Ona u klin, on u ploču...ili ti gluvi telefoni....

ludopileglodjekosku

Buduća legenda
Poruka
27.557
Pošaljem jutros brata po doručak. InŠtrukcije su jasne "ili kroasan sa višnjom il sa jabukom il bilo kakvo pecivo slatko".
Vraća se. Kaže "nema ni sa višnjom ni sa jabukom".
"Pa što nisi kupio sa makom?", zbunjena sam.
"Nisi rekla", odbrusi mi čovek hladno.:eek:
:dash::dash::dash:

Jesu li žene i muškarci zaaaista poreklom iz dve različite galaksije?
Da li je njima potrebno svaki put crtati kako, šta, zbog čega ili su zaboravni, nekonstruktivni samo kad treba ženi/devojci/sestri nešto učiniti. Da sam ga poslala po pivo ili po neki deo za komp, ćorak bi se vratio kući bez ičega!:evil:
 
Pošaljem jutros brata po doručak. InŠtrukcije su jasne "ili kroasan sa višnjom il sa jabukom il bilo kakvo pecivo slatko".
Vraća se. Kaže "nema ni sa višnjom ni sa jabukom".
"Pa što nisi kupio sa makom?", zbunjena sam.
"Nisi rekla", odbrusi mi čovek hladno.:eek:
:dash::dash::dash:

Jesu li žene i muškarci zaaaista poreklom iz dve različite galaksije?
Da li je njima potrebno svaki put crtati kako, šta, zbog čega ili su zaboravni, nekonstruktivni samo kad treba ženi/devojci/sestri nešto učiniti. Da sam ga poslala po pivo ili po neki deo za komp, ćorak bi se vratio kući bez ičega!:evil:
Sledeci put krenete zajedno i pokazes mu na licino mesto! :D
 
Pošaljem jutros brata po doručak. InŠtrukcije su jasne "ili kroasan sa višnjom il sa jabukom il bilo kakvo pecivo slatko".
Vraća se. Kaže "nema ni sa višnjom ni sa jabukom".
"Pa što nisi kupio sa makom?", zbunjena sam.
"Nisi rekla", odbrusi mi čovek hladno.:eek:
:dash::dash::dash:

Jesu li žene i muškarci zaaaista poreklom iz dve različite galaksije?
Da li je njima potrebno svaki put crtati kako, šta, zbog čega ili su zaboravni, nekonstruktivni samo kad treba ženi/devojci/sestri nešto učiniti. Da sam ga poslala po pivo ili po neki deo za komp, ćorak bi se vratio kući bez ičega!:evil:

Ovo boldovano.

Znam da na poslu nijedan ne zaboravlja kada treba da koleginicama kupe dorucak. Pamte cak i u mnozini.

Za "svoje" ih boli uvo, jer znaju da ce im biti oprosteno:roll:, jer ko bi se zamerao zbog kroasana ili cega god...jelte...:
 
Pošaljem jutros brata po doručak. InŠtrukcije su jasne "ili kroasan sa višnjom il sa jabukom il bilo kakvo pecivo slatko".
Vraća se. Kaže "nema ni sa višnjom ni sa jabukom".
"Pa što nisi kupio sa makom?", zbunjena sam.
"Nisi rekla", odbrusi mi čovek hladno.:eek:
:dash::dash::dash:

Jesu li žene i muškarci zaaaista poreklom iz dve različite galaksije?
Da li je njima potrebno svaki put crtati kako, šta, zbog čega ili su zaboravni, nekonstruktivni samo kad treba ženi/devojci/sestri nešto učiniti. Da sam ga poslala po pivo ili po neki deo za komp, ćorak bi se vratio kući bez ičega!:evil:
Pa, u buduće ga šalji samo po pivo ili po deo za komp.
 
Pf, a misliš da to nisam uradila bilion puta do sada?:roll:
Zašto su uvek žene te koje znaju šta ko voli da jede, koji poklon da izaberu, je l to samo u ženskom mozgu je razvijen deo za registrovanje takvih detalja?
Što vi nemate tu moždanu opciju?:think:

ybt, pa ta pekara moze samo da radi za tebe! :lol:
To mladji ili stariji bata od tebe?
Ne, sto rece kolegenica ispod, ne verujem da se radi o tome... dala je lep primer za poslovnu varijantu. :rumenko: mada, ne moze se to sto si rekla generalizovati. :) ja barem znam za svoje ko sta voli i sta kome kupiti.
 
daj ne ljuti se na batu :D
zabo usput u internet kafe i opteretio je da li je popio ban ili ne :D

desava se a mora da je mladji ili je resio da te nasekira pred utakmicu :D

:pivce: i malo da ti igra prazno crevce :lol:

238-Kroasan-cokolada.jpg
 
Percepcija muškog i ženskog mozga nije ista .Prosto je ,samo kad mi žene to već jednom prihvatimo.
Sfere muške zainteresovanosti,interesnih zona,oblasti zapažanja i memorisanja su tako drugačije od naših.Mali dio muškaraca može da zapamti boju haljine koju smo imali na sebi,rođendane dragih osoba,neke male godišnjice i važne datume(kome važne..pa nama,koje pamtimo čak i kojom je brzinom strujao vjetar kad smo se prvi put dotakli)
Nema potrebe da se zbog toga nerviramo,moramo to prihvatiti jer se za to priroda pobrinula.
 
Tema me podseti...:evil:
Prošle nedelje ja promenila posteljinu... legao ovaj moj veseljak... pa pita, jel ovo moj jastuk?...
ja ćutim... jer sam mu bar jedno 1.000.000 puta rekla da ne odgovaram na glupa pitanja...
ali ne vredi, on zapeo, jel pa jel...
ja popizdim, dignem se i kažem mu:"Pa dobro kretenu, spavamo zajedno 5 godina... 5 godina ja spavam na malom jastuku, ti na velikom, kako da nije tvoj!!!! S kojim da ga zamenim!!!":evil::evil::evil::besna:

evo i sad se iznerviram kad se setim... koji debil...:roll:
 
Tema me podseti...:evil:
Prošle nedelje ja promenila posteljinu... legao ovaj moj veseljak... pa pita, jel ovo moj jastuk?...
ja ćutim... jer sam mu bar jedno 1.000.000 puta rekla da ne odgovaram na glupa pitanja...
ali ne vredi, on zapeo, jel pa jel...
ja popizdim, dignem se i kažem mu:"Pa dobro kretenu, spavamo zajedno 5 godina... 5 godina ja spavam na malom jastuku, ti na velikom, kako da nije tvoj!!!! S kojim da ga zamenim!!!":evil::evil::evil::besna:
evo i sad se iznerviram kad se setim... koji debil...:roll:
Ma, da li je to bas toliko za nerviranje?! :think:
Ko zna sta je coveku bilo na pameti i cime je bio opterecen kada je to pitao?
Stvarno ne vidim da je to u toj meri 'glupo pitanje' da bi se ti ili ko drugi tako nervirao!
Osim toga, neko rece 'ne postoje glupa pitanja'... ;)
 
Ma, da li je to bas toliko za nerviranje?! :think:
Ko zna sta je coveku bilo na pameti i cime je bio opterecen kada je to pitao?
Stvarno ne vidim da je to u toj meri 'glupo pitanje' da bi se ti ili ko drugi tako nervirao!
Osim toga, neko rece 'ne postoje glupa pitanja'... ;)

Postoje!

Da l me voliš?
Zašto me voliš?
A misliš da bi mogao/mogla da me zavoliš?


Pitanja na koja niko (osim možda vidovite Zorke) ne bi mogao da odgvori.
 
Ma, da li je to bas toliko za nerviranje?! :think:
Ko zna sta je coveku bilo na pameti i cime je bio opterecen kada je to pitao?
Stvarno ne vidim da je to u toj meri 'glupo pitanje' da bi se ti ili ko drugi tako nervirao!
Osim toga, neko rece 'ne postoje glupa pitanja'... ;)

Kako bre nije glupo?!:rtfm:
5 godina spavamo u istom krevetu... na jastucima različite veličine, moj majušan, njegov ogroman... i debil pita jel to moj?!:roll:

Ne, moj je...:roll: trebala sam lepo zameniti njegov i svoj... i praviti se luda... eto ti sad...:lol:

Ali ovaj moj nije lud, već bezobrazan... razmažen... pa misli ići će mu i kod mene...:roll:
 
A primetila sam i da je pamećenje kod muškog roda selektivno.
Drugaričin sadašnji muž, dok su još bili momak i devojka, pamtio je sve ko slonče: da voli narcise, i Rafaelo, i ljubičastu boju i svašta-nešto...A sad kad su u braku, kaže ona, iznenada je dobio amneziju.....:think:

Mene je tako muž razočarao za 8. Mart...
Svake godine smo išli u šetnju pa na piće ili večeru, i uzme mi neku sitnicu...:heart:

Ove godine mi je kupio neko cveće... i prokomentarisao:"Ma ebeš 8. Mart.":confused:

baš me je to povredilo... ajde što se nije potrudio ali još i da komentariše 8. Mart... valjda ću ja da komentarišem, ipak je moj praznik... a ne on...:roll:


jujuju što sam sad ljuta...
pile, ti si kriva kad se danas posvađam sa mm...:mrgreen:
 
Mene je tako muž razočarao za 8. Mart...
Svake godine smo išli u šetnju pa na piće ili večeru, i uzme mi neku sitnicu...:heart:

Ove godine mi je kupio neko cveće... i prokomentarisao:"Ma ebeš 8. Mart.":confused:

baš me je to povredilo... ajde što se nije potrudio ali još i da komentariše 8. Mart... valjda ću ja da komentarišem, ipak je moj praznik... a ne on...:roll:


jujuju što sam sad ljuta...
pile, ti si kriva kad se danas posvađam sa mm...:mrgreen:

Vidis, on je samo bio iskren sa tobom kada ti je tako rekao, iako ti to i nije godilo.
Dan kao i svaki drugi, e sad... sto se treba ispostovati - treba. Ali, ne moze covek osecati nesto 8. marta, ako to oseca 7. ili 9. ili bilo kog drugog dana. :)
 
Mene je tako muž razočarao za 8. Mart...
Svake godine smo išli u šetnju pa na piće ili večeru, i uzme mi neku sitnicu...:heart:

Ove godine mi je kupio neko cveće... i prokomentarisao:"Ma ebeš 8. Mart.":confused:

baš me je to povredilo... ajde što se nije potrudio ali još i da komentariše 8. Mart... valjda ću ja da komentarišem, ipak je moj praznik... a ne on...:roll:


jujuju što sam sad ljuta...
pile, ti si kriva kad se danas posvađam sa mm...:mrgreen:

Ju Čičak, pa nemoj tako!
Bolje ga prijatno iznenadi nekom klopicom i sexy negližeom..A veliki/mali jastuci mogu biti jaaako pogodni za svašta-nešto....(daj deo ću ti objasnim na pp il dođi na LJiS)....:mrgreen:
 
Vidis, on je samo bio iskren sa tobom kada ti je tako rekao, iako ti to i nije godilo.
Dan kao i svaki drugi, e sad... sto se treba ispostovati - treba. Ali, ne moze covek osecati nesto 8. marta, ako to oseca 7. ili 9. ili bilo kog drugog dana. :)
Nek oseća šta hoće... ali kad mi donese cveće, umesto ono što bi volela i što bi me obradovalo...:confused:
Taj dan i jeste za to da nekom sitnicom ugodiš voljenom biću... da ga nasmeješ, usrećiš...
Ju Čičak, pa nemoj tako!
Bolje ga prijatno iznenadi nekom klopicom i sexy negližeom..A veliki/mali jastuci mogu biti jaaako pogodni za svašta-nešto....(daj deo ću ti objasnim na pp il dođi na LJiS)....:mrgreen:
Misliš, on baraba a ja vila...
Ko ebe što on mene ne sluša, da ja njega seksom zavedem...:roll:

Pa pile moje, vredim ja puno više od seksa... ručka i nekih tangica...
 
Tema me podseti...:evil:
Prošle nedelje ja promenila posteljinu... legao ovaj moj veseljak... pa pita, jel ovo moj jastuk?...
ja ćutim... jer sam mu bar jedno 1.000.000 puta rekla da ne odgovaram na glupa pitanja...
ali ne vredi, on zapeo, jel pa jel...
ja popizdim, dignem se i kažem mu:"Pa dobro kretenu, spavamo zajedno 5 godina... 5 godina ja spavam na malom jastuku, ti na velikom, kako da nije tvoj!!!! S kojim da ga zamenim!!!":evil::evil::evil::besna:

evo i sad se iznerviram kad se setim... koji debil...:roll:

Kako je ruzno kad kazes za muza debil :neutral:
 
Nek oseća šta hoće... ali kad mi donese cveće, umesto ono što bi volela i što bi me obradovalo...:confused:
Taj dan i jeste za to da nekom sitnicom ugodiš voljenom biću... da ga nasmeješ, usrećiš...
Neeee, nisi me shvatila, mislim.
Hteo sam da kazem da svakako treba kupiti poklon tog dana, tj. on tebi, ali da ne mora bas tog dana imati lepsi osecaj samo zato sto je 8. mart!
Znaci, moze 7. ili 9. marta imati lepsi osecaj i biti mu lepse sa tobom! :) Onako, najiskrenije. Zato je mozda i prokomentarisao 8. mart kako jeste.
 

Back
Top