BULJARICE, DRVLJANIK
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: BULJARICE, DRVLJANIK

Obećava
    Učlanjen
    08.02.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    29

Podrazumevano BULJARICE, DRVLJANIK

Da li je neko bio tamo ja planiram da idem pa me zanimaju iskustva pošto na netu nema ništa o tom smeštaju sem njihovog sajta a idem sa malom decom. Pričajte ljudi!

Početnik
    Učlanjen
    21.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: BULJARICE, DRVLJANIK

Bio sam ja pre par godina u buljarice,ukoliko zelis da se odmoris od grada i guzve Buljarice su pravo mesto za to.Plaza fantasticna,voda takodje...Nema nesto puno cafica,ali opet kazem mesto je ok za one koji oce da se odmore.

Domaćin AVTOVAZ (avatar)
    Učlanjen
    25.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Citat Original postavio ilija1992 Pogledaj poruku
    Bio sam ja pre par godina u buljarice,ukoliko zelis da se odmoris od grada i guzve Buljarice su pravo mesto za to.Plaza fantasticna,voda takodje...Nema nesto puno cafica,ali opet kazem mesto je ok za one koji oce da se odmore.
    jes bogami odlicno mjesto
    U.S. AND NATO TROOPS WILL END UP IN THE DUMP OF HISTORY!!!

Primećen član kreativac (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

одлично место,чак бих рекао једино у црној гори где имаш места на плажи колико хоћеш,да ти нико не скаче на глави.вода феноменална,плажа дугачка.никоме нећеш сметати са својим сунцобранима и пешкирима и неће нико теби сметати.има једна продавница(или две) нека пицерија и чини ми се два ресторана.Петровац је близу ако желиш мало у град али ти неће бити потребан.апсолутни мир и одмор.уживали смо десет дана.воду слободно пијте из чесме.имам двоје мале деце и сви смо је пили.

Obećava
    Učlanjen
    08.02.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    29

Citat Original postavio kreativac Pogledaj poruku
    одлично место,чак бих рекао једино у црној гори где имаш места на плажи колико хоћеш,да ти нико не скаче на глави.вода феноменална,плажа дугачка.никоме нећеш сметати са својим сунцобранима и пешкирима и неће нико теби сметати.има једна продавница(или две) нека пицерија и чини ми се два ресторана.Петровац је близу ако желиш мало у град али ти неће бити потребан.апсолутни мир и одмор.уживали смо десет дана.воду слободно пијте из чесме.имам двоје мале деце и сви смо је пили.
    Hvala na informacijama, da li ste to bili ove godine?

Slične teme

1. Buljarice
    Autor jesenja u forumu Putovanja
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 03.03.2012., 18:12

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •