Neobicna pojava

Seprtlja

Aktivan član
Poruka
1.849
Zdravo! Ovaj dozivljaj sto cu vam izneti je iskren, nije prevara, izmisljotina da bi se radjale nove svakojake teme. Ovako. . pre nekih pola meseca, dok sam lezao na krevet, cisto razmisljajuci, nisam spavao, niti imao nameru da zaspim. . dogodilo mi se nesto neobicno za koje ja neumem da nadjem odgovor. Tog momenta dok sam mirno lezao, zatvorenih ociju, razmisljajuci. . bila je tisina, sam sam bio u sobi. Nakon 3-5 min otvorio sam oci i iznenada ugledao crnu senku u mojoj sobi ispred mog kreveta nekih metar ipo. Ta senka nije stajala u mestu, vec se nekako kretala, pomerila brzo , isla je ka meni. i u tom trenutku,srce je pcelo jako da mi kuca, uzbudio sam se, mogu reci preplasen prestave koju sam ugledao i osetio. Posle toga nisam mogao da zaspim, i strah je ovladao nadamnom, pokrio sam se prekrivacem preko glave i nekako uspeo malo kasnije da zaspim, zahvaljujuci stalozenoscu i smirenoscu. Molim vas ako neko nesto zna o crnoj magli (nije mogla biti senka jer je bila odvojena od poda, tj u vazduhu , prostoru) , prizoru, duhovima ili paranormalnim pojavama, neka poklusa da mi objasni o cemu je rec. Pozivam nacitane ljude koje izuzetno postujem, a i ostale, da mi pomognu da odgonetnem ovu misteriju. Hvala unapred!
 
m4l-fantas.jpg
 
Daj boze da te ne prati ono isto cudo sto je slucaj kod mene!?

Evo pisao sam ovde pa da ne pisem sto puta samo sam iskopirao sta sam sve pisao na forumu o tome!

Sve je pocelo od ovog sna koji se ponavlja!!!

Sanjam obicno mesto gde spavam, kako lezim i sve je tako odjednom mirno mracno i gotovo izgleda kao da sam budan i da jos nisam zaspao ali ustvari sanjam!!!Odjednom cujem neke zvuke neko mumlanje i odjednom se pojavi jedan crni lik u obliku coveka ili zene nejasno je i ne vidi se lice nego sav onako trepti mumla i skace prema meni dok ne skoci u moj krevet pored mene i pocne da me steze kao da hoce da udje u mene i ja se tog trenutka izderem i on odjednom nestane!!
I taman kad sam pomislio da sam se prbudio krece on ponovo isto tako po nekoliko puta dok ne kriknem i pocnem da se ritam po krevetu ko lud onda neko dodje moja mama, otac ili brat upali svtlo i konacno me probudi!!!

Taj san se ponavlja tako posle nekoliko meseca nedelja i obicno sanjam mesto i okruzenje gde spavam lezim i sve tako isto!To traje vec 4 ili 5 godina a pre toga sam sanjao isto tog lika kako protrcava dok sanjam onako brzo i nestane , ponekad me i zgrabi i tad se probudim ali sad je vec ozbiljnije ne znam da li sanjam ili se desava stvarno pa se posle toga bas uplasim!!!Ponekad se ne pojavi samo osetim njegovo prisustvo u toku sna i probudim se!!!

Pokusavam da mu se suprostavim da ga oteram ali ne ide mi bas a sto je najstrasnije poceo je da uzima oblik mog brata, majke ili oca, ali opet izgleda nejasno i mutno!!!I uvek kad hocu dam u se suprostavim bude jos strasnije mada neki put ga oteram ali retko kad!

Neko mi je reko da pre spavanja nazrtam onako rukom nevidnljivi krstici sa sve 4 strane kreveta i jedan iznad mene i posle toga nije dolazio bas dugo i evo ga uzeo je oblik neke devojcice u belom koja je pocela da rezi i ide prema mene i dok je isla pocela da pravi polukrug kao da je zaobilazila one krstove i ja se prepao i oceo da se derem duh du ebemti duh stvarno sam na tren mislio da sam konacno video duha i moj cale je otvorio i reko opet ti sanjas to ajd okreni se na drugu stranu i spavaj i zatvorio vrata i posle nista!!!

Uvek sanjam i cesto provalim da sanjam i gotovo kontrolisem san ali ne bas sve detalje a ovo kad se desi nista ne mogu totalno sam nemocan!!!

Zbog tog sna koji se tako vremenom ponavlja sam poceo da cackam po misterijama po ovom forumu itd...

Znaci sad bas ono kad sanjam provalim skoro uvek da sanjam i padne mi na pamet da trazim u snu ono cudo sto me uznemirava da ga sredim oteram nekako, sanjao sam kako sam ga trazio i od tog trena kad sam poceo u snu potragu san je odmah pceo da bude morbidan i jeziv!!!Vidjao sam svakakve cudne slike i likove itd i najzad sam ga naso u nekj staroj kuci usao sam unura i osetio njegovo prisustvo, unutra je bilo skroz neuredno razbacano prljavo pesak i stroka na sve strane i odjednom evo ga ispred mene i ovaj put onako skroz nejasan lik gurne me na neki krevet i opet ne mogu da se micem!!!
Uzeo je stolicu i seo pored mog kreveta i imao je oblk nekog jezivog starca sa brkovima i bio je skroz scepen a glas mu je bio jeziv nekako cudan dubok i kaze mi ti si bas resio da ti pokazem kako izgleda pakao!!!

Ovog puta nisam bio uplasen kao obicno i pokusavao sam da se oslobodim dignem iz tog kreveta ali nikako!!!Odjednom me je dodirnuo i pojavio sam se negde u nekoj bolnici onako skoz mracnu gde su odjednom neke medicinske sestre pocele da me jure sprcevima po njoj!!!To je trajalo neko vreme i eto mene opet tamo u onoj kuci i on sad uzeo neki lik neke zene nejasan i lezao pored mene u tom liku krvav bez noge i smeje se dok ja opet pokusavam da se oslobodim i onako gurnem je od mene i ona padne dole smejuci se onako bez nogu znaci haos!!!Pocnem da mu se drem sta oces ti od mene, psujem ga i kazem mu videces obecavam ti da ces vremenom biti ti na mom mestu i on kaze ma jeli i odjednom se pojavim u moju skolu iz osnovne i tu su bila par policajca onako naoruzana i cudna i nisu mi dali da izadjem iz nje a skola je bila puna decoe!!!Odjednom je nastala takva panika i vristanje dece i video sam ono cudo kako ih juri i ubija!!Deca su bezala svuda po skoli ali nkako nisu mogla napolje i ja sam onako besan stolicom udarao ona dva policajca udarao sam ih dok nisu bili mrtvi i izaso sam napolje uzeo jednu pusku i poceo da bezim ali opet ona deca nisu bezala napolje nego po skoli i penjala se na krov skole i ono cudo je pocelo da ih baca odozgo!!!Prizor je bio jeziv neopisiv, poceo sam da placem u snu i poceo sam da pucam iz one puske da pogodim ono cudo ali kad sam ga pogodio on se pojavi opet i opet krece da ubija!!!

Odjednom sam se nasao u moju sobu onako mracnu kao i uvek i naravno u lezecem polozaju i odjednom gledam kroz prozor prolazi neko u liku hrista onako u belom bio sam skroz uplasen i poceo sam da se derem i da placem ali se nisam probudio vec se opet pojavio u onoj kuci i nije bilo onog lika i digo sam se iz kreveta i zapalio sam kucu i evo ga on se pojavi bas u trenutku kad sam hteo da zapalm sve u liku onog starca i gledao me tuzno i zabrinuto i ja sam bez oklevanja zapalio i dok sam izlazio drao sam se ko lud eto reko sam da ces biti na mom mestu i izaso sam napolje dok je unutra kuca gorela ja sam bezao sto dalje od nje!!!i usao u neku zgradu i odjednom sam se opet nasao u onoj skoli i ispred je bila slika Hrisa koja je pocela da se menja, slike su se menjale a na svaku od njih je bio Hrist i ja sam pet poceo da placem i odjednom sa na sliku vise nije bio hrist neko sam video svoj lik lice krvavo i pretuceno i upalasio sam se i poceo da se derem okrenuo glavu da ne gledam vise onu sliku i konacno sam se proudio!!!Bio sam sav znojan otiso do wc umio se i lego opet da spavam ali posle sam snjao normalan san i bio sam u nekim trenutcima svestan da sanjam i pomisleo sam na ono sto sam pre sanjao da li da krenem opet da ga trazim ali nisam hteo jer mi je bilo dosta za ovaj put!!!

Plasi me to jer kad sam video Isusa u snu nekako me je uhvatila panika i strah sto ja mislim da ne bi trebalo tako da bude a one slike sto su se menjale bile su sve nakako ukrasene i lepe i on je bio na njima kao neke ikone i neki njegov foto album dok na nekoj slci nisam se pojavio ja tj moje lice malo krvavo sa zatvorenim modrim ocima tuzno, i posle te slike krenule su opet njegove i nisam mogo vise da gledam iz straha da se ne pojavi jos jedna strasna slika okrenuo sam glavu i bio veoma tuzan i zabrinut!!! Moguce je da mi ovaj san i taj lik sto me napada govori da treba da ucinim nesto vazno ali ne znam sta?Dosta sam se pitao ja to ali nista nisam mogo da zakljucim konkretno sta je to sto moram da uradim svakakve misli su mi prolazile kroz glavu i imam osecaj kao da sam taj zadatak vec trebao da pocne da ispunjavam i da kasnim i da ova nocna mora postaje sve jaca i jaca, strasnija i ozbiljnjija kako vreme prolazi kao da me opominje sto nista ne preduzimam?!!Ali ja nemam poima sta bi to moglo da bude!!!

Nije mi prvi put da sanjam tako nekog ko Hrista jer posle ovog sna kad bolje razmislim sanjao sam i par puta neke andjele i da sam nekoliko puta i ja bio jedan od njih ali veoma veoma slabiji naspram njih i imao sam ta neka krila ali nisam mogo da letim visoko kao da su bila ranjena, kad bih hteo da poletim krenuo bih i brzo bi se spustio, ili pa cak kad bih poleteo nesto bi me vuklo samo od sebe gde ja nebi hteo da odem kao da me nesto upravlja!!!

Do 8 razreda osnovne nisam gotovo veruvao u nesto naprirodno nisam bio nikakav vernik ove moje nocne more su me naterale da s zapitam pa sam cak u srednjoj od druge godine u drugom polugodju resio da se prebacim sa gradjanskog na veronauku i od tu sam poceo da verujem i postao vernik i dobio tu neku radoznalost da to sve shvatim koliko mogu da istrazim i ponekad se pitam da li je to sve moja radoznalost ucinila da taj san sto se ponavlja postane toliko ozbiljan da vidjas onakve stvari andjele Hrista itd..
To m malo brine i smanjuje mi veru izaziva mi dozu nesigurnosti i sumnju jer u nekim trenucima pomislim da se neka vrsta podsvesti duboko u meni igra i pravi taj san sve ozbiljnijim i tu je neki moj nedostatak vere jer ponekad pomislim da nema ono sto sanjam nikakav znacaj i da to nije samo od sebe da je sva ta moja vera samo neka potsvest koja je urezana duboko u meni zeleci da je sve ono u sta milioni ljudi veruju istina, i da od tolike zelje san postaje sve ozbiljniji jer se moja podsvest verovatno plasi od toga da to nije istina, plasi se da odbaci to pa je verovatno taj san dobio toliku ozbilnost da bi sto vise bio vernik i da sto vise verujem!!!!
 
A ja mislio ja jedini :))
Neponavlja se cesto .Ali sanjam da sam budan cak vidim svoju sobu .Ja nevidim te senke .Ali znam da je to zlo tu i da nemogu pobeci.... pocnem da vristim u snu i op budan sam :(
Ponekad se ta stvar pojavi u bilo kom mom snu lepom ili losem .Ali znam da nema bega od toga !
Musliman sam po veroispovesti ,cak u snu se setim da ucim sehade .. Dodje mi lakse .Probudim se .Nastavim da spavam ono opet isto.
 
Ja to nemogu da okarakterisem .Samo znam da od toga kao bezim znam da je tu i da je ZLO . Panika me hvata posle tih snova .A zaboravim na to jer se desi u godinu 5-6 puta. Ali nece da prestane dok god spavam. Ja se probudim .Popijem sok , vodu vratim se da spavam i opet isto. Nastavak kao posle reklama :)
 
Izvinite, a koje pomenuo san? ja sam to budan svestan doziveo. Ako ne zelite da saslusate moj problem, onda nemojte pomagati. Vidim govorite o nekim snovima. . a ja obrazlozio sve lepo gore u textu.
 
Zdravo! Ovaj dozivljaj sto cu vam izneti je iskren, nije prevara, izmisljotina da bi se radjale nove svakojake teme. Ovako. . pre nekih pola meseca, dok sam lezao na krevet, cisto razmisljajuci, nisam spavao, niti imao nameru da zaspim. . dogodilo mi se nesto neobicno za koje ja neumem da nadjem odgovor. Tog momenta dok sam mirno lezao, zatvorenih ociju, razmisljajuci. . bila je tisina, sam sam bio u sobi. Nakon 3-5 min otvorio sam oci i iznenada ugledao crnu senku u mojoj sobi ispred mog kreveta nekih metar ipo. Ta senka nije stajala u mestu, vec se nekako kretala, pomerila brzo , isla je ka meni. i u tom trenutku,srce je pcelo jako da mi kuca, uzbudio sam se, mogu reci preplasen prestave koju sam ugledao i osetio. Posle toga nisam mogao da zaspim, i strah je ovladao nadamnom, pokrio sam se prekrivacem preko glave i nekako uspeo malo kasnije da zaspim, zahvaljujuci stalozenoscu i smirenoscu. Molim vas ako neko nesto zna o crnoj magli (nije mogla biti senka jer je bila odvojena od poda, tj u vazduhu , prostoru) , prizoru, duhovima ili paranormalnim pojavama, neka poklusa da mi objasni o cemu je rec. Pozivam nacitane ljude koje izuzetno postujem, a i ostale, da mi pomognu da odgonetnem ovu misteriju. Hvala unapred!

Evo pet. Nije rec o snovima. Ovde pojedinci govore o snovima , a ja ne govorim o snovima.
 
Brate ja imam 3 prijatelja šizofreničara i oni su mi pričali slične priče nemoj da se ljutiš na mene ja ti želim sve naj bolje ali otiđi ka psihijatru i ispričaj mu sve .

Ja nisam sizofrenicar. Odakle ti to? Ti si verovatno posalo ta tvoja 3 prijatelja u psihijatrio,. ''prijatelj''
 
Pazi ja nebezim da ima nesto duhovno .Daleko od toga .Iako ja to vidim kao zlo.
Kao sto postoji dobro tako postoji i zlo.E sada doktor ce ti reci da si postao od majmuna po darvinu tako je ucio. :) Kod doktora da je bilo ko od bozih poslanika otisao poslali bi ga u ludnicu . Ne poredim se sa njima .Samo ne bezim da ima tu nesto meni strano...
 

Back
Top