a sta raditi 2042. god ?

jok,ja cu biti dvadesetogodishnjakinja sve dok ne napunim pedeset...:)

onda cu teshka srca da priznam svijetu da sam ushla u rane tridesete :mrgreen:

Jednostavno, to se tako kaze... :)
I devojka od 13 i ona od 19 je tinejdzerka... Taj neki sistem...
Ne znam ko je to smislio, ali jednostavno je tako...

Nikad mi nije laskalo sto misle da idem u osnovnu i traze mi licnu za svaku sitnicu. Mislim da cu u zrelijim godinama vise uzivati u zivotu, svako zivotno doba ima svoje cari... :heart: :)
 
Jednostavno, to se tako kaze... :)
I devojka od 13 i ona od 19 je tinejdzerka... Taj neki sistem...
Ne znam ko je to smislio, ali jednostavno je tako...

Nikad mi nije laskalo sto misle da idem u osnovnu i traze mi licnu za svaku sitnicu. Mislim da cu u zrelijim godinama vise uzivati u zivotu, svako zivotno doba ima svoje cari... :heart: :)

ma da ali ja sam se uhvatila za to kako si napisala...kad se otkuca ta godina ti cesh biti 50ogodishnjakinja...ti cesh biti to i prije...:)

a svi govore koliko ce te godine napuniti :)
pa si me zbunila,kako ja mogu da imam 53 a ti 50 :lol:
 
a ja cu na fejslifting da budem "slika mladog krompirica" .... :D

Krompiricu, retko ko danas bira da stari dostojanstveno...

Zdrava ishrana, sport, dobar san, smeh i optimizam su carobna formula leopte.
Znam prelepe zene koje sijaju punim sjajem svojom energijom i blistavom pojavom, a ne kriju bore...

Malo je tuzno pokusavati da budes nesto sto nisi, to je ravno nosenju maske...
 
ma da ali ja sam se uhvatila za to kako si napisala...kad se otkuca ta godina ti cesh biti 50ogodishnjakinja...ti cesh biti to i prije...:)

a svi govore koliko ce te godine napuniti :)
pa si me zbunila,kako ja mogu da imam 53 a ti 50 :lol:

To ti kazem, nisam ja napisala da cu tek tada uci u to doba, vec da cu biti u tom dobu...

Kao sto se, npr. u medicini govori o tridesetogodisnjacima, cetrdesetogiodisnjacima itd. kada se govori o necemu, misli se na trecu i cetvrtu deceniju zivota, kao i u tekstovima na teme kojim se bave i druge struke. Gramaticki, to bi bilo isto kao kasda kazes "srednjoskolci". To su ujedno i prvaci i maturanti. :)
 
imacu 70 i bicu aktivna baka....unucice cu da vodim na igraliste i igracemo tenis....ici cu da trcim svako jutro a posle cu da patim i mazem se sa kremama protiv bolova :D....i dostojanstveno i peMzionerski cu voditi jubaf sa nekim potentnim dedicom
 
kako smo mi svi silni ljubavnici i ljubnjakinje :D
kako cemo podneti kad "onemocamo".2042 ja cu imati 64 god i necu da se prisecam sta sam radio medju zenskim nogama :D

picu vino (postacu fin zaboravicu :pivce: ) gajiti unucice, blejati u setnjama po celom gradu...

a Vi?

Biću poznat pisac , imaću puuno para, i 30 godina mlađeg ljubavnika......Kad je mogla Margaret Diras, mogu valjda i ja.....:mrgreen::rotf:
 

Back
Top