaj,bar stence da udomim.

Do sad me zvalo 3 ljudi i to preko gradj.oglasnika, ali moraju da razmisle,da se konsultuju itd.
Nadam se da ce me sutra zvati,ponovo izlazi oglas,a svuda po netu su oglaseni.
Poslala sam Emailove i stampanim medijima i lokalnim TV stanicama, niko nije uzvratio,osim 2 zene pune saosecanja.

stenci ce biti super cuvari, vec laju,stite teritoriju.
Mama im je divna,mrsava,oko 7-9 kg,ima dobru narav,nije agresivna,umiljata je,a svima im fali paznje,i redovni obroci, mesto koje ce biti njihov stalan dom.

Hvala svim ljudima koji su se javili kao podrska,svima koji se angazuju i prenose informacije
 
new_folder Molim te nemoj da uplices temu u ovu za udomljavanje konkretno ova 4 steneta.
Imas vec otvorenih tema u Zastiti zivotinja i na drugim forumima.

Za sada je rezervisano jedno musko stene, obecali su ljudi da ce doci u pon da ga vide i uzmu.
Zivece u dvoristu. Ljudi su vec imali pulina.

I dalje su oglasi aktuelni, samo sto je ponedeljak jako blizu.
 
Da ne ureknem, zovu ljudi danas za stence.
Poklonila sam obe devojcice, za dvoriste,kod ljudi koji vole zivotinje,imaju i macke
Rezervisano 1 stene musko za sutra i jos 1,ali im je prevoz problem,pa dok se medjusobno izdogovaraju...
Najveci problem mi je sad njihova mama, bar privremeni dom da je sterilisemo pa poklonimo.
Zvala sam sad nadlezne u cijem dvoristu su psi (sad vec samo 3 kom) i slozili su se da ne zovu sintere jer je resenje humanije u toku, tj poklanjanje.
 
Poklonila sam danas oba muska steneta :)

Nemam vise stenaca, sad je aktuelna samo njihova mama (slike postavljam kasnije)
zakazana sterilizacija za 22.jul bice vakcinisana.Potreban dom za divnog psa,dobre naravi,maza i dobar cuvar
 
Kucence X, mozes li mi molim te napisati u kojim novinama si dala oglas posto sam i ja iz Novog Sada i pokusavam da udomim mace koje je izgubilo jedno oko ali mi ne ide, niko se ne javlja, ne znam vise gde da stavljam oglase.....
 
Posalji emailove svim lokalnim novinama, trazi preko googla.Neki su mi ostali i neisporuceni.Probaj preko radia,zovi ih i redakciju RTV i lokalne tv stanice.
Imas gradjanski oglasnik,besplatni su oglasi,izlaze sredom i subotom-zovi ljudi stalno, samo nisu svi ok kandidati.
Ja sam i na netu stavljala oglase na forume koji nisu za zivotinje, na blic forum, novosti oglasi, halo oglasi...
 
Danas je sterilisana :)
Zahvaljujem se i javno clanici lukasenko i njenom muzu za prevoz do vet.

I dalje je aktuelna potraga za novim domom i vlasnicima kojima ne smeta odrastao pas.
Imam jos mesec dana rok a posle moram da je negde premestim, jer ne moze vise da bude tu.

Bila je sirota danas toliko zbunjena,ne zna sta joj se desava,gde ide...
 
Imam rok do 01. septembra da joj nadjem dom, moram da je sklonim sa ulice.
Kuca je dobro, zovemo je Shapica, umiljata je,moze sa decom i drugim psima,vesela i maza

Molim sve vas koji citate ovo da prosledite info dalje,da sto vise ljudi sazna za nju i da joj hitno nadjemo vlasnika/cu
 
Eve ti novi sad..http://www.netbre.info/animals/asc/novisad.html

bolje ih izmesti negde

Trebalo bi pritisnuti grad da napravi prihvatilište....gornji link bi trebalo prevesti na engleski i poslati svim učesnicima exit-a da vide gde dolaze....u srednji vek...

ja sam se bukvalno nad ovim informacijama na sajtu (na link mislim) zgrozila, pa najezila, pa pocela da placem... o covece :sad2::sad2::sad2:
 
Poslednja izmena:
instant mazenje :)


Jos 10 dana imam da joj nadjem dom, sad vec postaje bas hitno.
Molim Vas prosledite dalje info, za vreme odmora niko nije zvao, samo 1 covek da mu cuva kucu u izgradnji, al ona nije pas za to.

Poklanjam je za kucnog ljubimca,za dvoriste jer je to pas koji voli prostor i trcanje
 
Sapica je nestala!
U toku prosle nedelje,pred vikend pratila je radnika do kuce,okolina Tempa-Partizanska ulica Novi Sad i nije se vratila na Klisu!
Sinteri ne hvataju pse vec 2 meseca.tako da ili je neko uzeo ili je zgazena ili luta u nekom delu NS

Shapa2-1.jpg


Ima belo na grudima,prednje sapice bele dole,cupavu crnu dlaku i rep,trouglastre usi,srednjeg rasta i sterilisana zenka.
Divne je naravi,uopste nije agresivna.

Ako je vidite pozovite 064/15-05-200 NS
 

Back
Top