Predlog za romantican film sa devojkom

Tema:

Ja mnogo volim "P. S. I love you", mnogo romantican film, ali tuzan, bas, bas, bas sam plakala...

Simpatican film je i "How to lose a guy in a ten days", zatim "Sta je to sa Meri", "Ti si mi sve" sa Freddie Prince Juniorom, nisam sigurna kako glasi naslove za ova dva u originalu, onda "(The) Ugly truth", "Valentine's day"... Dopisacu, samo malo da se prisetim, ovo je na prvu loptu... Hm... :think:
 
Tema:

Ja mnogo volim "P. S. I love you", mnogo romantican film, ali tuzan, bas, bas, bas sam plakala...

Simpatican film je i "How to lose a guy in a ten days", zatim "Sta je to sa Meri", "Ti si mi sve" sa Freddie Prince Juniorom, nisam sigurna kako glasi naslove za ova dva u originalu, onda "(The) Ugly truth", "Valentine's day"... Dopisacu, samo malo da se prisetim, ovo je na prvu loptu... Hm... :think:

jel si gledala young people f.u.cking
 
ja nevolim gledati romantiku i erotiku i tome slično, msm boli me uvo kako to oni tamo rade i brate tu uvek ima neke tuge a ja gledam film da se opustim. Prvo ti proveri kakve filmove ona voli, jer ako se oboje budete pravili da vas zanima, a pritom se smarate, onda si promašio totalno:cool:

:ok: Ако су на различитим таласним дужинама, може да падне тешки смор и контра ефекат!
 

Back
Top