Заговорник НАТО интервенцје добио признање!И сам изненађен!

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Profesor američkog Prinston univerziteta Majkl Volcer, jedan od najvećih političkih filozofa 20. veka, ali i zagovornik NATO intervencije na SR Jugoslaviju, okitio se juče počasnim doktoratom Univerziteta u Beogradu.

Doktorat koji je dobio na inicijativu Fakulteta političkih nauka uručio mu je rektor Univerziteta u Beogradu Branko Kovačević.
Sam Volcer za „Alo!“ kaže da je iznenađen dodelom ovog visokog priznanja.


Zahvalan sam na podršci koju sam dobio od Univerziteta u Beogradu i nadam se da će ljudi u Srbiji shvatiti da se argumenti o teoriji pravednog ratovanja ne odnose samo na Srbiju nego na sve konflikte u svetu. Ja sam kritički podržavao intervenciju NATO u rešavanja kosovske krize 1999. godine. Očekivao sam da će biti veoma teško da mi se dodeli ovakvo priznanje s obzirom na moj stav o rešenju krize na Kosovu. Da ne bude nesporazuma, ja sam podržavao intervenciju na Kosovu, ali se nisam slagao sa idejom vazdušnih udara, već sam bio za intervenciju kopnenih trupa NATO s kojom bi, verujem, bilo mnogo manje žrtava s obe strane - kaže Volcer.

volcer-v.jpg


Просто невероватно!:dash:
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
. Da ne bude nesporazuma, ja sam podržavao intervenciju na Kosovu, ali se nisam slagao sa idejom vazdušnih udara, već sam bio za intervenciju kopnenih trupa NATO s kojom bi, verujem, bilo mnogo manje žrtava s obe strane - kaže Volcer.

Лепо им је реко.Стварно је заслужијо.
Треба му дати и место код Шулета.Плус наравно у кешу.И неку граџанку,гратис.Ко знак добре воље.
 
.................
Zahvalan sam na podršci koju sam dobio od Univerziteta u Beogradu i nadam se da će ljudi u Srbiji shvatiti da se argumenti o teoriji pravednog ratovanja ne odnose samo na Srbiju nego na sve konflikte u svetu. Ja sam kritički podržavao intervenciju NATO u rešavanja kosovske krize 1999. godine. Očekivao sam da će biti veoma teško da mi se dodeli ovakvo priznanje s obzirom na moj stav o rešenju krize na Kosovu. Da ne bude nesporazuma, ja sam podržavao intervenciju na Kosovu, ali se nisam slagao sa idejom vazdušnih udara, već sam bio za intervenciju kopnenih trupa NATO s kojom bi, verujem, bilo mnogo manje žrtava s obe strane - kaže Volcer.
................

I šta su to "rešili"????

Beda!
 
Profesor američkog Prinston univerziteta Majkl Volcer, jedan od najvećih političkih filozofa 20. veka, ali i zagovornik NATO intervencije na SR Jugoslaviju, okitio se juče počasnim doktoratom Univerziteta u Beogradu.

Doktorat koji je dobio na inicijativu Fakulteta političkih nauka uručio mu je rektor Univerziteta u Beogradu Branko Kovačević.
Sam Volcer za „Alo!“ kaže da je iznenađen dodelom ovog visokog priznanja.


Zahvalan sam na podršci koju sam dobio od Univerziteta u Beogradu i nadam se da će ljudi u Srbiji shvatiti da se argumenti o teoriji pravednog ratovanja ne odnose samo na Srbiju nego na sve konflikte u svetu. Ja sam kritički podržavao intervenciju NATO u rešavanja kosovske krize 1999. godine. Očekivao sam da će biti veoma teško da mi se dodeli ovakvo priznanje s obzirom na moj stav o rešenju krize na Kosovu. Da ne bude nesporazuma, ja sam podržavao intervenciju na Kosovu, ali se nisam slagao sa idejom vazdušnih udara, već sam bio za intervenciju kopnenih trupa NATO s kojom bi, verujem, bilo mnogo manje žrtava s obe strane - kaže Volcer.

volcer-v.jpg


Просто невероватно!:dash:

Nije neverovatno ako se zna da su Fak. Političkih Nauka i Filozofski uporište ideja koje u su u potpunosti promašene i uništavaju Srbiju ....pogledajte koliko profesora tih fakulteta gostuje na B92 i sve će ti biti jasno ....uostalom poznato je da su mnogi političari pozivali na bombardovanje SRJ i da danas politički naslednici tih vladaju ...dakle, čemu onda čuđenje? :dontunderstand:
 

Back
Top