Punjenje ketridza za HP-ov stampac(Novi Sad)

Aj ja da se javim, bez pitanja... Bez pitanja, kazem, jer nisam iz NS, a koliko vidim, ti hoces da platis punjenje. E, tu bih se ja javio. U Nisu komplet boja od 50 ml kosta 3x140 din za HP (moj je 3420, al su kertridzi isti(valjda)), a spric se ogrebes. Ako se ne varam, ketridzi su isti, i sve sto treba da uradis, je da skines nalepnicu sa ketridza, i videces 3 rupice (oni nam vec izbusili) u koje uspricas (polako, bez zurbe) oko 2-3 podeoka sprica (klasicni spric, da ne mlatim kolicinu). Nemoj prepuniti ketridz, mozes i malo da izvadis iz njega ako vidis da je pun. A mozes malo i da googl-as, pa da vidis kako se to radi... Ja sam vise nego zadovoljan (cenom pre svega), a iz bocica imas za bar 10-ak punjenja, sto te kosta kao jedno "placeno" punjenje. I bar znas sta si rad'o... Ako sam ti pomogo, nema na cemu, a ako sam promasio temu, sorry. Poz 8) 8)
 
Кулиража:
Ne kapiram, zar ti nije lakse da sam punis, sve ukupno traje oko 10-ak minuta (za pranjem sprica i ciscenjem).
A gde mozes da kupis boju u NS nemam pojma, ja kupujem u Spacu.
A i manje se patis, 10-ak min. Ovako dok odneses, dok oni to zavrse, traje i do ceo dan (ako ih zadesi guzva), a uglavnom su neprofesionalni, pa ih briga... No,izbor je na tebi.. :)
 

Back
Top